Kocaeli Sinemaları

Kocaeli İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
CINEFACE
4n1k 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hızlı Ve Tüplü 12 - 00 - 14 - 00 - 16 - 00 - 18 - 00 - 20 - 00 - 22 - 00
Kolonya Cumhuriyeti 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 10:30 - 12:10 - 13:50 - 15:30
Yaratık: Covenant Dub - 17:10 - 19:35 - 22:10
CINEKÖRFEZ (262) 505 00 00
4n1k 12:20 - 14:20 - 16:20 - 18:20 - 20:20
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 12:00 - 14:40 - 17:20 - 20:00
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 13:40 - 15:50 - 18:00 - 20:10
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:00 - 13:30
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:35 - 14:10 - 15:45 - 17:20 - 18:55 - C&C.tesi 20:30
CINEMA PINK (KOCAELİ)
4n1k 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aşkın Çekimi 17:15 - 19:30 - 22:00
Galaksinin Koruyucuları 2 12:30 - 18:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 15:30 - 21:30
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Kolonya Cumhuriyeti 17:00 - 19:15 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Osmanlı Subayı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15
Yaratık: Covenant Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Yaratık: Covenant 19:15 - 21:45
CINEMARINE (KOCAELİ)
4n1k 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bahtiyar Bahtıkara 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Galaksinin Koruyucuları 2 Dub - 15:00
Galaksinin Koruyucuları 2 18:00 - 21:00
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 20:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 19:00 - 21:45
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Kanlı Oyun 11:00 - 13:00 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Atmos - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 15:15 - 17:45 - 20:15
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:00 - 13:00
Osmanlı Subayı 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Patron Bebek Dub - 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 3D - 12:00
Yaratık: Covenant 21:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (BURDA KOCAELİ)
4n1k 11:30 - 14:00 - 16:30 - 18:50 - 21:20
Galaksinin Koruyucuları 2 18:50 - C&C.tesi 21:50
Her Şey Mümkün 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Hızlı Ve Öfkeli 8 22:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Kanlı Oyun 11:45 - 13:40 - 15:45 - 17:40 - 19:40 - 21:40
Kolonya Cumhuriyeti 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 16:30 - 19:15 - 22:00
Maşa İle Koca Ayı Dub - 10:30 - 12:10 - 13:50 - 15:30 - 17:10
Osmanlı Subayı 11:15 - 13:40 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Yaratık: Covenant Dub - 11:00 - 13:40
Yaratık: Covenant 16:20 - 19:00 - 21:40
CINEMAXIMUM (DOLPHIN)
4n1k 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bahtiyar Bahtıkara 11:30 - 14:00 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Her Şey Mümkün 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 21:50
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
Kolonya Cumhuriyeti 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 19:15 - 22:00
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Yaratık: Covenant 16:30 - 19:10 - 21:50 - 23:40 - C&C.tesi 23:40
Yaratık: Covenant Dub - 11:10 - 13:50
CINENS (KOCAELİ) (262) 239 00 99
4n1k 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 20:00
Kanlı Oyun 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kolonya Cumhuriyeti 16:45 - 19:15 - 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı Dub - 11:30 - 13:15 - 15:00
Şirinler 3: Kayıp Köy Dub - 12:00 - 14:00
Yaratık: Covenant Dub - 21:45
CINETIME (KOCAELİ) (262) 371 19 26
Bahtiyar Bahtıkara 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Kahramanlar Takımı Dub - 3D - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 11:00 - 12:30
Osmanlı Subayı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Yaratık: Covenant Dub - 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
NCITY EURIMAGES (262) 325 20 00
4n1k 11:30 - 13:25 - 14:05 - 15:20 - 17:15 - 19:10 - C&C.tesi 21:00
Her Şey Mümkün 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Hızlı Ve Öfkeli 8 Dub - 11:30 - 16:00 - 18:35 - 21:00
Kolonya Cumhuriyeti 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Dub - 11:45 - 14:05 - 16:25 - 18:45 - 21:00
Yaratık: Covenant Dub - 11:45 - 14:05 - 16:25 - 18:45 - 21:00
>> >> Kocaeli Sinemaları

Vizyondaki Filmler