Gelecek Filmler

 • Troller

  Yönetmen: Mike Mitchell, Walt Dohrn
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Vizyon Tarihi: 4.11.2016
  Poppy kendisini, bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan bu macerada, güçlerini daima umutsuz olan Branch ile birleştirir. Arkadaşlarını, günahkâr Bergen’in pençelerinden ve onların lideri King Gristle’ın elinden kurtarmak için bu görevi tamamlamak zorundadırlar. Poppy’nin bu destansı macerası onun gücünü test edecek ve gerçek renklerini açığa çıkaracaktır.
 • Rings

  Yönetmen: F. Javier Gutiérrez
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku
  Vizyon Tarihi: 11.11.2016
  Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt birbirlerinden giderek uzaklaşmaktadır. Ayrılacaklarından korkan genç kadın sevgilisini ziyarete gider ve Holt'un okuldaki arkadaşlarının 7 günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt'a izlettiklerini öğrenir. Holt'un videoyu izlemesinin üstünden 6 buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ...
 • Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

  Yönetmen: David Yates
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Aile, Fantastik
  Vizyon Tarihi: 18.11.2016
  JK Rowling'in fantastik kitabına dayanan yapım fantastik yaratıklar hakkında bir kitap yazan bir yazarın gezi notları olarak karşımıza çıkıyor.
 • İkinci Şans

  Yönetmen: Özcan Deniz
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Drama
  Vizyon Tarihi: 18.11.2016
  Çok güzel bir kadın olan matematik öğretmeni Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evliliğinin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine i...
 • Çakallarla Dans 4

  Yönetmen: Murat Şeker
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 25.11.2016
  Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ''Harita'' ile çıkagelir. Almanya 'daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne'ye doğru yola çıkarlar.
 • Müttefik

  Yönetmen: Robert Zemeckis
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Romantik
  Vizyon Tarihi: 2.12.2016
  “Müttefik”, 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (Cotillard) ile karşılaşan istihbarat subayı Max Vatan’ın (Pitt) hikayesini konu alıyor. Marianne ve Max Londra’da tekrar bir araya geldiklerinde ilişkileri savaşın yoğun baskısıyla tehlikeye girer.
 • Şarkını Söyle

  Yönetmen: Garth Jennings
  Tür: Animasyon, Komedi, Müzikal
  Vizyon Tarihi: 2.12.2016
  Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me 2 ve şu anda tarihin en yüksek hasılat yapan ikinci animasyon filmi olan “Minyonlar” gibi sevilen hitleriyle tüm dünyada izleyicilerin büyüleyen Illumination, yıl sonunda “Şarkını Söyle” (Sing) filmini sunuyor. Animasyon, müzikal-komedi filmi olan “Şarkını Söyle”, herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor.
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler