Gelecek Filmler

 • Dünyanın En Güzel Kokusu

  Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Komedi
  Vizyon Tarihi: 12.02.2016
  Hayatı savruk yaşamaya alışmış, ilişkiye doymuş şarkı sözü yazarı bir adam ve o adamın en iyi arkadaşı gibi görünen, zor zamanlarında hep yanında olan, hastalanınca çorba yapan bir kadın. Her iki tarafın da çocuk özlemi. Bir gün adam sürpriz bir teklif yapar ve arkadaşlıkları bambaşka bir yola girer. Dünyanın En Güzel Gülüşü, arkadaşlıkla başlayan, sonunda aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir modern zaman masalı.
 • Hes@pta Aşk

  Yönetmen: Gönenç Uyanık
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 12.02.2016
  Hayatlarını sosyal medya çılgınlığı etrafında geçiren gençlerin eğlence dolu hikâyesi. Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul’a gitmeyi planlayan Ezgi ve en yakın arkadaşı Didem’in başından geçen maceralar.
 • Sessiz Çığlık

  Yönetmen: Joachim Trier
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (109 dk)
  Vizyon Tarihi: 12.02.2016
  Ölümünün üçüncü yılında fotoğrafçı Isabelle Reed’in (Isabella Huppert) anısına düzenlenen fotoğraf sergisi, ailenin büyük oğlu Jonah’ın (Jesse Eisenberg) eve dönmesini sağlar. Jonah günlerini, görüşmekten kaçındığı babası Gene (Gabriel Byrne) ve yıllardır görmediği kardeşi Condrad (Devin Druid) ile geçirmek zorunda kalır. Trafik kazasında kaybettiği eşinin gölgesi altındaki Gene, annelerini birbirinden çok farklı şekilde hatır...
 • Osman Pazarlama

  Yönetmen: Togan Gökbakar
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi (144 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.02.2016
  Osman, İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde hangardan bozma ofisinde Uzakdoğu’dan getirdiği ve kendi kendine ürettiği ürünlerin satışından zengin olup, kendisiyle aynı mahallede yaşayan aşık olduğu kızla evlenme hayali kuran küçük ölçekli bir girişimcidir. Aşık olduğu kız ile evlenebilmek için önündeki en büyük engel olan kızın babasına başarılı bir işadamı olduğunu ispat etmelidir.
 • Robinson Cruse

  Yönetmen: Vincent Kesteloot
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Vizyon Tarihi: 19.02.2016
  Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Fakat adada pek çok hayvan türü yaşamaktadır; yani Robinson aslında pek de “tek başına” değildir. Bu adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar için ise bu ilginç tür karada yürüyen bir deniz canavarıdır. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk kuracaktır.
 • Çağrılan

  Yönetmen: Hüseyin Eleman
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku (85 dk)
  Vizyon Tarihi: 26.02.2016
  Konservatuvar öğrencisi bir grup genç dünyada ilk kez canlı yayında bir korku filmi çekecek ve yayınlayacaklardır. Filmin seti, oyuncuları ve seyirciler, her şey hazırlanır, büyük bir heyecanla olacaklar beklenmektedir. Sinema filmi çekimi ile eş zamanlı olarak TV yayını başlar. Ancak yayın başlar başlamaz her şey kontrolden çıkar ve ortalık kan gölüne döner. Korkutmak için hazırlananlar, kapalı kapılar ardında cinlerin korkun...
 • Mısır Tanrıları

  Yönetmen: Alex Proyas
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Fantastik (100 dk)
  Vizyon Tarihi: 26.02.2016
  Set, karanlığın acımazsız tanrısı, Mısır tahtını devralır. Barışçıl ve varlıklı olan imparatorluğu yıkar, kargaşa ve çatışmaların içine düşürür. Birkaç cesur isyancı Set’in karşısındadır. Sevgilisi tanrı tarafından tutsak edilen genç bir hırsız, Set’i tahtan indirmek ve yenmek için güçlü tanrı Horus’tan yardımını ister.