Ankara Sinemaları

Ankara İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
ARCADIUM (312) 241 12 41
4n1k 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 16:20 - 19:05 - 21:50
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Kanlı Oyun 11:15 - 13:15 - 15:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Kolonya Cumhuriyeti 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:10
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:45
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:45 - 12:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
AVŞAR (METROPOL) (312) 425 74 78
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Kanlı Oyun 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Osmanlı Subayı 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
AVŞAR (OPTİMUM ANKARA) (312) 280 34 94
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 18:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hızlı Ve Tüplü 11 - 00 - 13 - 00 - 15 - 00 - 17 - 00 - 19 - 00 - 21 - 30
Kanlı Oyun 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45 - 14:30
Osmanlı Subayı 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER) (312) 212 92 96
4n1k 12:20 - 14:30 - 16:40 - 19:00 - 21:10
Derinliklere Yolculuk 16:30
Genç Karl Marx 14:00 - 21:00
Her Şey Mümkün 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kaygı 12:00 - 19:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 18:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Osmanlı Subayı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Yaratık: Covenant 11:15 - 13:45 - 16:15 - 21:15
BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY) (312) 425 01 00
4n1k 12:10 - 14:20 - 16:30 - 18:40 - 20:50
Aşkın Çekimi 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:10
Derinliklere Yolculuk 16:30
Genç Karl Marx 14:00 - 21:00
Her Şey Mümkün 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 13:30 - 18:45
Kanlı Oyun 12:10 - 14:00 - 15:50 - 17:40 - 19:30 - 21:20
Kaygı 12:00 - 19:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:50 - 14:10 - 16:30 - 19:00 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Osmanlı Subayı 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Yaratık: Covenant 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
CINEFORA (ANKARA)
4n1k 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:15 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (FORUM) (312) 578 00 22
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 17:00 - 19:15 - 20:15 - 21:45
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 22:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
CINEMARINE (TAURUS) (312) 286 07 77
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Eski Sevgili 19:15 - 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 11:30 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Her Şey Mümkün 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Kanlı Oyun 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Kolonya Cumhuriyeti 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 13:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:15 - 14:15
Osmanlı Subayı 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Patron Bebek Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00 - 14:00
Yaratık: Covenant 21:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (ANKAMALL) (312) 541 13 33
4n1k 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Eski Sevgili 19:40 - C&C.tesi 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 19:00 - 22:00
Her Şey Mümkün 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:15 - 15:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 18:15 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:20 - 14:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 16:40 - 19:20 - 22:00 - C&C.tesi 23:45
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:45 - 12:30 - 14:15 - 16:00 - 17:45
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:05 - C&C.tesi 23:35
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 10:45 - 12:50 - 14:55 - 17:00
Yaratık: Covenant Imax - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
CINEMAXIMUM (ANTARES) (312) 325 90 60
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 18:10 - 21:10
Her Şey Mümkün 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 18:50 - 21:50
Kanlı Oyun 11:35 - 13:35 - 15:35 - 17:35 - 19:35 - 21:35 - C&C.tesi 23:35
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 16:30 - 19:15 - 22:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:50 - 14:50 - 16:50
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Patron Bebek Dub - 3D - 11:05 - 13:25 - 15:45
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:40
Yaratık: Covenant Dub - 16:20 - 19:00 - 21:40
CINEMAXIMUM (ARMADA) (312) 219 16 00
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Galaksinin Koruyucuları 2 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Her Şey Mümkün 11:30 - 13:50 - 16:30 - 18:50 - 21:10 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:00 - 15:00 - 18:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:55
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:25
T2: Trainspotting 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - 23:45 - C&C.tesi 23:45
CINEMAXIMUM (BATIKENT) (312) 255 66 72
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
666 Cin Musallatı 19:45 - 21:40
Bahtiyar Bahtıkara 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - / - C&C.tesi 23:59
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Kanlı Oyun 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:45
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:20
Yaratık: Covenant 16:30 - 19:10 - 21:50 - 23:30 - C&C.tesi 23:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:10 - 13:50
CINEMAXIMUM (CEPA) (312) 219 64 44
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:35 - 18:50 - 21:05
Galaksinin Koruyucuları 2 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:45 - 14:40 - 18:15 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:59
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:50 - 14:40 - 16:30
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:05 - 18:40 - 21:15 - C&C.tesi 23:50
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:55 - 22:00
Saplantı 18:20 - 21:00
Yaratık: Covenant 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
CINEMAXIMUM (GORDION) (312) 236 70 77
4n1k 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 11:30 - 14:30 - 18:00 - 21:00
Gerçeğin İki Yüzü 19:20 - 22:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:45 - 14:45 - 18:20 - 21:20
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:10 - 12:45 - 14:20 - 15:55 - 17:30
Osmanlı Subayı 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
The Circle 19:10 - 21:40
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45 - 23:25 - C&C.tesi 23:25
CINEMAXIMUM (NEXT) (312) 287 21 88
4n1k 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 11:50 - 14:50 - 18:20 - 21:20
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:40
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:00 - 15:00 - 18:30 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:00 - 21:55 - C&C.tesi 23:25
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:35
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:25
Yaratık: Covenant 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
CINEMAXIMUM (PANORA) (312) 491 64 65
4n1k 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:35 - 21:05
Alt Tarafı Dünyanın Sonu 17:45 - 20:10
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Galaksinin Koruyucuları 2 11:45 - 14:45 - 18:30 - 21:30
Her Şey Mümkün 11:10 - 13:35 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:35 - 14:45 - 18:10 - 21:20
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15
The Circle 19:25 - 22:00
Tuz Ve Ateş 11:00 - 13:15 - 15:40 - 18:00 - 19:50 - 22:15
Yaratık: Covenant 4Dx - 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:25 - 00:00 - C&C.tesi 00:00
CINEMAXIMUM (PODYUM ANKARA)
4n1k 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:15 - C&C.tesi 23:35
Bahtiyar Bahtıkara 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:35 - 21:10
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 18:00 - 21:15
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 10:45 - 13:35 - 16:25 - 19:15 - 22:05
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 16:30 - 19:15 - 22:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Osmanlı Subayı 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 13:50
Yaratık: Covenant 16:25 - 19:00 - 21:35
CINEVİZYON (ACITY) 0(312) 397 02 96
4n1k 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:30 - 14:00
Kanlı Oyun 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 19:00 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15:18:45 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 15:00 - 17:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
KARA HARP OKULU 0312 417 51 90
Sarıkamış Çocukları 14:30 - 20:00
KIZILIRMAK (312) 425 53 93
4n1k 12:45 - 13:15 - 16:45 - 18:45
Her Şey Mümkün 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 20:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 20:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 15:45 - 18:15
Osmanlı Subayı 10:45 - 12:45 - 14:45 - 18:45 - 20:45
Zer 10:45 - 13:15 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
PRESTIGE (BİLKENT) (312) 266 16 27
Aşkın Çekimi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Galaksinin Koruyucuları 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Genç Karl Marx 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Kanlı Oyun 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - 23:30 - C&C.tesi 23:30
Yaratık: Covenant 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - 00:00 - C&C.tesi 00:00
PRESTIGE (KENTPARK) (312) 219 93 93
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Aşkın Çekimi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Bahtiyar Bahtıkara 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - / - C&C.tesi 23:45
Galaksinin Koruyucuları 2 11:00 - 16:30 - 22:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:15 - 13:45 - 19:15
Kanlı Oyun 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Kolonya Cumhuriyeti 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - 23:30 - C&C.tesi 23:30
Yaratık: Covenant 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - 00:00 - C&C.tesi 00:00
PRESTIGE (NATAVEGA) (312) 554 26 26
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bahtiyar Bahtıkara 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Hızlı Ve Tüplü 11 - 15 - 13 - 45 - 16 - 15 - 18 - 45 - 21 - 15
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kanlı Oyun 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:30 - 13:15 - 15:00
New York Masalı 19:00 - 21:15
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 12:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
SİNEMAX (GÖKSU) (312) 280 44 10
4n1k 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10
Kolonya Cumhuriyeti 13:30 - 20:50
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 13:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 15:00
Osmanlı Subayı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
TÜRK TELEKOM (ANKARA)
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
>> >> Ankara Sinemaları

Vizyondaki Filmler