Gelecek Filmler

 • Emanet

  Yönetmen: Emre Yalgın
  Oyuncular
  :

  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Film, hem adaletin hem de emanetin peşinde olan bir güvenlik görevlisinin hikâyesini anlatıyor. Bir sitede çalışan Mirza, sitede işlenen bir cinayetin ve tek görgü tanığı küçük kızın kaçırılması sonrası mafya ile amansız bir mücadeleye girişir. İlk başta polisin ve mafyanın ciddiye almadığı Mirza hızla mafyayı çökertirken olaylar gittikçe derinleşir ve düğüm çözüldükçe aslında herkesin göründüğünden farklı olduğu ve ilişkileri...
 • Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

  Yönetmen: Chris Renaud, Yarrow Cheney
  Tür: Animasyon, Komedi, Aile
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Sevilen animasyon filmi Çılgın Hırsız'ı yaratan ekip yeniden iş başında! Illumination ekibinin yeni filmi The Secret Life of Pets, 'Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?' önermesinden yola çıkıyor.
 • Kabustan Gelen

  Yönetmen: Mike Flanagan
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Fantastik, Korku (97 dk)
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Genç bir çift, bir çocuk evlat edinmeye karar verirler. Fakat evlat edindikleri bu çocuk ürkütücü rüyalar görmeye başladığında, çiftin hayatı da yavaş yavaş alt üst olmaya başlar. Çünkü çocuğun gördüğü bu rüyalar, kısa bir zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Yönetmen koltuğuna Mike Flanagan'ın oturduğu filmin senaryosuna da Flanagan ile birlikte Jeff Howard imza attı.
 • İntihar Timi

  Yönetmen: David Ayer
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon
  Vizyon Tarihi: 12.08.2016
  Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları biraraya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?
 • Julieta

  Yönetmen: Pedro Almodóvar
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (99 dk)
  Vizyon Tarihi: 12.08.2016
  Zorlu bir hayat süren Juliet'in 1985 yılından 2015 yılına kadar geçen 30 yıllık süreçte yaşadığı olayları izleyeceğiz.
 • Ben-Hur

  Tür: Macera, Drama, Tarih
  Vizyon Tarihi: 19.08.2016
  Ben-Hur, haksız bir şekilde ihanetle suçlanan prens Judah Ben-Hur’un (Jack Huston) epik hikayesini konu alıyor. Rütbesi alınan, ailesinden ve sevdiği kadından (Nazanin Boniadi) ayrılarak köleliğe zorlanan Judah, denizde geçen yıllardan sonra intikam almak için vatanına döner.
 • Kan Bağı

  Yönetmen: Jean-François Richet
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Gerilim (88 dk)
  Vizyon Tarihi: 02.09.2016
  Eski bir suçlu olan john Link (Mel Gibson) hayatını dövme yaparak yalnız bir şekilde karavanında sürdürmektedir. 17 yaşındaki kızı Lydia babasından ayrı bir hayat sürmektedir. Bir uyuşturucu karteline bulaşan erkek arkadaşı Lydia’yı, kartelin nakit servetini çalmak için aracı olarak kullanır. Lydia bu durumdan bir şekilde kurtulabileceğini düşünerek babasının yanına kaçar. John, hayatında bir zamanlar doğru yapamadığı şeyi şim...
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler