Gelecek Filmler

 • Room: Gizli Dünya

  Yönetmen: Lenny Abrahamson
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (118 dk)
  Vizyon Tarihi: 25.02.2015
  5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını anlatan Gizli Dünya, kaçış için riskli bir plan yapan bu ikilinin odadan kurtulabilmek için uzak tutuldukları sosyal çevrenin acı kurallarıyla yüzleşmesine şahit olacağız.
 • Yanlış Kapı

  Yönetmen: Eli Roth
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim (96 dk)
  Vizyon Tarihi: 09.10.2015
  Başarılı bir mimar olan Evan, eşinin ve çocuklarının evde olmadığı bir haftasonu civarda kaybolan masum görünüşlü iki genç kızın kapısını çalması ile kabus gibi bir hafta sonu yaşayacak ve hayatı alt üst olacaktır. Kanadalı sinema oyuncu Keanu Reeves’in adı “Dağlardan esen rüzgar” anlamına geliyor. 1999 yılında kült film The Matrix’de başrol oynadı. Bu filmle büyük bir Hollywood yıldızı olduğunu ispatladı.
 • Masterminds

  Yönetmen: Jared Hess
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi
  Vizyon Tarihi: 21.10.2015
  Tarihteki en büyük banka soygunlarından birini, mizahi bir sosla servis eden Masterminds; 1997 yılında gerçekleştirilen, Loomis Fargo & Company adlı şirketin sürücülüğünü yapan David Scott Ghannt'ın öyküsünü perdeye taşıyor. Ghannt ve ekibinin, çaldıkları 17.3 milyon dolar ile birlikte ortadan kayboluşunu anlatan filmin başrollerinde Zach Galifianakis ve Owen Wilson yer alıyor! Filmin yönetmen koltuğundaysa Jared Hess oturuyor.
 • Me and Earl and the Dying Girl

  Yönetmen: Alfonso Gomez-Rejon
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (104 dk)
  Vizyon Tarihi: 21.10.2015
  17 yaşındaki Greg Gaines'ın sosyalleşmeyle ilgili sorunları vardır, lise hayatını mümkün olduğunca görünmez bir tip olarak geçirmeyi planlamaktadır. Ancak annesinin hiç de bu durumu kabullenmeye niyeti yoktur. Annesi Greg'in yakın zamanda kanser teşhisi konulan sınıf arkadaşı Rachel ile arkadaşlık kurmasını istemektedir. Greg annesinin bu teklifini isteksizce kabul etmek zorunda kalır ve böylece iki genç arasında hayal bile ed...
 • Magi

  Yönetmen: Hasan Karacadağ
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku
  Vizyon Tarihi: 23.10.2015
  Amerikalı gazeteci Olivia Watkins, Türkiye'de yaşayan kız kardeşi Marla tarafından acil olarak İstanbul'a çağırılır ve Olivia'nın kardeşinin yanına vardığı o gece Marla esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeder. Bu olay gizemlerle örülü bir hikayenin başlaması anlamına gelmektedir.
 • Abbas’ın Melekleri

  Yönetmen: Yusuf Atıcı
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 30.10.2015
  Abbas’ın Melekleri, köşeye sıkıştırılmış, pısırık bir mafya babasının başından geçen komik olayları konu alıyor. Aysel Göksu’nun yapımcılığında çekilen filmin senaryosu Ahmet Başımoğlu’nun hikâyesinden yönetmen Yusuf Atıcı tarafından yazıldı. Görüntü yönetmenliğini Bülent Eren, sanat yönetmenliğini ise Zeynep Tekin yapıyor.
 • Aloha

  Yönetmen: Cameron Crowe
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Romantik (105 dk)
  Vizyon Tarihi: 01.01.2016
  Brian Gilcrest orduda silah uzmanı olarak çalışan bir görevlidir. Çevresindekiler tarafından pek sevilmeyen Brian'ın tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi Hawaii'deki askeri üsse gidip yeni geliştirilen casus uydu sistemini denetlemektir. Bu görevde Lisa Ng ile birlikte çalışıp sistemin başlatılmasına az bir süre kala tüm güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Ancak Brian burada evli ve iki çocuklu...