Gelecek Filmler

 • Tehlikeli Yürüyüş

  Yönetmen: Robert Zemeckis
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Biyografi, Drama (100 dk)
  Vizyon Tarihi: 02.10.2015
  Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in üstlendiği, başrollerinde Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley ve Charlotte Le Bon’un yer aldığı film, 1974 yılında, Dünya Ticaret Merkezi’nin İkiz Kuleleri arasında gerilen tel üzerinde yürümek isteyen, Fransız artist Philippe Petit’in gerçek hikayesini konu alıyor.
 • Pan

  Yönetmen: Joe Wright
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Komedi, Aile
  Vizyon Tarihi: 09.10.2015
  J.M. Barrie tarafından yaratılan original karakterlere yeni bir bakış açısı getiren bu aksiyon macera filmi, kaçırılarak var olmayan ülke, “Neverland’a götürülen öksüz bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Bu çocuk, daha sonra büyülü ülke “Neverland”de Peter Pan ismiyle sonsuza kadar anılacak bir kahramana dönüşecektir.
 • The Jungle Book

  Yönetmen: Jon Favreau
  Oyuncular
  :
  Tür: Macera, Drama, Fantastik
  Vizyon Tarihi: 09.10.2015
  Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgli’ye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı-aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.
 • Kızıl Tepe

  Yönetmen: Guillermo del Toro
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku
  Vizyon Tarihi: 16.10.2015
  Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır. Crimson Peak, yönetmeni Guillermo del Toro’nun hayalgücünün bir ürünü olan, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Charlie Hunnam’ın rol aldığı doğaüstü gizem...
 • Küçük Prens

  Yönetmen: Mark Osborne
  Tür: Animasyon, Fantastik (108 dk)
  Vizyon Tarihi: 16.10.2015
  Antoine de Saint-Exupéry'in klasikleşmiş eseri 'Küçük Prens'ten sinemaya uyarlanan animasyon türündeki yapıtta, bir pilot kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve çok uzak bir gezegenden gelmiş olan küçük bir çocukla karşılaşır.
 • İnsanlıktan Uzakta

  Yönetmen: David Oelhoffen
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (110 dk)
  Vizyon Tarihi: 21.10.2015
  Film, Azerbeycan’ın Hocalı kasabasında yaşanan katliamı bir aşk hikâyesi bünyesinde anlatıyor. Bir gecede bir kasabanın tamamen yok olduğu Hocalı katliamı, İnsan Hakları İzleme Örgütü tarafından Dağlık Karabağ ilan edildikten sonra en kapsamlı sivil katliamı olarak nitelendirildi. Azerbaycan savunma kuvvetlerinin direnişi izleyiciyi derinden etkileyecek.
 • Masterminds

  Yönetmen: Jared Hess
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi
  Vizyon Tarihi: 21.10.2015
  Tarihteki en büyük banka soygunlarından birini, mizahi bir sosla servis eden Masterminds; 1997 yılında gerçekleştirilen, Loomis Fargo & Company adlı şirketin sürücülüğünü yapan David Scott Ghannt'ın öyküsünü perdeye taşıyor. Ghannt ve ekibinin, çaldıkları 17.3 milyon dolar ile birlikte ortadan kayboluşunu anlatan filmin başrollerinde Zach Galifianakis ve Owen Wilson yer alıyor! Filmin yönetmen koltuğundaysa Jared Hess oturuyor.
>> Gelecek Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler