Gelecek Filmler

 • Jason Bourne

  Yönetmen: Paul Greengrass
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Gerilim
  Vizyon Tarihi: 29.07.2016
  Matt Damon, Jason Bourne ile en ikonik rolüne geri dönüyor. The Bourne Supremacy ve The Bourne Ultimatum filmlerinin yönetmeni Paul Greengrass, CIA’in en ölümcül, eski ajanının karanlıktan çıkışını konu alan Universal Pictures’ın Bourne serisinin yeni bölümünde Damon’a birkez daha yönetmen koltuğunda eşlik ediyor.
 • Prensim

  Yönetmen: Maïwenn
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik (124 dk)
  Vizyon Tarihi: 29.07.2016
  Her aşk, zaman içerisinde bir enkaza dönüşmez mi? Prensim, acı ve özlem, tutku ve ihanet arasında gidip gelen sıra dışı bir ilişkiye odaklanıyor. Bir tarafta istikrarlı bir avukat olan Marie Antoinette, diğer tarafta ise karizmatik, özgür ruhlu, kadın avcısı Georgio. İdealize edilmiş bir aşk mefhumunu ve beyaz atlı prens kavramını sorgulayan film, klişelerden uzak durarak bir ilişkinin duygusal türbülanslarını cesur bir şekild...
 • Dokuz Canlı Bay Tüylü

  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile, Fantastik (87 dk)
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  İşkolik bir adam olan Tom Brand, kızının doğum gününde ona aldığı kedi ile birlikte bir kaza geçirir. Başarılı bir iş adamı bir gün kendisini kedisinin vücuduna hapsolmuş olarak bulur. Komadaki vücudundansa küçük, tüylü kedinin vücudunda sıkışıp kalan karakter ailesini kedinin gözlerinden görmeye başlar. Hayatı farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeye başlayan Tom, ailesinin değerini daha iyi anlayacaktır.
 • Emanet

  Yönetmen: Emre Yalgın
  Oyuncular
  :

  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Film, hem adaletin hem de emanetin peşinde olan bir güvenlik görevlisinin hikâyesini anlatıyor. Bir sitede çalışan Mirza, sitede işlenen bir cinayetin ve tek görgü tanığı küçük kızın kaçırılması sonrası mafya ile amansız bir mücadeleye girişir. İlk başta polisin ve mafyanın ciddiye almadığı Mirza hızla mafyayı çökertirken olaylar gittikçe derinleşir ve düğüm çözüldükçe aslında herkesin göründüğünden farklı olduğu ve ilişkileri...
 • Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

  Yönetmen: Chris Renaud, Yarrow Cheney
  Tür: Animasyon, Komedi, Aile
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Sevilen animasyon filmi Çılgın Hırsız'ı yaratan ekip yeniden iş başında! Illumination ekibinin yeni filmi The Secret Life of Pets, 'Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?' önermesinden yola çıkıyor.
 • Kabustan Gelen

  Yönetmen: Mike Flanagan
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Fantastik, Korku (97 dk)
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Genç bir çift, bir çocuk evlat edinmeye karar verirler. Fakat evlat edindikleri bu çocuk ürkütücü rüyalar görmeye başladığında, çiftin hayatı da yavaş yavaş alt üst olmaya başlar. Çünkü çocuğun gördüğü bu rüyalar, kısa bir zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Yönetmen koltuğuna Mike Flanagan'ın oturduğu filmin senaryosuna da Flanagan ile birlikte Jeff Howard imza attı.
 • Neon Şeytan

  Yönetmen: Nicolas Winding Refn
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku, Gerilim (117 dk)
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Dünya prömiyerini 69. Cannes Film Festivali'nde yapan The Neon Demon yönetmen Nicolas Winding Refn özel bir yere sahip. Yönetmen bir sabah uyandığında etrafının kadınlar tarafından çevrili olduğunu ve kadınların dünyaya hakim olduğunu fark ettiğini belirterek, buradan yola çıkarak 'tehlikeli güzellik' temasını ön plana alan bir senaryo oluşturduğunu söylüyor.
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler