Gelecek Filmler

 • Transformers 5: Son Şövalye

  Yönetmen: Michael Bay
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
  Vizyon Tarihi: 23.6.2017
  Tüm dünyada ilgi uyandıran Transformers serisinin 5. devam halkası olan Transformers: The Last Knight'ın yönetmen koltuğunda serinin sevilen yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.
 • Örümcek-Adam: Eve Dönüş

  Yönetmen: Jon Watts
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
  Vizyon Tarihi: 7.7.2017
  “Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süperkahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile y...
 • Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti

  Yönetmen: Matt Reeves
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
  Vizyon Tarihi: 14.7.2017
  Maymunların lideri olan Sezar insanlarla savaşmak yerine barış sağlamaya çalışmıtır. Ancak insanların amacı onları tamamen yok etmektir. Bu nedenle Sezar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat Sezar'ın ordusu da insan ordusu da büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğ...
 • Mezarcı

  Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Vizyon Tarihi: 4.8.2017
  Almanya’da mezarcılık konusunda ustalaşan Ejder, babası ölünce memleketine döner. Köyündeki yerli ve yabancıların oluşturduğu milyon dolarlık yaşam alanları, Ejder’in mezarcılık konusundaki birikimlerine yeni ufuklar açar. Milyon dolarlık evlerde oturan bu insanları, öldükten sonra köy mezarlığına defnetmek fikrine karşı çıkan Ejder, her varlıklı insana ölümsüzlüğü simgeleyen zeytin ağaçları altında sonsuz bir yaşam vaat eder.
 • Semur: Şeytanın Kabilesi

  Yönetmen: Gökhan Aksu
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Romantik
  Vizyon Tarihi: 18.8.2017
  Çocukken, teyzesi tarafından kıskançlık büyüsü yapılan Merve’nin hayatı kâbuslarla geçmiştir. Merve, Ozan adında bir çocukla tanışır ve evlenir. Bir zaman sonra Merve’nin teyzesi hayatını kaybedince Merve’nin annesi Fatma, babasının vasiyeti üzerine son görevini yapmak için Merveyi cenaze evine çağırır. Cenazeye gitmek istemeyen Merve ya cenazeye gidecek yada bir daha annesini göremeyecektir.
 • Çılgın Hırsız 3

  Yönetmen: Kyle Balda, Eric Guillon
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Vizyon Tarihi: 25.8.2017
  Balthazar Bratt, eski bir çocuk yıldız. 80’li yıllarda canlandırdığı karaktere takıntılı olan Bratt ve Gru’nun bugüne kadarki en zorlu düşmanı olduğunu kanıtlıyor.
 • It

  Yönetmen: Andrés Muschietti
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Drama, Gerilim
  Vizyon Tarihi: 8.9.2017
  Film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, kendilerine musallat olan korkunç bir palyaço ile de mücadele etmek zorunda kalırlar.