Gelecek Filmler

 • Başgan

  Yönetmen: Orhan Eskiköy
  Oyuncular
  :
  Tür: Belgesel (71 dk)
  Vizyon Tarihi: 6.5.2016
  Kıbrıslı Türkler, güneyi Avrupa Birliği'nde olan Kıbrıs'ın kuzeyinde Avrupa Birliği'nin 'kontrol altında olmayan' topraklarında yaşamaktadır. Arif Salih Kırdağ, Rumlarla Türkleri yeniden bir devlet çatısı altında toplayarak, 40 yılı aşkın süredir devam eden Kıbrıs Sorunu'nu çözeceğine kendini fazlaca inandırmış ve buna destek ararken kendi gerçekliğini kaybetmiş bir politikacıdır.
 • Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

  Yönetmen: Joachim Rønning
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
  Vizyon Tarihi: 26.5.2016
  Johnny Depp, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filminde ikonik ve heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta k...
 • Dörtgöz ve Keltoş Ucube Jimmy'ye Karşı

  Yönetmen: Javier Fesser
  Tür: Animasyon, Komedi (91 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.7.2016
  Karikatürist Francisco Ibáñez tarafından yaratılan, T.I.A'nın en eğlenceli iki ajanının hikayesi bu kez beyazperdede izleyiciyle buluşuyor; iki kafadar bu kez dünyayı eşi benzeri görülmemiş bir saldırıdan kurtarmak için kolları sıvıyor! İnsanlık bu kez azılı bir suçlu olan Ucube Jimmy tarafından yayılan kahkaha virüsü tarafından tehdit edilmektedir. Kontrol edilmesi imkansız bu kahkaha okullar, bankalar, belediyeler, kafeler, ...
 • Dokuz Canlı Bay Tüylü

  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile, Fantastik (87 dk)
  Vizyon Tarihi: 5.8.2016
  İşkolik bir adam olan Tom Brand, kızının doğum gününde ona aldığı kedi ile birlikte bir kaza geçirir. Başarılı bir iş adamı bir gün kendisini kedisinin vücuduna hapsolmuş olarak bulur. Komadaki vücudundansa küçük, tüylü kedinin vücudunda sıkışıp kalan karakter ailesini kedinin gözlerinden görmeye başlar. Hayatı farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeye başlayan Tom, ailesinin değerini daha iyi anlayacaktır.
 • Şövalye

  Yönetmen: Athina Rachel Tsangari
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi (105 dk)
  Vizyon Tarihi: 18.8.2016
  Bir grup adam kış sezonu balık avı için yatlarında seyahat etmektedir. Yolculukları sona ermek üzereyken mekanik bir problem yaşanır ve içlerinden birinin önerisiyle o çözülene dek Chevalier adı verilen oyunu oynamaya karar verirler. Vakit öldürmek için başladıkları bu oyun yolculuğun kalan kısmında herkesi etkisi altına alan esaslı bir yarışa dönüşecektir.
 • Florence Foster Jenkins

  Yönetmen: Stephen Frears
  Oyuncular
  :
  Tür: Biyografi, Komedi, Drama (110 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.8.2016
  20. yüzyılın son çeyreğinden günümüze kadar gelen dönemin belki de en iyi oyuncusu Meryl Streep, bu kez bir opera şarkıcısı oluyor. Daha doğrusu operayı çok seven ama müzik konusunda en ufak bir yeteneği olmayan Amerikalı zengin Florence Foster Jenkins’i canlandırıyor. Yakın zamanda oynadığı Sıradışı Anne filminde bir rock müziği sanatçısını canlandıran Streep, bu filmle koleksiyonuna yepyeni bir karakter daha ekliyor.
 • Neon Boğa

  Yönetmen: Gabriel Mascaro
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (101 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.8.2016
  Bir rodeo kumpanyasında boğalardan sorumlu olarak çalışan Iremar, ekibiyle beraber Brezilya’yı turlamaktadır. En büyük hayali moda tasarımcısı olmak olan Iremar, işten kalan tüm vaktinde payetli zarif kumaşlarla kıyafetler tasarlamaktadır. Fakat Güney Amerika’nın kendine özgü coğrafyasında yaşayan fazlasıyla sert görünümlü Iremar’ın bir o kadar kırılgan tutkusunu açığa çıkarması hiç de kolay olmayacaktır.