Ankara Sinemaları

Ankara İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
ARCADIUM (312) 241 12 41
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:35
Büyü 2 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00 - C&C.tesi 00:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 16:20
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 13:40 - 19:00 - 21:40
Mumya 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:30 - 13:45
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 14:30 - 15:45 - 17:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 20:30 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Wonder Woman 3D - 18:00 - 20:30
AVŞAR (METROPOL) (312) 425 74 78
Arabalar 3 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Büyü 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Deccal 2 11:00 - 13:30 - 16:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Mumya Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
AVŞAR (OPTİMUM ANKARA) (312) 280 34 94
Arabalar 3 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:30
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 13:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 15:00 - 18:00 - 21:00
BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER) (312) 212 92 96
93 Yazı 13:00 - 19:20
Arabalar 3 Dub - 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Gençlik Başımda Duman 15:00 - 21:20
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 12:30 - 15:15 - 18:00
Kedi 11:15 - 17:40 - 20:45
Mumya 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:00 - 12:00 - 14:00 - 15:00 - 17:00 - 18:00 - 20:00 - 21:00
BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY) (312) 425 01 00
93 Yazı 13:00 - 19:20
Arabalar 3 Dub - 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Berlin Sendromu 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10
Büyü 2 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Deccal 2 12:00 - 16:30
Genç Karl Marx 15:10 - 20:30
Gençlik Başımda Duman 15:00 - 21:20
Kara Gün 12:30 - 15:10 - 17:50 - 20:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Kedi 11:15 - 14:30 - 17:40 - 21:15
Mumya 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 19:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:00 - 12:00 - 14:00 - 15:00 - 17:00 - 18:00 - 20:00 - 21:00
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEFORA (ANKARA)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mumya Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMA PINK (FORUM) (312) 578 00 22
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 17:00 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Recep İvedik 5 11:15 - 16:45 - 21:15 - 18:45
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMARINE (TAURUS) (312) 286 07 77
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 19:00 - 20:00 - 21:15
Arabalar 3 Dub - 3D - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 17:00 - 19:30 - 21:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Kara Gün 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 19:15 - 21:45
Mumya Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya 19:30 - 22:00
Patron Bebek Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Tatlı Şeyler 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Wonder Woman 3D - 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMAXIMUM (ANKAMALL) (312) 541 13 33
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deccal 2 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 16:35 - 19:25 - 22:15
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:40
Mumya 3D - 11:00 - 13:35
Mumya 3D - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Recep İvedik 5 11:00 - 16:00 - 21:00
Sinyalciler 11:30 - 13:35 - 15:40 - 17:45 - 19:50 - 21:55
Transformers 5: Son Şövalye Imax - 3D - 11:00 - 14:15 - 17:30 - 21:00 - C&C.tesi 00:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 18:50 - 22:00
Wonder Woman Dub - 12:00 - 15:00
Wonder Woman 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
CINEMAXIMUM (ANTARES) (312) 325 90 60
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:20 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Deccal 2 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:30
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:45 - 12:55 - 15:05
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 11:00 - 13:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 16:30 - 19:20 - 22:10
Kolonya Cumhuriyeti 17:15 - 19:45 - 22:15
Mumya 11:00 - 13:30
Mumya Dub - 16:00 - 18:30 - 21:00
Recep İvedik 5 11:00 - 15:45 - 20:30 - C&C.tesi 23:20
Sinyalciler 13:40 - 18:25
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00 - 15:10
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 18:20 - 21:30
Wonder Woman 12:00 - 15:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 21:00
CINEMAXIMUM (ARMADA) (312) 219 16 00
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deha 11:45 - 14:05 - 16:25 - 18:45 - 21:05
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:20 - 13:30 - 15:40
Kara Gün 11:40 - 14:40 - 18:10 - 21:10
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:45 - 16:35 - 19:25 - 22:15 - C&C.tesi 23:55
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 18:10 - 21:00
Mumya 3D - 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Sahil Güvenlik 12:00 - 17:00 - 22:00
Sniper: Duvar 14:45 - 19:45
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:10 - 15:20 - 18:30 - 21:40
Wonder Woman 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
CINEMAXIMUM (BATIKENT) (312) 255 66 72
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:50
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 16:30 - 19:15 - 22:00
Kolonya Cumhuriyeti 13:45 - 17:30 - 18:45 - 19:30 - 22:00
Mumya Dub - 11:10 - 13:40 - 16:10
Mumya 18:40 - 21:10
Recep İvedik 5 11:30 - 16:15 - 21:10
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:15 - 16:15 - 21:15
Sinyalciler 14:10 - 19:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:10 - 15:20 - 18:30 - 21:40 - C&C.tesi 23:40
Wonder Woman Dub - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
CINEMAXIMUM (CEPA) (312) 219 64 44
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 13:15 - 15:25
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Mumya 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sinyalciler 17:35 - 19:45 - 21:55
Sniper: Duvar 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Tatlı Şeyler 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:45 - 15:10 - 18:30 - 21:50 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 12:20 - 15:25 - 18:30 - 21:35
CINEMAXIMUM (GORDION) (312) 236 70 77
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deccal 2 17:00 - 19:30 - 22:00
Deha 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:15 - 21:40
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:45 - 12:50 - 14:55
Kara Gün 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:59
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:45 - 16:35 - 19:25 - 22:15
Mumya 3D - 11:25 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Sahil Güvenlik 11:35 - 16:20 - 21:10
Sniper: Duvar 14:10 - 18:55
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
CINEMAXIMUM (NEXT) (312) 287 21 88
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deha 11:45 - 16:25 - 21:05
Kara Gün 12:00 - 15:00 - 18:20 - 21:20 - C&C.tesi 00:10
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:45 - 16:35 - 19:20 - 22:10
Mumya 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Sniper: Duvar 14:10 - 18:50
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00 - 15:15 - 18:25 - 21:35 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMAXIMUM (PANORA) (312) 491 64 65
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bir Nefes 19:30
Dağların Ardında 10:30 - 13:00 - 15:00 - 19:30 - 22:15
Deha 17:15 - 19:35 - 21:55
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:45 - 12:55 - 15:05
Kara Gün 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:35
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Mumya 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sniper: Duvar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Transformers 5: Son Şövalye 4Dx - 3D - 11:45 - 14:50 - 18:00 - 21:05 - C&C.tesi 23:59
Wonder Woman 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMAXIMUM (PODYUM ANKARA)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Büyü 2 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30 - C&C.tesi 23:40
Deccal 2 11:00 - 11:00 - 11:00 - 11:00 - 11:00 - C&C.tesi 23:55
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:45 - 16:35
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 19:25 - 22:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya Dub - 3D - 11:00
Mumya 3D - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Mumya Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Recep İvedik 5 11:40 - 16:35 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 14:15 - 19:10
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 15:00 - 18:30 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30 - 19:00 - 20:30 - 22:00
Wonder Woman Dub - 11:20 - 17:30
Wonder Woman 14:20 - 21:00
CINEVİZYON (ACITY) 0(312) 397 02 96
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 12:50 - 14:45 - 16:30 - 18:15 - 20:15
Büyü 2 17:00 - 19:00 - 21:00
Deccal 2 11:00 - 13:00 - 15:30 - 17:45 - 20:15
Kara Gün 11:00 - 13:00 - 15:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 17:15 - 19:30 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Özgürlüğün Sesi Bilal Dub - 11:15 - 13:30 - 15:00
Recep İvedik 5 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:45
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:00 - 18:40 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:00 - 14:45 - 17:15 - 20:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
KIZILIRMAK (312) 425 53 93
Büyü 2 12:15 - 13:55 - 15:35 - 17:15 - 18:55 - 20:35
Deccal 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 20:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 10:45 - 18:15
Mumya 10:45 - 12:45 - 14:45
Mumya Dub - 3D - 16:45 - 18:45 - 20:45
Sinyalciler 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:30
Toz 10:45 - 20:45
PRESTIGE (BİLKENT) (312) 266 16 27
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Berlin Sendromu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 12:30 - 14:30
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Mumya 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30 - 19:00 - 20:30 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 18:00 - 20:30
PRESTIGE (KENTPARK) (312) 219 93 93
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Berlin Sendromu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Büyü 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Deccal 2 11:45 - 14:15 - 19:15 - 21:45
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Mumya 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:00 - 16:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30 - 19:00 - 20:30 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 18:00 - 20:30
PRESTIGE (NATAVEGA) (312) 554 26 26
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Büyü 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Deccal 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya 21:30
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 17:15 - 19:30 - 21:45
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Tavşan Okulu 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30 - 20:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 19:00 - 22:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
SİNEMAX (GÖKSU) (312) 280 44 10
Arabalar 3 Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mumya Dub - 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 16:20 - 18:30
Tavşan Okulu 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:15 - 15:15 - 18:15 - 19:45 - 21:15
>> >> Ankara Sinemaları

Vizyondaki Filmler