İstanbul Anadolu Sinemaları

İstanbul Anadolu İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
ATAKENT KÜLTÜR MERKEZİ - Ümraniye (216) 328 23 37
Balık 18:00
ATLANTİS (KADIKÖY) - Kadıköy (216) 336 06 22
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
AVŞAR (ATAŞEHİR) - Ataşehir
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Arı Maya 11:00 - 12:45 - 14:45
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Olur Olur! 11:00 - 13:15 - 15:30
Seni Seviyorum Adamım 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 16:45 - 19:15 - 21:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Yıldızlararası 17:45 - 21:00
AVŞAR (KOZZY) - Kozyatağı (216) 658 02 48
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Arı Maya 11:00 - 12:45 - 14:45
Deliha 11:15 - 13:45 - 14:45 - 16:15 - 17:00 - 18:45 - 21:15
Deniz Seviyesi 15:30 - 19:30
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:00 - 12:45
Gece 19:15 - 21:30
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Seni Seviyorum Adamım 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Unutursam Fısılda 16:45 - 19:15 - 21:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Yıldızlararası 11:00 - 14:05 - 17:15 - 20:30
AVŞAR (OPTİMUM GÖZTEPE) - Göztepe (216) 664 13 95
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Birleşen Gönüller 19:00 - 21:30
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Olur Olur! 19:15 - 21:30
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:45 - 14:15 - 16:45
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
BOĞAZİÇİ - Beykoz (216) 425 19 15
Arı Maya 11:00 - 13:00
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
İncir Reçeli 2 11:00 - 13:00 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Karışık Kaset 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:45 - 21:15
Oflu Hoca’nın Şifresi 11:00 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ - Kartal (216) 353 00 21
Balık 18:00
CAPITOL SPECTRUM 14 - Altunizade (216) 554 77 70
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 12:15 - 13:45 - 15:00 - 16:30 - 17:45 - 19:15
Annemin Şarkısı 19:00
Arı Maya 11:15 - 15:30
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:20 - 17:15 - 18:45 - 21:15 - 22:15
İncir Reçeli 2 13:40 - 15:30
Kanunun Ötesinde 11:15 - 18:30
Karışık Kaset 11:30 - 14:00 - 16:20 - 18:45 - 21:15
Kirli Para 13:00 - 17:00
Olur Olur! 13:15 - 17:30 - 20:00
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:00 - 13:15 - 17:45 - 20:00 - 22:15 - /
Seni Seviyorum Adamım 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Sivas 11:00
Şeflerin Savaşı 15:15 - 21:15
Unutursam Fısılda 12:00 - 14:45 - 16:00 - 17:15 - 19:45 - 21:00 - 22:15
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 13:00 - 15:00 - 19:30 - 21:30
Yıldızlararası 11:20 - 14:45 - 18:10 - 21:30
CINEATLANTİS - Kurtköy (216) 685 11 03
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Birleşen Gönüller 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Cesur Zebra 13:00 - 14:45
Pek Yakında 19:00 - 21:30
CINEDERİN - Çekmeköy (216) 642 50 61
Birleşen Gönüller 13:45 - 18:30
Deliha 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 10:30 - 12:15 - 15:45 - 19:15
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ümmü Sıbyan: Zifir 14:00 - 17:30 - 21:15
CINEMALL (SANCAKTEPE) - Sancaktepe (216) 504 05 44
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00
Arı Maya 11:15 - 13:00
Deliha 11:00 - 12:00 - 13:30 - 16:00 - 16:45 - 18:30 - 21:00
İncir Reçeli 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Pek Yakında 19:00
Seni Seviyorum Adamım 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Yıldızlararası 18:00 - 21:15
CINEMAXIMUM (AKASYA) - Üsküdar (0216) 510 13 96
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:15 - 17:00 - 19:45 - 22:30
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Fury 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Kanunun Ötesinde 11:15 - 13:45 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Karışık Kaset 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kayıp Kız 19:00 - 22:15
Pek Yakında 15:00 - 18:15 - 21:30
Seni Seviyorum Adamım 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Unutursam Fısılda 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Yıldızlararası 11:15 - 14:30 - 14:45 - 18:00 - 18:15 - 21:45 - 22:00
Yıldızlararası 14:15 - 17:45 - 21:30
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) - Ataşehir (216) 469 69 06
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:10 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00
Deliha 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
İncir Reçeli 2 17:00 - 19:15 - 21:45
Olur Olur! 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Pek Yakında 21:30
Seni Seviyorum Adamım 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) - Caddebostan (216) 444 12 36
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:40 - 14:20 - 17:00 - 19:40 - 22:20
Deliha 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Kanunun Ötesinde 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Karışık Kaset 11:10 - 13:35 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - /
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Yıldızlararası 14:30 - 18:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) - Maltepe (216) 444 12 36
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00
Birleşen Gönüller 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
İncir Reçeli 2 17:00 - 19:30 - 22:00
Karışık Kaset 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Olur Olur! 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Unutursam Fısılda 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:15 - 22:00
Yıldızlararası 14:30 - 18:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) - Ümraniye (216) 466 58 00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:15 - 17:10 - 20:00
Arı Maya 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50
Birleşen Gönüller 19:00 - 21:45
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Karışık Kaset 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Olur Olur! 17:00 - 19:30 - 22:00
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:20 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Tarzan 11:00 - 13:00 - 15:00
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Yıldızlararası 14:30 - 18:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (NAUTİLUS) - Kadıköy
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:00
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Fury 15:00 - 18:00 - 21:00
İncir Reçeli 2 12:00
Olur Olur! 17:00 - 19:30 - 22:00
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yıldızlararası 14:45 - 18:15 - 21:45
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) - Kozyatağı (216) 663 11 41
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 22:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Fury 19:00 - 22:00
Kanunun Ötesinde 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karışık Kaset 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Pek Yakında 21:00
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Tarzan 11:00 - 13:00 - 15:00
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yıldızlararası 14:30 - 18:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) - Pendik (216) 670 21 31
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 17:30 - 20:15
Arı Maya 11:00 - 13:00 - 15:00
Birleşen Gönüller 10:45 - 13:15 - 16:00 - 18:50 - 21:35
Deliha 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:20 - 13:20 - 15:20
Oflu Hoca’nın Şifresi 17:00 - 19:30 - 21:50
Olur Olur! 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:40
Unutursam Fısılda 11:45 - 14:20 - 16:50 - 19:20 - 21:50
Ümmü Sıbyan: Zifir 12:00 - 14:00 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
CINEPOL (KAĞITHANE) - Kağıthane (212) 294 37 32
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arı Maya 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
Birleşen Gönüller 11:00 - 21:15
Deliha 11:30 - 14:00 - 15:15 - 16:30 - 17:30 - 19:00 - 19:45 - 21:30
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:00 - 12:30
İncir Reçeli 2 11:00 - 13:00 - 19:45 - 22:00
Karışık Kaset 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oflu Hoca’nın Şifresi 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Olur Olur! 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Seni Seviyorum Adamım 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Yıldızlararası 17:30 - 20:45
DENİZ PRIVATE CINECITY (ETİLER) - Kozyatağı (216) 315 10 10
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Şeflerin Savaşı 12:15 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Yıldızlararası 11:00 - / - 14:15 - / - 17:45 - / - 21:00
Zamanda Yolculuk 10:30
GRANDHAUS - Maltepe (216) 442 60 30
Arı Maya 11:00
Deliha 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karışık Kaset 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Seni Seviyorum Adamım 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 18:30 - 20:40
Ümmü Sıbyan: Zifir 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:00
GÜNEY - Pendik (216) 354 13 88
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Birleşen Gönüller 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İncir Reçeli 2 11:30 - 21:30
Oflu Hoca’nın Şifresi 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Olur Olur! 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
KADIKÖY - Kadıköy (216) 337 74 00
Deliha 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 13:00
MAYASTAR - Pendik (216) 696 13 33
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arı Maya 10:45 - 12:40 - 14:35
Birleşen Gönüller 10:45 - 21:50
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 10:30
İncir Reçeli 2 16:30 - 18:40 - 20:50
Karışık Kaset 12:10 - 14:20 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oflu Hoca’nın Şifresi 10:30 - 15:10 - 19:50
Olur Olur! 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
Salak İle Avanak Geri Dönüyor 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Seni Seviyorum Adamım 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10
Unutursam Fısılda 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Yıldızlararası 22:50
MODA SAHNESİ - Kadıköy (216) 330 58 01
Annemin Şarkısı 12:00 - 21:00
Dönüş 12:00 - 16:15
Kumun Tadı 14:15 - 19:00
MOVIEGOLD - Üsküdar
Asfalt Çiçekleri 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Birleşen Gönüller 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oflu Hoca’nın Şifresi 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Olur Olur! 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Pek Yakında 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Unutursam Fısılda 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
MOVIEPLEX (SUADİYE) - Suadiye (216) 464 09 56
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:15 - 13:45 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Birleşen Gönüller 19:00 - 21:30
Deliha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Gizli Yüzler 11 - 00 - 13 - 00 - 15 - 00
Olur Olur! 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - /
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Unutursam Fısılda 17:45 - 20:15 - 22:45
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
OSKAR PENDİK - Pendik (216) 390 09 70
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Arı Maya 11:30 - 13:30
Deliha 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Delisin! Delisin! 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Gizli Yüzler 11 - 30 - 13 - 30 - 15 - 30 - 17 - 30 - 19 - 30 - 21 - 30
İncir Reçeli 2 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Unutursam Fısılda 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15
REXX - Kadıköy (216) 336 01 12
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deniz Seviyesi 15:00
Kanunun Ötesinde 15:00 - 21:15
Karışık Kaset 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kirli Para 11:00
Seni Seviyorum Adamım 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Sivas 11:00 - 19:00
Şeflerin Savaşı 13:15 - 17:15 - 21:15
Unutursam Fısılda 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
SANCAKPARK - Sancaktepe (216) 622 70 03
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arı Maya 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Oflu Hoca’nın Şifresi 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Seni Seviyorum Adamım 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Unutursam Fısılda 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ümmü Sıbyan: Zifir 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00 - 20:45
VİZYON (KARTAL) - Kartal (216) 306 90 07
Birleşen Gönüller 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 20:30
Delisin! Delisin! 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Gizli Yüzler 11 - 00 - 13 - 00 - 15 - 00 - 17 - 00 - 19 - 00
Ümmü Sıbyan: Zifir 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
>> >> İstanbul Anadolu Sinemaları

Vizyondaki Filmler


Dizi Fragmanları