İzmir Sinemaları

İzmir İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AGORA (İZMİR)
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robinson Crusoe Dub - 12:30 - 14:30
Sihirbazlar Çetesi 2 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
The Bfg Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 16:30 - 19:00 - 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
BELEDİYE (MENEMEN) (232) 832 14 11
Robinson Crusoe Dub - 12:00 - 16:00
Üç Harfliler 3: Karabüyü 14:00 - 18:00 - 20:00
BELEDİYE (ŞEHİR TİRE) SEHA GİDEL
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 3D - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Süper Papağan Dub - 11:00 - 12:30
CEP (ÖDEMİŞ) (232) 545 35 49
Üç Harfliler 3: Karabüyü 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 3D - 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:45 - 21:15
CINEMA PINK (FOLKART) (232) 502 22 10
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 11:15 - 14:00 - 16:30
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 19:15 - 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:15 - 14:00 - 16:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 19:00 - 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 19:00 - 21:45
CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA) (232) 373 03 50
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:45
Para Tuzağı 17:15 - 19:30 - 22:00
Robinson Crusoe Dub - 11:00 - 13:05 - 15:10
Sihirbazlar Çetesi 2 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:10 - 22:00
The Bfg Dub - 11:10 - 13:50 - 16:30
The Bfg 19:10 - 21:50
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (GAZİEMİR) (232) 273 84 40
Ammar 2: Cin İstilası 17:20 - 19:30 - 21:40
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Korku Seansı 2 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 3D - 11:00 - 13:45
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 16:30 - 19:15 - 22:00
Küçük Şövalye Trenk Dub - 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20
Lanetli Çocuk 21:20
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:00 - 13:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 16:15 - 19:00 - 21:45
Robinson Crusoe Dub - 11:05 - 13:10 - 15:15
Senden Önce Ben 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sihirbazlar Çetesi 2 Dub - 11:10 - 13:45
Sihirbazlar Çetesi 2 16:20 - 18:55 - 21:30
The Bfg Dub - 11:10 - 13:45
The Bfg 16:15 - 18:45 - 21:15
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 11:00 - 13:40
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 16:25 - 19:10 - 21:55
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 11:40 - 14:05 - 16:30 - 18:55 - 21:20
Korku Seansı 2 11:30 - 14:30 - 17:45 - 21:00
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:20 - 22:00
Midnight Special 11:10 - 13:45 - 16:20 - 18:55 - 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:10 - 21:50
Robinson Crusoe Dub - 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40
Sihirbazlar Çetesi 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
The Bfg 22:00
The Bfg Dub - 11:25 - 14:00 - 16:40 - 19:20
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 19:00 - 21:45
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00
Midnight Special 11:10 - 13:45 - 16:25 - 19:05 - 21:45
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 11:25 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:45
Para Tuzağı 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10
Robinson Crusoe Dub - 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:25 - 21:30
Senden Önce Ben 11:35 - 14:05 - 16:35 - 19:05 - 21:35
Sihirbazlar Çetesi 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
The Bfg Dub - 11:35 - 14:10 - 16:45
The Bfg 19:20 - 21:55
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:40
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 3D - 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00
CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)
Korku Seansı 2 11:30 - 14:30 - 17:30 - 21:00
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 3D - 11:10 - 16:10 - 21:30 - C&C.tesi 00:05
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 13:40 - 18:40
Küçük Şövalye Trenk Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 19:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 21:45
The Bfg 18:50
The Bfg Dub - 11:20 - 13:50 - 16:20 - 21:20 - / - C&C.tesi 23:55
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:15 - 13:25 - 15:35 - 17:45 - 19:55 - 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 21:20
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMAXIMUM (PARK MAVİŞEHİR) (232) 324 42 64
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:05 - 21:35
Korku Seansı 2 18:45 - 21:45
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 3D - 11:10 - 13:50 - 16:25
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 19:10 - 21:50
Küçük Şövalye Trenk Dub - 12:00 - 14:10 - 16:00 - 17:50 - 19:40 - 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:20 - 13:45 - 16:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 18:40 - 21:15
The Bfg Dub - 11:00 - 13:40 - 16:20
The Bfg 19:00 - 21:40
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
CINEMAXIMUM (PIER) (232) 446 90 40
Hitler'e Suikast 11:20 - 14:00 - 16:35 - 19:10 - 21:40
Kördüğüm 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:05 - 21:50
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Senden Önce Ben 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:15
Sihirbazlar Çetesi 2 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
The Bfg Dub - 11:10 - 13:45 - 16:20
The Bfg 19:00 - 21:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 18:15 - 21:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:20 - 15:45
CINEMAXIMUM (POINT)
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 11:45 - 14:00 - 16:15 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:40
Korku Seansı 2 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:15
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 3D - 11:10 - 16:20
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 13:40 - 19:00 - 21:40
Küçük Şövalye Trenk Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:30 - 16:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 14:00 - 19:00 - 21:30
Senden Önce Ben 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
The Bfg Dub - 11:00 - 16:25
The Bfg 13:45 - 19:05 - 21:40 - / - C&C.tesi 23:50
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:40 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 3D - 11:05 - 13:25 - 16:00 - 18:30 - 21:00
DENİZ CINECITY (KİPA) (232) 386 58 88
Ammar 2: Cin İstilası 17:00 - 19:00 - 21:00 - 23:30
Arınma Gecesi: Seçim Yılı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Küçük Şövalye Trenk Dub - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:30 - 23:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 3D - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Robinson Crusoe Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
The Bfg Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - / - C&C.tesi 23:45
Üç Harfliler 3: Karabüyü 12:15 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 11:15 - 18:45
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 21:15 - C&C.tesi 23:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45
SİNE ATLAS (BERGAMA)
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 21:45
SİNEMA (ÇEŞME) (232) 712 30 72
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 11:00 - 13:00 - 17:00 - 19:00
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 15:00 - 21:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 11:00 - 13:00 - 17:00 - 19:00
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 15:00 - 21:00
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
SİTE (BORNOVA) (232) 373 73 20
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 11:45 - 16:45 - 21:15
Sihirbazlar Çetesi 2 Dub - 11:00 - 14:15 - 19:15
The Bfg Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü 13:30 - 15:30 - 17:30 - 21:30
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Dub - 19:00 - 21:30
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
VİZYON (KİPA TORBALI) (232) 853 27 25
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Dub - 11:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15 - 21:30
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:30 - 21:40
Üç Harfliler 3: Karabüyü 11:00 - 13:00 - 15:00 - 19:00 - 21:30
Üç Harfliler 3: Karabüyü 14:15 - 16:15 - 18:15 - 21:15
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Dub - 13:45 - 17:00

 

İzmir Haberleri