Gelecek Filmler

 • O’nsuz

  Yönetmen: Ufuk Erden
  Tür: Belgesel (88 dk)
  Vizyon Tarihi: 14.05.2016
  Türkiye’nin yedi farklı bölgesi, kültürü ve kökeninden evladını yitirmiş yedi farklı annenin yaşadıkları evlat acısının bir günlük sessiz hikâyesi. Her şeyin ilacı olarak görülen zamanın bile çaresiz kaldığı bazı anlar vardır. Tıpkı ünlü Fransız yazar Victor Hugo’nun dediği gibi: “Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz.”
 • X-Men: Apocalypse

  Yönetmen: Bryan Singer
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
  Vizyon Tarihi: 19.05.2016
  Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin ardından karşımıza X-MEN: Apocalypse ile geliyor. Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına u...
 • Alamet-i Kıyamet

  Yönetmen: Doğa Can Anafarta
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim (90 dk)
  Vizyon Tarihi: 20.05.2016
  1999 yılında geçen hikayede, Elif adlı genç bir kadın No:72 apartmanında yaşamaktadır. Yalnız hayat sürdüren Elif, hamiledir. '99 yılında Türkiye'de ve dünyada kıyamet alametleri gibi sıradışı olaylar yaşanırken, 72 numaralı apartmandaki komşuların ise hepsi birbirinden garip kişilerdir... Elif kıyamet alametleri ile komşularının arasına sıkışmıştır.
 • Annemle Geçen Yaz

  Yönetmen: Anna Muylaert
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama (112 dk)
  Vizyon Tarihi: 20.05.2016
  Val 13 yıldır Sao Paulo’da zengin bir evde hizmetçilik ve evin oğluna dadılık yapmaktadır. Kızı Jessica uzakta olduğu için suçluluk duyan Val, Jessica’nın üniversite sınavları için yanına gelmesini ilişkileri için yeni bir şans olarak görür. Ancak mevcut düzeni kabullenmeyen Jessica’nın gelişi evdeki hassas dengeleri bozar.
 • Misafir

  Yönetmen: Mehmet Eryılmaz
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (125 dk)
  Vizyon Tarihi: 20.05.2016
  Yıllar önce işlerin bir türlü yolunda gitmediği baba evinden kovulan Nur, aradan on yıl geçtikten sonra annesinin hastalandığını ve ölüm döşeğinde olduğunu haber alır. Küçük kızını da yanına alarak acilen baba evine geri dönen genç kadının tek amacı dünya gözüyle annesini son bir defa görmek ve helalleşmektir.
 • Alis Harikalar Diyarında 2 - Aynanın İçinden

  Yönetmen: James Bobin
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Aile, Fantastik
  Vizyon Tarihi: 27.05.2016
  Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı fantastik evrene bir kez daha geri dönüyoruz. Harikalar Diyarı, beklenmedik bir misafirin ziyaretine uğruyor ve misafiri bu büyülü evrenin işleyişini ve ev sahiplerini yavaş yavaş keşfetmeye başlıyor. Mad Hatter ise tüm çılgınlığıyla adalet ve tabii ki dostluk için orada bekliyor. Tam her şey bitmiş, ortalık fazlasıyla karışmışken gerçekliğe giden yolda bir kez daha krallığın kurtuluşu için...
 • Blinky Bill: Kahraman Koala

  Yönetmen: Deane Taylor, Noel Cleary
  Oyuncular
  :
  Tür: Animasyon, Macera, Aile (93 dk)
  Vizyon Tarihi: 27.05.2016
  Genç ve maceraperest bir koala olan Blinky Bill’in en büyük hayali küçük bir kasaba olan Green Patch’den ayrılıp kaşif babasının izinden gitmektir. Baba Bill bir süre önce Avustralya’nın çöllerinde kaybolmuştur ve onun sağ olduğuna inanan tek kişi Blinky’dir. Blinky, babasının nerede olduğu konusunda ipucu bulunca, kendisini Avustralya’nın tehlikeli ve vahşi doğasında macera dolu bir yolculuğun içinde bulur.
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler