Sundance 2016’da yarışacak filmler belli oldu

4.12.2015
Sundance 2016’da yarışacak filmler belli oldu
Festival komitesi, ana dallarda yarışacak adayları açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Midnight bölümünde gösterilecek olan filmleri açıklayan festival ana dallarıda açıkladı. Her ev sahipliği yaptığı dünya sinemasının iddialı yapımlarıyla iz bırakan Sundance bakalım 2016’da neler yapacak?

Uluslararası Dram Filmleri

Belgica Director: Felix van Groeningen
Between Sea and Land
Brahman Naman
A Good Wife
Halal Love (and Sex)
The Lure
Male Joy, Female Love
Mammal
Mi Amiga del Parque
Much Ado About Nothing
Sand Storm
Wild

Uluslararası Belgeseller

All These Sleepless Nights
A Flag Without a Country
Hooligan Sparrow
The Land of the Enlightened
The Lovers and the Despot 
Plaza de la Soledad
The Settlers
Sky Ladder: The Art of Cai Guo-Qiang
Sonita
We Are X
When Two Worlds Collide

Amerika yapımı dram filmleri

As You Are (Yönetmen: Miles Joris-Peyrafitte | Oyuncular: Owen Campbell, Charlie Heaton)
The Birth of a Nation (Yönetmen: Nate Parker | Oyuncular: Nate Parker, Armie Hammer)
Christine (Yönetmen: Antonio Campos | Oyuncular: Rebecca Hall, Michael C. Hall)
Equity (Yönetmen: Meera Menon | Oyuncular: Anna Gunn, James Purefoy)
The Free World (Yönetmen: Jason Lew | Oyuncular: Boyd Holbrook, Elisabeth Moss, Octavia Spencer)
Goat (Yönetmen: Andrew Neel |Oyuncular: Nick Jonas, Ben Schnetzer)
The Intervention (Yönetmen: Clea DuVall |Oyuncular: Melanie Lynskey, Cobie Smulders)
Joshy (Yönetmen: Jeff Baena |Oyuncular: Thomas Middleditch, Adam Pally)
Lovesong (Yönetmen: So Yong Kim |Oyuncular: Jena Malone, Riley Keough)
Morris from America (Yönetmen: Chad Hartigan |Oyuncular: Markees Christmas, Craig Robinson)
Other People (Yönetmen: Chris Kelly |Oyuncular: Jesse Plemons, Molly Shannon)
Southside With You (Yönetmen: Richard Tanne |Oyuncular: Tika Sumpter, Parker Sawyers)
Spa Night (Yönetmen: Andrew Ahn |Oyuncular: Joe Seo, Haerry Kim)
Swiss Army Man (Yönetmen: Daniel Scheinert, Daniel Kwan |Oyuncular: Paul Dano, Daniel Radcliffe)
Tallulah (Yönetmen Sian Heder |Oyuncular: Ellen Page, Allison Janney, Uzo Aduba)
White Girl (Yönetmen: Elizabeth Wood |Oyuncular: Morgan Saylor, Brian ‘Sene’ Marc)

Amerika yapımı belgeseller

Audrie &Daisy (Yönetmen: Bonni Cohen, Jon Shenk)
Author: The JT LeRoy Story (Yönetmen: Jeff Feuerzeig)
The Bad Kids (Yönetmen: Keith Fulton, Lou Pepe)
Gleason (Yönetmen: Clay Tweel)
Holy Hell (Yönetmen: undisclosed)
How to Let Go of the World (and Love All the Things Climate Can’t Change) (Yönetmen: Josh Fox)
Jim (Yönetmen: Brian Oakes)
Kate Plays Christine (Yönetmen: Robert Greene)
Kiki (Yönetmen: Sara Jordenö)
Life, Animated (Yönetmen: Roger Ross Williams)
Newtown (Yönetmen: Kim A. Snyder)
NUTS! (Yönetmen: Penny Lane)
Suited (Yönetmen: Jason Benjamin)
Trapped (Yönetmen: Dawn Porter)
Uncle Howard (Yönetmen: Aaron Brookner)
Weiner (Yönetmen: Josh Kriegman, Elyse Steinberg)

Next Bölümü Filmleri

THE 4TH
Dark Night
The Eyes of My Mother 
First Girl I Loved
The Fits
How To Tell You’re A Douchebag
Jacqueline (Argentine)
The Land
Operation Avalanche
Sleight




En Son Haberler


>> >> Sundance 2016’da yarışacak filmler belli oldu

Haberler


Vizyondaki Filmler