İstanbul Avrupa Sinemaları

İstanbul Avrupa İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AIRPORT CINEMAS (212) 465 49 90
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:30 - 21:00
Eski Sevgili 18:45 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30
Galaksinin Koruyucuları 2 19:15 - 22:00
Her Şey Mümkün 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:00 - 21:30
ATLAS (BEYOĞLU) (212) 293 85 95
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Osmanlı Subayı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Zer 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
AVŞAR (BAYRAMPAŞA)
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Bahtiyar Bahtıkara 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 21:45
Hızlı Ve Tüplü 11 - 00 - 13 - 00 - 15 - 00 - 17 - 00 - 19 - 00 - 21 - 00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kanlı Oyun 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 16:45 - 19:15 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 13:00 - 15:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİNEBU
Blue 18:00
Dalida 18:00
Derinliklere Yolculuk 18:00
Gelecek Günler 18:00
Kaygı 18:00
FLYINN (212) 662 98 40
4n1k 11:15 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Eski Sevgili 11:15 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30
CINEMA (GOP)
Bahtiyar Bahtıkara 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Kanlı Oyun 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (AKMERKEZ) (212) 282 05 05
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Aşkın Çekimi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bahtiyar Bahtıkara 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Dalida 19:00 - 21:30
Derinliklere Yolculuk 13:45 - 17:45
Genç Karl Marx 11:30 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaygı 16:00 - 20:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:00
Yaratık: Covenant 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (BEYOĞLU)
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Aşkın Çekimi 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (CAROUSEL) (212) 583 06 06
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (GÜNGÖREN)
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (METROCITY) (212) 344 00 30
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Derinliklere Yolculuk 17:24
Galaksinin Koruyucuları 2 12:30 - 18:30
Genç Karl Marx 14:30 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 15:30 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 17:00 - 19:00 - 21:00
Kaygı 12:00 - 19:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (MİGROS BEYLİKDÜZÜ)
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 17:00 - 19:15 - 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 12:30 - 18:30
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 15:30 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 13:00 - 15:00
New York Masalı 17:00 - 19:15 - 21:30
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (PELİCAN) (212) 509 98 00
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 17:00 - 19:15 - 21:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 20:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (PERLAVISTA) (212) 873 11 14
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 17:00 - 19:15 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 17:00 - 19:15 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 13:00 - 15:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (PROFİLO) 0(212) 212 56 12
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 12:30 - 18:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 15:30 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 17:00 - 19:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMA PINK (SAFİR)
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 21:45
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMAJESTIC (212) 244 97 07
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 12:00 - 13:45 - 17:30 - 19:30
Genç Karl Marx 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Hızlı Ve Tüplü 12 - 00 - 13 - 45 - 15 - 30 - 21 - 15
Kanlı Oyun 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30
Osmanlı Subayı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
CINEMARINE (212 HALKALI) (212) 602 34 34
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 12:00 - 19:00 - 21:45
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kolonya Cumhuriyeti 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 13:00
Osmanlı Subayı 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
CINEMATRİKS
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Aşkın Çekimi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Bahtiyar Bahtıkara 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - / - C&C.tesi 00:00
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:00
Hızlı Ve Tüplü 11 - 15 - 13 - 15 - 15 - 15 - 17 - 15 - 19 - 15 - 21 - 15
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
New York Masalı 11:00 - 13:15 - 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Yaratık: Covenant 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:15
Zer 15:30 - 18:00 - 20:30 - 23:00 - C&C.tesi 23:00
CINEMAXIMUM (AKBATI) (212) 397 73 88
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 00:15
Galaksinin Koruyucuları 2 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 19:00 - C&C.tesi 22:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dbox - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 00:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - 00:15 - C&C.tesi 00:15
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:25 - 00:00 - C&C.tesi 00:00
CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS) (212) 661 84 84
4n1k 11:30 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:30
Eski Sevgili 19:10 - 21:25
Galaksinin Koruyucuları 2 12:10 - 15:10 - 18:10 - 21:10
Gerçeğin İki Yüzü 13:25 - 18:35
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:35 - 16:15 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 10:40 - 16:05 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kolonya Cumhuriyeti 10:55 - 16:10 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:55 - C&C.tesi 23:59
Patron Bebek Dub - 11:40 - 14:15 - 16:40
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Saplantı 19:05 - 21:35
The Circle 13:30 - 19:20
The Circle 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Yaratık: Covenant 11:05 - 13:40 - 16:20 - 18:55 - 21:40 - 23:45 - C&C.tesi 23:45
CINEMAXIMUM (AXIS EYÜP)
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45
Eski Sevgili 19:35 - C&C.tesi 21:40
Her Şey Mümkün 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:00 - 21:25
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 15:30 - 18:30 - 21:30
Kanlı Oyun 11:30 - 13:20 - 15:10 - 17:00 - 19:05 - 21:20 - C&C.tesi 23:45
Kolonya Cumhuriyeti 11:20 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:15 - C&C.tesi 23:40
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:50 - 12:30 - 14:10 - 16:00 - 17:50
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:40 - 13:30 - 15:30 - 17:20
Osmanlı Subayı 11:10 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:25
Saplantı 19:30 - 21:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:25 - 14:00
Yaratık: Covenant 16:40 - 19:20 - 22:00
CINEMAXIMUM (CAPACITY) (212) 559 49 49
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 12:10 - 15:10 - 18:10 - 21:20
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:00 - 16:25 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Osmanlı Subayı 11:05 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Yaratık: Covenant 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
CINEMAXIMUM (CEVAHİR) (212) 380 15 15
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:35 - 18:55 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 11:15 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Galaksinin Koruyucuları 2 18:45 - 21:50
Her Şey Mümkün 11:35 - 14:00 - 16:40 - 19:10 - 21:40 - C&C.tesi 23:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:05 - 15:15 - 18:15 - 21:20
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:50
Kolonya Cumhuriyeti 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:25
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:10 - 13:00 - 14:55 - 16:50
Osmanlı Subayı 11:25 - 13:55 - 16:25 - 19:00 - 21:35 - C&C.tesi 23:40
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:05 - 15:20 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Yaratık: Covenant 11:05 - 13:40 - 16:20 - 19:05 - 21:55 - 23:30 - C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (CITY'S)
Ağustos Böcekleri Ve Karıncalar 10:30 - 12:40 - 15:10 - 22:00
Alt Tarafı Dünyanın Sonu 17:30 - 19:50
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:40 - 16:30 - 19:20 - 22:00 - C&C.tesi 23:50
Galaksinin Koruyucuları 2 11:45 - 18:00
Gerçeğin İki Yüzü 15:00 - 20:50
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:35 - 16:20 - 19:05 - 21:50
Osmanlı Subayı 11:05 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:10 - C&C.tesi 23:45
T2: Trainspotting 10:40 - 13:10 - 15:45 - 18:20 - 21:00
Tuz Ve Ateş 10:30 - 13:00 - 15:15 - 17:40 - 19:45 - 22:05
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:45 - 16:25 - 19:10 - 21:55 - 00:00 - C&C.tesi 00:00
CINEMAXIMUM (FLORYA) (212) 573 02 02
4n1k 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:15
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
Gerçeğin İki Yüzü 19:15 - 22:00
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:45 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 10:30 - 13:10 - 15:50 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:35 - C&C.tesi 23:50
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Yaratık: Covenant 11:10 - 13:55 - 16:40 - 19:20 - 22:00 - 23:50 - C&C.tesi 23:50
CINEMAXIMUM (FORUM) (212) 640 66 33
4n1k 12:05 - 14:20 - 16:40 - 18:55 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 18:10 - 21:05
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 09:40 - 11:05 - 13:50 - 16:35 - 19:20 - 22:05
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:10 - 12:50 - 14:35 - 16:25
Osmanlı Subayı 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00 - C&C.tesi 23:35
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:40 - 23:35 - C&C.tesi 23:35
CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL) 0(212) 640 66 33
4n1k 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:15
Eski Sevgili 19:25 - C&C.tesi 21:40
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 21:35
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:30 - 14:35 - 17:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:35
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:05 - 13:10 - 15:20 - 17:25 - 19:30
Kanlı Oyun 11:25 - 13:25 - 15:25 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:25
Kolonya Cumhuriyeti 10:45 - 13:20 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 19:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 13:45 - 16:30 - 22:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:10 - 13:55 - 15:40 - 17:25
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:40 - 16:15 - 18:55 - 21:30 - C&C.tesi 23:55
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 16:20 - 21:45
Yaratık: Covenant 13:40 - 19:05
CINEMAXIMUM (FORUM MARMARA)
4n1k 11:00 - 13:05 - 15:20 - 17:35 - 19:50 - 22:00
Aşkın Çekimi 11:25 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Bahtiyar Bahtıkara 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Eski Sevgili 19:15 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 12:15 - 15:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 18:15 - 21:15
Genç Karl Marx 11:20 - 13:55 - 16:30 - 19:05 - 21:40
Her Şey Mümkün 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:35
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 10:30 - 13:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 16:05 - 19:00 - 22:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:05 - 17:10
Kanlı Oyun 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Kolonya Cumhuriyeti 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:40
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:20 - 13:15 - 15:10 - 17:00
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:45 - 21:50
T2: Trainspotting 18:50 - 21:35
Yaratık: Covenant 4Dx - 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:45
CINEMAXIMUM (HISTORIA) (212) 523 10 88
4n1k 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Eski Sevgili 19:00 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:00 - 18:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 15:00 - 21:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:25
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:20 - 16:40 - 19:20
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 14:00 - 22:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:40 - 13:30 - 15:20 - 17:10
Osmanlı Subayı 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:35
Yaratık: Covenant Dub - 11:10 - 16:30 - 19:10
Yaratık: Covenant 13:50 - 21:50
CINEMAXIMUM (KALE) (212) 677 59 59
4n1k 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 19:10 - C&C.tesi 22:00
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 22:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 14:00 - 16:40 - 19:20
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:50 - 12:30 - 14:10 - 15:50 - 17:30
Yaratık: Covenant 21:40
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00
CINEMAXIMUM (KANYON) (212) 353 08 53
Ağustos Böcekleri Ve Karıncalar 10:30 - 12:40 - 15:05 - 21:45
Alt Tarafı Dünyanın Sonu 17:25 - 19:50
Aşkın Çekimi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Dalida 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 12:00 - 14:55 - 17:50 - 20:45
Gerçeğin İki Yüzü 12:30 - 15:20 - 18:10 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:40
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Tuz Ve Ateş 10:30 - 15:15 - 17:40 - 19:35 - 22:00
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - 23:50 - C&C.tesi 23:50
CINEMAXIMUM (PARK İSTİNYE) (212) 444 12 36
4n1k 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:10
Aşkın Çekimi 11:15 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Galaksinin Koruyucuları 2 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Genç Karl Marx 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00 - C&C.tesi 23:50
Her Şey Mümkün 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:10
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45 - C&C.tesi 23:50
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
T2: Trainspotting 19:20 - 22:00
The Circle 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:20
Yaratık: Covenant Imax - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - 00:45 - C&C.tesi 00:45
CINEMAXIMUM (PARK MARMARA)
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 19:30 - C&C.tesi 22:15
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 00:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 19:00 - 22:00
Kanlı Oyun 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 16:30 - 19:15 - 22:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Yaratık: Covenant Imax - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (TRUMP TOWERS) (212) 216 21 71
4n1k 11:40 - 14:00 - 16:15 - 18:40 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:10 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:05 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Osmanlı Subayı 11:20 - 13:50 - 16:25 - 18:55 - 21:25 - C&C.tesi 23:50
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:45
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - 23:15 - C&C.tesi 23:15
CINEMAXIMUM (VIALAND)
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
666 Cin Musallatı 20:00 - 22:00
Bahtiyar Bahtıkara 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 21:50
Her Şey Mümkün 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05 - C&C.tesi 23:40
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
Kanlı Oyun 11:25 - 13:25 - 15:25 - 17:25 - 19:25 - 21:25
Kolonya Cumhuriyeti 10:50 - 13:20 - 15:50 - 18:20 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:35
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:10 - 13:00 - 15:50 - 17:55
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Yaratık: Covenant Dub - 11:20 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
CINEMAXIMUM (ZORLU) (212) 353 62 14
4n1k 11:05 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aşkın Çekimi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:00
Genç Karl Marx 12:00 - 14:25 - 16:50 - 19:15 - 21:40
Gerçeğin İki Yüzü 19:10 - 22:00
Her Şey Mümkün 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:00 - 15:10 - 18:20 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:35 - 16:20 - 19:05 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:10 - 13:55 - 15:40 - 17:25
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:40 - 21:55
T2: Trainspotting 13:50 - 19:00
The Circle 11:20 - 16:30 - 21:45
Yaratık: Covenant 11:10 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - 23:45 - C&C.tesi 23:45
CINEPORT (212) 322 31 04
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 20:45
Yaratık: Covenant 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINETECH (MALL) 0(212) 801 10 40
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Aşkın Çekimi 19:00 - 21:30
Derinliklere Yolculuk 17:24
Galaksinin Koruyucuları 2 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Genç Karl Marx 14:30 - 21:30
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kanlı Oyun 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10
Kaygı 12:30 - 19:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 18:00 - 20:40
Osmanlı Subayı 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 17:00 - 19:00 - 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 12:00 - 14:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:45 - 21:45
CINETECH (TORIUM) (212) 699 90 40
4n1k 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Baş Belası 19:15 - 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 19:00 - 21:40
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kanlı Oyun 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00
Osmanlı Subayı 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 12:00 - 14:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 16:15 - 18:45
Yaratık: Covenant 13:45 - 21:15
CINETIME (LEVENT) (212) 388 88 80
4n1k 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Galaksinin Koruyucuları 2 19:00 - 21:45
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 11:00 - 13:30 - 16:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Kanlı Oyun 18:00 - 20:00 - 22:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 18:30 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 12:30
Osmanlı Subayı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Yaratık: Covenant 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEVIP (KADİR HAS) (212) 442 13 84
Eski Sevgili 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:30 - 13:30 - 14:30 - 16:00 - 17:30 - 19:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
CINEVIP (METROPORT) (212) 441 49 75
4n1k 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Bahtiyar Bahtıkara 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Yaratık: Covenant Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:15
DENİZ CINECITY (OLIVIUM) (212) 546 96 96
4n1k 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Bahtiyar Bahtıkara 17:30 - 19:45 - 22:00 - / - C&C.tesi 00:15
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Hızlı Ve Tüplü 11 - 00 - 13 - 00 - 15 - 00 - 22 - 00 - 00 - 00
Kanlı Oyun 15:30 - 19:45 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 10:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Yaratık: Covenant Dub - 17:00 - 19:30
DENİZ PRIVATE CINECITY (ETİLER)
Aşkın Çekimi 17:00 - 19:30 - 22:00 - C&C.tesi 00:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30
Osmanlı Subayı 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
FAVORİ (WHITE) (212) 855 00 53
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Kanlı Oyun 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
FİTAŞ
Genç Karl Marx 12:45 - 15:00 - 17:30 - 20:00 - 23:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 17:20 - 20:00 - C&C.tesi 23:00
Kanlı Oyun 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45 - 19:15 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Kolonya Cumhuriyeti 10:50 - 13:00 - 15:10
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ (BEYOĞLU)
Kırmızı Kaplumbağa 18:00
GAZİ (212) 247 96 65
4n1k 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:15 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
GRANDPERA CINEMO
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - 23:45 - C&C.tesi 23:45
Yaratık: Covenant 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
PERA (212) 251 32 40
Derinliklere Yolculuk 16:30
Genç Karl Marx 14:00 - 21:00
Kaygı 12:00 - 19:00
PRESTIGE (SULTANBEYLİ) (212) 419 56 22
Bahtiyar Bahtıkara 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 16:00 - 21:30
Kanlı Oyun 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kolonya Cumhuriyeti 11:00 - 13:30 - 19:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Osmanlı Subayı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 16:15 - 21:15
Yaratık: Covenant 13:45 - 18:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
SİTE (ARENAPARK) (212) 472 94 10
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 18:45 - 21:30
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:30 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kanlı Oyun 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 14:30 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:30 - 13:00 - 14:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Patron Bebek Dub - 3D - 11:30 - 13:15 - 17:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
Yaratık: Covenant 21:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15
SİTE (ARMONİPARK) (212) 452 19 00
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 17:00
Kanlı Oyun 15:00 - 19:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 12:24
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:30
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
SİTE (ATİRUS) (212) 883 33 45
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 15:45 - 18:30 - 21:15
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:30 - 13:30 - 15:30
Kanlı Oyun 13:45 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 17:00 - 19:15 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 12:24
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00 - 14:00
SİTE (BAĞCILAR) (212) 462 20 21
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
666 Cin Musallatı 13:00 - 17:00 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 16:30 - 19:00 - 21:30
Geri Döndü 11:00 - 15:00 - 19:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:45 - 14:30
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:15
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
SİTE (BİZ HALİÇ)
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 11:30 - 16:30 - 21:00
Her Şey Mümkün 11:00 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 13:30 - 18:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 17:00
Kanlı Oyun 15:00 - 19:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:15 - 16:15 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 12:30
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
SİTE (ESPRİ) (212) 610 47 20
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:30 - 13:30 - 15:30
Kanlı Oyun 12:00 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kolonya Cumhuriyeti 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 12:45
SİTE (KAYAŞEHİR) 0(212) 688 09 67
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 11:00 - 13:30 - 19:30
Geri Döndü 11:00 - 15:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 16:00 - 18:30 - 21:15
Kanlı Oyun 13:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 16:15 - 18:45 - 21:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45 - 14:30
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 21:30
SİTE (OLİMPA) (212) 488 02 28
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 18:45 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kolonya Cumhuriyeti 16:15 - 18:45 - 21:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45 - 14:30
SİTE (STARCITY) (212) 603 42 45
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Her Şey Mümkün 11:30 - 14:30 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 15:15 - 18:15 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:15
Kolonya Cumhuriyeti 16:45 - 19:00 - 21:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 12:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Patron Bebek Dub - 3D - 11:15 - 13:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
TİM (212) 286 66 05
Her Şey Mümkün 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 16:00 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:45 - 14:30
Kolonya Cumhuriyeti 19:15 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 13:00 - 18:30 - 21:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:15 - 13:00 - 14:30 - 16:00 - 17:30
Patron Bebek Dub - 11:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
YEŞİLÇAM (212) 293 68 00
Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
>> >> İstanbul Avrupa Sinemaları

Vizyondaki Filmler