İstanbul Avrupa Sinemaları

İstanbul Avrupa İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AIRPORT CINEMAS (212) 465 49 90
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kara Gün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 3D - 12:00 - 14:30 - 17:00
Mumya 3D - 19:30 - 22:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 19:45 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 17:30 - 20:30
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
ATLAS (BEYOĞLU) (212) 293 85 95
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
AVŞAR (BAYRAMPAŞA)
Arabalar 3 Dub - 11:15 - 12:30 - 13:45 - 15:00 - 16:15 - 17:30 - 18:45 - 20:00 - 21:15
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Recep İvedik 5 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 15:00 - 18:00 - 21:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 17:00 - 20:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
BEYOĞLU (212) 251 32 40
93 Yazı 13:00 - 19:15
Gençlik Başımda Duman 15:00 - 21:15
Kedi 11:30 - 17:30
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİNEBU
Anayurt Oteli 13:00
Aşk Ve Savaş 11:00
Gençlik Başımda Duman 17:00
Kedi 19:00
FLYINN (212) 662 98 40
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30
Büyü 2 11:15 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30
Mumya 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 21:00
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Transformers 5: Son Şövalye 11:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMA (GOP)
Arabalar 3 Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Deccal 2 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 21:30
Mumya Dub - 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMA PINK (AKMERKEZ) (212) 282 05 05
93 Yazı 13:15 - 19:30
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gençlik Başımda Duman 15:15 - 21:30
Kara Gün 11:45 - 14:15 - 19:00 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Kedi 11:30 - 17:45
Mumya 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye 17:30 - 20:30
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (BEYOĞLU)
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 17:00 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Mumya 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 11:30 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (CAROUSEL) (212) 583 06 06
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Berlin Sendromu 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 14:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (GÜNGÖREN)
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Recep İvedik 5 12:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:30 - 20:30
CINEMA PINK (METROCITY) (212) 344 00 30
93 Yazı 13:15 - 19:30
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 16:45 - 19:15 - 21:45
Gençlik Başımda Duman 15:15 - 21:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Kedi 11:30 - 17:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:45 - 14:15
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:30 - 20:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (MİGROS BEYLİKDÜZÜ)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arabalar 3 Dub - 12:00 - 14:30
Berlin Sendromu 17:00 - 19:30 - 22:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 16:45 - 19:15 - 21:45
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:00 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Recep İvedik 5 19:00 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:45 - 14:15
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:45 - 14:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 17:45 - 20:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (PELİCAN) (212) 509 98 00
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Recep İvedik 5 19:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:00 - 13:30
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
CINEMA PINK (PERLAVISTA) (212) 873 11 14
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 16:45 - 19:15 - 21:45
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 13:00
Kara Gün 16:45 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:45 - 14:15
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (PROFİLO) 0(212) 212 56 12
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 17:00 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:30 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEMA PINK (SAFİR)
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 16:45 - 19:15 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEMAJESTIC (212) 244 97 07
Arabalar 3 Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Berlin Sendromu 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Genç Karl Marx 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Mumya Dub - 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sinyalciler 14:15 - 16:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:30
CINEMARINE (212 HALKALI) (212) 602 34 34
Arabalar 3 Dub - 3D - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Arabalar 3 Dub - 13:15 - 15:30
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 14:00 - 18:45 - 21:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:45 - 16:30
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 12:30 - 14:30 - 15:30 - 17:30 - 18:30 - 20:30 - 21:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINEMATRİKS
Arabalar 3 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Berlin Sendromu 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Büyü 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Kara Gün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 16:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 13:45 - 19:15 - 22:00
Mumya Dub - 12:00 - 17:00 - 20:00 - C&C.tesi 22:30
Mumya 14:30 - 19:30 - 22:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Sinyalciler 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00 - / - C&C.tesi 00:00
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15
Tavşan Okulu 11:15 - 13:00 - 14:45 - 16:30 - 18:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15 - C&C.tesi 23:15
Transformers 5: Son Şövalye 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Wonder Woman 18:00 - 20:30
CINEMAXIMUM (AKBATI) (212) 397 73 88
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deccal 2 18:30 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:30 - 13:20 - 16:20 - 19:15 - 22:00
Mumya D-Box - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Sahil Güvenlik 10:30 - 13:00 - 15:30 - 18:00 - 21:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00
Sniper: Duvar 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye 16:00 - 20:30 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 11:00 - 14:00 - 17:15 - 21:40 - C&C.tesi 23:45
CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS) (212) 661 84 84
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:35 - 21:15
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:30 - 12:35 - 14:40
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:40
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 10:50 - 13:35 - 16:20 - 19:10 - 21:55
Mumya 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Sniper: Duvar 17:00 - 19:25 - 21:35
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:20 - 21:25 - C&C.tesi 23:40
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:30 - 15:40 - 18:50 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 17:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:50
Wonder Woman 12:10 - 15:20 - 18:25 - 21:45
CINEMAXIMUM (AXIS EYÜP)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Berlin Sendromu 14:10 - 19:50 - C&C.tesi 23:50
Deccal 2 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:15 - 21:50
Kara Gün 11:15 - 16:40 - 22:15 - C&C.tesi 23:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:50
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 16:40 - 19:30 - 22:10
Mumya Dub - 3D - 11:20 - 13:45
Mumya 3D - 16:15 - 18:45 - 21:15
Recep İvedik 5 11:15 - 16:00 - 21:25
Sinyalciler 13:55 - 18:50
Sniper: Duvar 11:15 - 13:25 - 15:35 - 17:45 - 19:50 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:10 - 15:20
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:40 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman Dub - 12:30 - 15:30
Wonder Woman 18:40 - 21:40
CINEMAXIMUM (CAPACITY) (212) 559 49 49
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05
Berlin Sendromu 11:20 - 13:55 - 16:35 - 19:10 - 21:45 - C&C.tesi 23:10
Kara Gün 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 00:10
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:30 - 13:20 - 16:20 - 19:10 - 22:15
Mumya 3D - 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:15 - 14:25 - 18:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:00 - 20:10
Wonder Woman 11:30 - 14:30 - 17:30 - 21:00
CINEMAXIMUM (CEVAHİR) (212) 380 15 15
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:15 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05
Büyü 2 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Deccal 2 11:25 - 13:50 - 16:25 - 18:55 - 21:25
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 10:45 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00 - C&C.tesi 23:35
Mumya Dub - 3D - 11:05 - 13:40
Mumya 3D - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Recep İvedik 5 11:30 - 16:10 - 21:00 - C&C.tesi 23:25
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 13:55 - 18:40
Sinyalciler 19:35 - 21:50
Sniper: Duvar 11:20 - 13:20 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45 - C&C.tesi 23:20
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00 - 15:15 - 18:30 - 21:45
Wonder Woman Dub - 11:55 - 14:55
Wonder Woman 18:00 - 21:10
CINEMAXIMUM (CITY'S)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:05
Bir Nefes 19:00
Dağların Ardında 10:30 - 12:30 - 14:50 - 19:15 - 21:30
Kara Gün 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:40
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:30 - 13:10 - 15:55 - 18:50 - 21:45
Kedi 10:30 - 12:50 - 14:50 - 16:50 - 21:45
Mumya 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 11:15 - 14:30 - 18:10 - 21:20
CINEMAXIMUM (FLORYA) (212) 573 02 02
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deha 11:45 - 16:50 - 22:00
Kara Gün 11:30 - 14:45 - 17:55 - 21:15 - C&C.tesi 23:40
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Kolonya Cumhuriyeti 14:10 - 19:20
Mumya 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:10 - C&C.tesi 23:45
Sahil Güvenlik 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15 - 21:55
Sniper: Duvar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Tatlı Şeyler 11:05 - 13:05 - 15:25 - 17:40 - 19:55 - 22:00 - C&C.tesi 23:59
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:15 - 15:30 - 18:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 11:30 - 14:40 - 17:45 - 21:25
CINEMAXIMUM (FORUM) (212) 640 66 33
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:10 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:45 - 13:25 - 16:15 - 19:05 - 21:55
Mumya 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:05 - C&C.tesi 23:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 16:40
Sinyalciler 14:30 - 19:00
Sniper: Duvar 12:15 - 21:15 - C&C.tesi 10:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:50 - 15:05 - 18:25 - 21:45 - C&C.tesi 23:20
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:45 - 21:10
Wonder Woman 12:30 - 15:35 - 18:40 - 21:40
CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL) 0(212) 640 66 33
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:05 - 18:35 - 21:05
Büyü 2 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:30 - 19:40 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Deccal 2 11:15 - 13:50 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:35 - 22:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 13:25 - 16:20 - 19:20
Kolonya Cumhuriyeti 13:50 - 19:05
Mumya 3D - 11:00 - 16:15
Mumya Dub - 3D - 13:40 - 19:00 - 21:50
Recep İvedik 5 11:10 - 16:25 - 21:40 - C&C.tesi 23:45
Sinyalciler 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:35
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 18:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 15:00 - 21:55 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 3D - 11:30
Wonder Woman Dub - 3D - 14:40 - 17:50 - 21:00
CINEMAXIMUM (FORUM MARMARA)
Arabalar 3 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Berlin Sendromu 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:40 - 21:15 - C&C.tesi 23:50
Büyü 2 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Deccal 2 11:30 - 14:05 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Kara Gün 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 10:30 - 13:15 - 16:05
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 18:55 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:10 - 22:00
Mumya Dub - 3D - 11:00 - 13:30
Mumya 3D - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Recep İvedik 5 11:50 - 16:30 - 21:10
Sahil Güvenlik 11:35 - 16:30 - 21:25
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 14:10 - 19:05
Sinyalciler 14:25 - 19:05
Sniper: Duvar 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Tatlı Şeyler 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30 - 21:35
Tavşan Okulu 3D - 11:30 - 13:25 - 15:20 - 17:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:00 - 14:15
Transformers 5: Son Şövalye 4Dx - 3D - 12:15 - 15:30 - 18:45 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 17:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman Dub - 3D - 12:00 - 15:10
Wonder Woman 3D - 18:20 - 21:30
CINEMAXIMUM (HISTORIA) (212) 523 10 88
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:20 - 21:20
Deccal 2 19:00 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:15 - 22:15
Mumya Dub - 12:00 - 14:30 - 17:00
Mumya 19:30 - 21:50 - C&C.tesi 23:25
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30
Sinyalciler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:25
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:45 - 15:05
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:25 - 22:00 - C&C.tesi 23:45
Wonder Woman Dub - 11:30 - 14:55
Wonder Woman 18:05 - 21:35
CINEMAXIMUM (KALE) (212) 677 59 59
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deccal 2 19:30 - 22:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 13:40 - 16:50 - 19:20 - 22:00
Mumya 11:30
Mumya Dub - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Recep İvedik 5 11:40 - 14:20 - 17:00 - C&C.tesi 23:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 15:00 - 18:15 - 21:30
CINEMAXIMUM (KANYON) (212) 353 08 53
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bir Nefes 19:00
Dağların Ardında 10:30 - 12:40 - 14:50 - 19:00 - 21:30
Kara Gün 11:30 - 14:30 - 17:30 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Screen X - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Screen X - 3D - 12:20 - 15:15 - 18:10 - 21:20 - C&C.tesi 23:59
Kedi 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:00 - 21:40
Mumya 3D - 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Sahil Güvenlik 11:00 - 15:50 - 20:30
Sniper: Duvar 13:40 - 18:20
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Wonder Woman 11:40 - 15:00 - 18:15 - 21:30
CINEMAXIMUM (PARK İSTİNYE) (212) 444 12 36
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Berlin Sendromu 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Deha 13:30 - 18:40
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Kara Gün 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:10 - 21:55
Mumya 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Sahil Güvenlik 10:50 - 16:00 - 21:15
Sniper: Duvar 19:20 - 21:30
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Tavşan Okulu 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
Transformers 5: Son Şövalye Imax - 3D - 12:00 - 15:20 - 18:40 - 22:00 - C&C.tesi 00:30
Transformers 5: Son Şövalye 18:00 - 21:20
CINEMAXIMUM (PARK MARMARA)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Deccal 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 11:00 - 16:30 - 19:15 - C&C.tesi 23:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 13:45 - 22:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Recep İvedik 5 11:00 - 15:45 - 20:30
Sinyalciler 13:30 - 18:15
Sniper: Duvar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 00:00
Transformers 5: Son Şövalye Imax - 3D - 12:00 - 15:15 - 18:30 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:00 - 20:15
Wonder Woman Dub - 3D - 11:30 - 18:10
Wonder Woman 3D - 15:00 - 21:20
CINEMAXIMUM (TRUMP TOWERS) (212) 216 21 71
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:25
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Mumya 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:15 - 14:30 - 18:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:50
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 15:00 - 21:00
Wonder Woman 11:40 - 14:45 - 17:50 - 21:00
CINEMAXIMUM (VIALAND)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Büyü 2 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45 - C&C.tesi 23:30
Deccal 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 10:45 - 12:50 - 14:55
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 11:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Kolonya Cumhuriyeti 13:20 - 18:25
Mumya 3D - 11:10
Mumya Dub - 3D - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Recep İvedik 5 10:50 - 15:50 - 21:05
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 17:00 - 19:20 - 21:40
Sinyalciler 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:10 - 14:30 - 17:50 - 21:20
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 17:00 - 20:15 - C&C.tesi 23:15
Wonder Woman Dub - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
CINEMAXIMUM (ZORLU) (212) 353 62 14
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:25 - 15:55 - 18:25 - 21:00
Berlin Sendromu 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:10 - 21:55 - C&C.tesi 23:45
Genç Karl Marx 10:50 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:40
Kara Gün 12:30 - 15:35 - 18:40 - 21:45 - C&C.tesi 23:59
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 10:30 - 13:20 - 16:10 - 19:05 - 22:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 10:35 - 13:20 - 16:10 - 19:00 - 21:50
Mumya 3D - 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:59
Sahil Güvenlik 11:25 - 16:20 - 21:20
Sniper: Duvar 14:00 - 19:05
Tatlı Şeyler 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:30 - 14:45 - 18:05 - 21:35 - C&C.tesi 23:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:30 - 15:40 - 18:50 - 22:00
Wonder Woman 12:00 - 15:10 - 18:25 - 21:30
CINEPORT (212) 322 31 04
Arabalar 3 Dub - 3D - 12:00 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 12:00 - 18:00 - 20:45
Mumya 3D - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Tavşan Okulu 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 15:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00 - 18:00 - 21:00
Wonder Woman 3D - 18:00 - 20:30
CINETECH (MALL) 0(212) 801 10 40
93 Yazı 13:15 - 19:30
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:20
Büyü 2 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Deccal 2 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Gençlik Başımda Duman 15:15 - 21:30
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:10 - 16:30 - 18:20
Kara Gün 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:10 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:30
Kedi 11:30 - 17:45
Mumya Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya 3D - 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 17:10 - 19:10 - 21:10
Tavşan Okulu 11:15 - 13:00 - 14:45 - 16:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15
Transformers 5: Son Şövalye 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINETECH (TORIUM) (212) 699 90 40
Arabalar 3 Dub - 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:45
Büyü 2 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Deccal 2 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:10 - 13:10 - 15:10
Kara Gün 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:10 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Mumya Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Recep İvedik 5 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 20:10 - 22:00
Tavşan Okulu 11:00 - 13:00 - 14:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
CINETIME (LEVENT) (212) 388 88 80
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Büyü 2 17:15 - 19:15 - 21:30
Deccal 2 16:00 - 18:00 - 20:15 - 22:15
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 11:00 - 12:45 - 14:30
Kara Gün 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Mumya 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 12:30 - 14:45
Sniper: Duvar 18:45 - 21:15
Tavşan Okulu 10:45 - 12:30 - 14:15 - 16:15
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 11:00 - 12:30 - 13:45 - 15:30 - 16:30 - 18:30 - 19:15 - 21:30 - 22:00
Wonder Woman 3D - 18:00 - 20:30
CINEVIP (KADİR HAS) (212) 442 13 84
Arabalar 3 Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Mumya Dub - 17:30 - 19:45 - 21:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
CINEVIP (METROPORT) (212) 441 49 75
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 12:00 - 13:00 - 14:15 - 15:00 - 16:30 - 17:15 - 18:45 - 19:30 - 21:00
Büyü 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Mumya Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Salur Kazan: Zoraki Kahraman 18:00 - 20:00 - 22:00
Tatlı Şeyler 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - 22:00
Wonder Woman Dub - 3D - 18:00 - 20:30
DENİZ CINECITY (OLIVIUM) (212) 546 96 96
Arabalar 3 Dub - 10:30
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Büyü 2 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:00 - 13:30
Kara Gün 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Mumya 19:00 - 21:30
Tatlı Şeyler 11:30 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00 - C&C.tesi 00:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:15 - C&C.tesi 23:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:15 - 21:15 - C&C.tesi 00:15
Wonder Woman 18:00 - 20:30
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
DENİZ PRIVATE CINECITY (ETİLER)
Arabalar 3 Dub - 10:30 - 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:15 - 21:45
Mumya 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Transformers 5: Son Şövalye 23:45
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:30 - 15:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 00:15
FAVORİ (WHITE) (212) 855 00 53
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Büyü 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Deccal 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sinyalciler 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
FİTAŞ
Deccal 2 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:20
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 3D - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:30 - 21:30
GAZİ (212) 247 96 65
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Büyü 2 11:00 - 12:45 - 14:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
GRANDPERA CINEMO
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kara Gün 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 12:00 - 13:00 - 15:00 - 16:00 - 18:00 - 19:00 - 21:00 - 22:00
PERA (212) 251 32 40
93 Yazı 16:30
Anayurt Oteli 21:00
Aşk Ve Savaş 12:00
Genç Karl Marx 18:30
Kedi 14:30
PRESTIGE (SULTANBEYLİ) (212) 419 56 22
Büyü 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Deccal 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 13:00 - 16:00 - 19:00 - 22:00
Wonder Woman Dub - 18:00 - 20:30
SİTE (ARENAPARK) (212) 472 94 10
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 12:00 - 13:15 - 14:15 - 15:30 - 16:30 - 17:45 - 18:45 - 20:00 - 21:00
Büyü 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Deccal 2 18:45 - 21:15
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 3D - 11:30 - 13:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15
Mumya 3D - 16:45 - 19:15 - 21:45
Tatlı Şeyler 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Tavşan Okulu 11:00 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 12:45 - 14:30 - 15:45 - 17:30 - 20:30
Transformers 5: Son Şövalye 3D - 18:45 - 21:45
Wonder Woman Dub - 3D - 18:00 - 20:30
SİTE (ARMONİPARK) (212) 452 19 00
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 12:00 - 13:15 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Büyü 2 13:15 - 15:15 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:00 - 17:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Mumya Dub - 3D - 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45
Wonder Woman Dub - 3D - 18:00 - 20:30
SİTE (ATİRUS) (212) 883 33 45
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
SİTE (BAĞCILAR) (212) 462 20 21
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Büyü 2 13:15 - 15:15 - 19:30 - 21:30
Deccal 2 11:00 - 17:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Sinyalciler 13:30 - 17:30 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Wonder Woman Dub - 3D - 18:00 - 20:30
SİTE (BİZ HALİÇ)
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Deccal 2 11:00 - 17:15
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
SİTE (ESPRİ) (212) 610 47 20
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Büyü 2 11:00 - 12:45 - 17:00 - 21:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 14:30 - 19:00
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
SİTE (KAYAŞEHİR) 0(212) 688 09 67
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Büyü 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Mumya Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Sinyalciler 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
SİTE (OLİMPA) (212) 488 02 28
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Büyü 2 13:15 - 15:15 - 19:30 - 21:30
Mumya Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
SİTE (STARCITY) (212) 603 42 45
Arabalar 3 Dub - 3D - 11:00 - 12:00 - 13:15 - 14:15 - 15:30 - 16:30 - 17:45 - 18:45 - 21:00
Büyü 2 12:30 - 14:30 - 16:30 - 19:45 - 21:45
Deccal 2 18:30 - 21:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Dub - 3D - 11:30 - 13:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mumya Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Tatlı Şeyler 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 3D - 11:30 - 14:30 - 15:30 - 17:30 - 18:30 - 20:30 - 21:30
Wonder Woman Dub - 3D - 18:00 - 20:30
TİM (212) 286 66 05
Arabalar 3 Dub - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Büyü 2 16:00 - 18:00 - 20:00 - 21:45
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı 19:00 - 21:30
Mumya 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Tavşan Okulu 11:15 - 12:45 - 14:30
Transformers 5: Son Şövalye Dub - 11:00 - 13:45 - 16:45 - 19:45 - 21:30
YEŞİLÇAM (212) 293 68 00
Büyü 2 13:15 - 15:15 - 19:30 - 21:30
>> >> İstanbul Avrupa Sinemaları

Vizyondaki Filmler