Antalya Sinemaları

Antalya İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AKSİN (ERASTA) - Merkez
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Birleşen Gönüller 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 12:15 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
İnşaat 2 12:00 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Olur Olur! 11:30 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Unutursam Fısılda 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
AKSİN (MEGAPOL) - Merkez (242) 237 01 31
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 12:00 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Karışık Kaset 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Unutursam Fısılda 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30
AKSİN (PLAZA) - Merkez (242) 312 62 96
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 12:30 - 14:45 - 17:00 - 18:45 - 21:00
Unutursam Fısılda 12:00 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
BELEDİYE (KUMLUCA) - Kumluca (242) 887 50 70
İncir Reçeli 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (ANTALYA) - Lara (242) 324 14 85
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Arı Maya 11:00 - 13:00
Deliha 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
İncir Reçeli 2 11:45 - 16:45
Karışık Kaset 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 14:15 - 19:15 - 21:45 - /
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yıldızlararası 15:00 - 18:15 - 21:30
CINEMAXIMUM (MARK) - Muratpaşa (242) 242 41 41
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 12:30 - 15:15 - 18:00 - 20:45
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00
Birleşen Gönüller 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:00 - 12:45 - 14:45
İncir Reçeli 2 16:45 - 19:15 - 21:45
Karışık Kaset 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Oflu Hoca’nın Şifresi 17:00 - 19:30 - 22:00
Olur Olur! 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Unutursam Fısılda 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Yıldızlararası 14:30 - 18:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (MİGROS ANTALYA) - Merkez (242) 230 14 14
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Arı Maya 12:15 - 14:15 - 16:15
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Fury 15:20 - 18:20 - 21:20
İncir Reçeli 2 12:20
Karışık Kaset 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Pek Yakında 21:15
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Unutursam Fısılda 11:10 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Yıldızlararası 14:15 - 17:45 - 21:15
CINEMAXIMUM (TOKAT) - Muratpaşa
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:20
Birleşen Gönüller 17:00 - 19:30 - 22:00
Birleşen Gönüller 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:00 - 13:00 - 15:00
Oflu Hoca’nın Şifresi 11:00 - 13:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:30
Olur Olur! 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Seni Seviyorum Adamım 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 14:00 - 15:30 - 18:30 - 20:00 - 21:30
CINETECH (DEEPO) - Altınova (242) 340 62 00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 19:20 - 21:20 - 21:40
İncir Reçeli 2 11:00
Karışık Kaset 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Oflu Hoca’nın Şifresi 13:20 - 15:20 - 17:20
Unutursam Fısılda 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
CINETIME (ANTALYA) - Kepez (242) 334 33 99
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - 22:00
Arı Maya 10:45 - 12:15
Deliha 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 18:00 - 19:45 - 20:10 - 22:00
Karışık Kaset 11:30 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:10 - 22:15
Olur Olur! 14:00 - 16:00 - 22:15
Seni Seviyorum Adamım 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Yıldızlararası 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30
KÜLTÜR MERKEZİ (MANAVGAT) - Manavgat (0242) 743 05 24
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Labirent: Ölümcül Kaçış 11:45 - 14:00 - 16:15
Oflu Hoca’nın Şifresi 18:30 - 20:45
Olur Olur! 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Unutursam Fısılda 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:45 - 13:30 - 15:15 - 17:15 - 19:00 - 21:00
SİTE (LAURA) - Muratpaşa (242) 324 40 00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Arı Maya 11:00 - 12:45 - 14:30
Birleşen Gönüller 11:30 - 14:00 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 12:30
Olur Olur! 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Unutursam Fısılda 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 16:15 - 18:30 - 20:15 - 22:00
>> >> Antalya Sinemaları

Vizyondaki Filmler


Dizi Fragmanları