'Beni Affet' Dizisi 30. Bölüm Fragmanı
Osman Feride'nin yeniden hayatlarına girmesini engellemek için Feride'nin bütün yollarını keser. Tunç da Feride'nin gerçekleri ortaya çıkarmasından endişelenmektedir, Feride'yi bulması için Selim'i görevlendirir. Diğer yanda Kadir Feride'nin uygunsuz görüntülerini çekip dağıtmak üzere depoya gizli kamera kurar. Feride depoda uyurken ona saldıran kimdir?

Eylül, bir yandan Osman'a ona layık bir gelin adayı olduğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan Cüneyt'i ele geçirebilmek için bugüne kadar denemediği bir yol dener.

Sevgi, Zühre'nin etkisiyle Bahar ve Kemal ilişkisini zora sokacak kararlar alırken diğer yanda Handan Kemal'i yeniden kazanmak için uğraşır. Handan'ın kendisi için intihar teşebbüsünde bulunduğunu öğrenen Kemal ne yapacaktır?

'Beni Affet' Dizisinin Diğer Fragmanları


'Beni Affet' Dizisini Seyredenler Ne Dedi?

Toplam 229 Yorum Tüm Yorumları Oku Yorum Yaz
 • Dizi Notu
  10
  damla damlat 25.07.2014 01:07:00
  cüneyt feride evlensinler yeter artık çocukları olsun
 • Dizi Notu
  10
  gözde kaya 17.07.2014 15:20:00
  kesin bu sazonda cüneytle feride evlenmicekler bıktım artık bari bu sezon evlenmiş olsunlar ben ve sevdiğim barıştık yakında da düğünnümüz olacak aşkım hatasını anladı neyseki çok geç olmadı 2 ay ayrı kaldık aşkım seni çok seviyorum cüneyt le ferdeyi görünce biz aklıma geliyor
 • Dizi Notu
  10
  gözde kaya 16.06.2014 17:29:00
  ya ne olur artık cüneyt feride bu sezon evlensinler onların hikayeleride bnmki gibi onlar kavuştular umarım bizde kavuşuruz gerçi bnm gıcık yengem varken bzm kavuşmamız çok zor ama öok şükür aşkım beni çok seviyor ya bu arada bahar ve kemalden bıktım artık bu sezon umarım diziden ayrılırlar
 • Dizi Notu
  -
  gerçekçi 10.06.2014 09:42:00
  Yazık yazık, yazık,yazık, bu insanlara yapılan ve verilen algıya yazık başka söyleyecek bir şey yok...........
 • Dizi Notu
  10
  arzu durmuş 14.05.2014 15:31:00
  merhaba ben arzu dizinizi çook seviyorum bir gün bile kaçırtmıyorum bu diziyi dünyada en çook ben seviyorum lütfen bu dizi hiç bitmesin ıspartada sizi sevenler çook lütfen birgün ıspartayı ziyaret edin bu dizide oynayan oyunculara önce tebrikleimi sunuyorum birde artık eylül ile feridenin kardeş oldukları ortaya çıksın .şeyma korkmaz,gaye turgut evin bu oyuncuları çook seviyorum hem çok güzeller hemde oyunculukıarı çook güzel bu diziyi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ısparta............
 • Dizi Notu
  -
  emine 09.05.2014 19:14:00
  artık yorumlar yayınlanmıyormu
 • Dizi Notu
  10
  gözde akın 08.04.2014 23:59:00
  diziye dilek kaakterinin girmesiyle izlemekten vazgeçme kararımdeğişti.devlet tiyatrosu oyuncusu olduğu çok belli, müthiş bir oyunculuk sergiler, oyunlarını da araştırıyorum canlı performansını izlemek büyüleyici olacak belliki..izletiyor kendini..
 • Dizi Notu
  10
  filiz 02.04.2014 17:05:00
  diziyi severek izliyoruz ozellikle kemalin rolunu bukadar guzel oynamasi bizleri daha cok bagliyor diziye ama artik bazi sirlar aciklansin sahinin yalanlari ciksin artik bide sabah ayri aksam ayri ozetten cok sikildik sabahlari ozet yerine guzel bir eskisi gibi birezilya dizisi koyulsa aksamlarida ozeti izlesek daha iyi olmazmi lutfen star tv ye sesleniyorum lutfen sabah ozet olmasin
 • Dizi Notu
  -
  gerçekci 21.03.2014 15:24:00
  Maşallah diziyi izlemeye bir ay ara versen bile merak edip baktığında herkesi aynı yerde, aynı davranışları yaparken buluyorsunuz, hele de yere bir şey düşürmeyen karekter kalmadı , bu özellikle de küpe oluyor ve pes artık dedirtiyor, bu nasıl bir zeka ürünüdür yaaa, allah aşkına bu nasıl bir zeka ürünüdür?
 • Dizi Notu
  -
  gerçekçi 21.03.2014 15:17:00
  Bu dizi tam bir zeka ürünü , yazım gurubu kesin başka ülkelerden senaryo yazmaları için teklif alır, ülkemizin yetiştirdiği en farklı , en akıl almazı bulan ekip, maşallahları var başarılarının devamını dilerim:)

Yorum Yaz 
>> >> Beni Affet

Diziler

Dizi Fragmanları

İlgili Haberler