Gelecek Filmler

 • Böcek

  Yönetmen: Bora Tekay
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi (69 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  Uğur ve Barış çocukluk arkadaşıdır. Barış’ın motor imalâtçısı dayısı Engin’in onlara açtığı DVD dükkânını işletmektedirler. Uğur, Leyla’ya aşıktır. Leyla’nın en büyük isteği Uğur’la yeni bir hayat kurmaktır. Fakat Uğur bu yolda Leyla’ya pek de yardımcı olamamaktadır. Hangi yüzle Leyla’yı isteyecektir? Çözüm Barış’tan gelir. Uğur ve Leyla’nın başrollerde oynadığı bir film çekeceklerdir.
 • Dünyada 20.000 Gün

  Yönetmen: Iain Forsyth , Jane Pollard
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (97 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  20.000 gün yaşayan biri kaç yaşındadır? Görsel sanatçılar Iain Forsyth ve Jane Pollard, çektikleri bu ilk uzun metrajlı filmde kurmacayla gerçekliği birleştirerek uluslararası kültür ikonu, müzisyen ve senarist, bu dünyaya gelmiş en ilginç sanatçılardan Nick Cave’in 24 saatini anlatıyorlar. Nick Cave’in hem konu hem de başrol olduğu film, sanatsal yaratım sürecine mahrem bir bakış atarken aynı zamanda bu dünyada yaşadığımız sü...
 • Eğer Yaşarsam

  Yönetmen: R.J. Cutler
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (106 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  Mia Hall, en zor kararın müzik hayallerinin peşinden gitmek ile hayatının aşkı arasında bir yol izlemek olacağını sanıyordur. Fakat bir araba yolculuğu her şeyi değiştirir. Şimdi Mia’nın hayatı pamuk ipliğine bağlıdır. Pek çok şeyin açıklığa kavuştuğu bir gün boyunca ölüm ile yaşam arasında sıkışıp kalan genç kızın vermesi gereken tek bir karar kalmıştır ve bu karar yalnızca geleceğini değil, nihai yazgısını da belirleyecektir.
 • Kanunsuzlar

  Yönetmen: Barış Erçetin
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Macera
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  İso ve Cengo kısa yoldan para kazanmanın yollarını arayan iki arkadaştır. Aldıkları son iş aslında oldukça kolaydır. Sadece onlara verilen paketi başka bir şehre götürüp teslim etmek. Ama şeytan boş durmaz. Paketin içinde ne olduğunun merakı korkudan ağır basar. İşte bu noktada onlar için macera başlar.
 • Labirent: Ölümcül Kaçış

  Yönetmen: Wes Ball
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu (113 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  16 yaşındaki Thomas , bir asansörde uyanır. Nereden geldiğini kim olduğunu , neden orada olduğunu hatırlamamaktadır. Bildiği tek şey kendi adıdır. Asansörün kapılarının açılmasıyla birlikte, kendi yaşlarında bir çok erkek çocuğunun arasında bulur kendini ve onlar da neden orada olduklarını bilmemektedir. Bu gizemli labirent dünyasının içinde kaybolan gençler durumu anlamaya çalışacaktır.
 • Monako Prensesi Grace

  Yönetmen: Olivier Dahan
  Oyuncular
  :
  Tür: Biyografi, Drama (103 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  Film, 20. yüzyılın ikonik prensesi Monako Prensesi Grace Kelly’nin 1 yıllık hayatına odaklanıyor. Kelly geçmişi ve o anki hali ile uzlaşmaya çalışıyor, sinemaya olan özlemi ve iki çocuk annesi, monarşik Avrupa Prensliği ve Prens III. Rainier’ın eşi görevleri arasında sıkışıyor. Hitchcock, Grace’in Hollywood’taki kariyerine dönme projelerinin tasarılarını hazırlarken o kişisel bir krizin içine düşüyor.
 • Tersine

  Yönetmen: Ahmet Faik Akıncı
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 19.09.2014
  Kadınlar erkeklerin bilindik rolleri yer değiştirdiği komedi filminde “tersine dönmüş” bir dünya seyircinin karşısına çıkacak. Küçük yaşta para için evlendirilen, evden kaçan ve hatta tecavüze uğrayan erkeklerin “normal” karşılandığı bir dünyayı beyazperdeye taşıyacak olan filmin yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı üstlenirken, kadroda Şenol İpek, Senem Hakkı, Cumhur Sarı, Nuray Kanal gibi isimler yer alıyor.
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor


Vizyondakiler

Geri İleri