Vizyondaki Filmler

-
 • Sevimli Kedi İş Başında 2

  Yönetmen: Andrés Couturier
  Tür: Animasyon, Aile (89 dk)
  Vizyon Tarihi: 26.08.2016
  Fakir, yalnız ve sokaklarda yaşayan bir sevimli kedinin kaderi iyi kalpli ve maceracı Benny ve takımı ile tanışana kadar çok kötü gitmiştir. Geçimini yankesicilik, hırsızlık gibi kötü şeyler yaparak sağlayan Sevimli Kedi, Benny sayesinde tüm kötü huylarından sıyrılmaya başlamış ve çok yakın arkadaş olmuşlardır. Bay Dev ile yolları kesişen kedi takımının başı yine belaya bulaşır.
 • Saraybosna'da Ölüm

  Yönetmen: Danis Tanovic
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama (85 dk)
  Vizyon Tarihi: 26.08.2016
  O gün, otelin çatısında yapılan TV yayınında politik duruşlar asırlık tartışmalara yol açarken otel müdürü aylardır maaşlarını alamayan ve tam da bu önemli günde grev yapmaya karar veren çalışanları kendine özgü yöntemlerle engellemeye çalışmaktadır. Grev sözcüleri bir bir ortadan kaybolurken en önemli konuklardan birini koruyan polisin tek derdi ise eşinin satın almak istediği kanepenin fiyatıdır.
 • Toz Ol

  Yönetmen: Renny Harlin
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi (107 dk)
  Vizyon Tarihi: 09.09.2016
  Hong Kong’lu dedektif Bennie Chan, 10 yıldan fazla bir süredir kötülüğüyle ün salmış olan suç patronu Victor Wong’un peşindedir. Günün birinde Chan’in yeğeni Bai Shu, Wong mafyasıyla başını derde sokunca ona yardım edebilecek tek kişiyi, çok önemli bir cinayetin tek tanığı olan Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ı bulur. Tamamen zıt karakterdeki bu ikili, Moğolistan’dan Çin’e, Makau’ya ve Hong Kong’a uzanan eğlenceli bir maceraya...
 • Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV

  Yönetmen: Takeshi Nozue
  Tür: Animasyon, Macera, Drama (110 dk)
  Vizyon Tarihi: 19.08.2016
  Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive Birliği yer almaktadır. Bu birlik Kral Regis’i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamay...
 • Nefesini Tut

  Yönetmen: Fede Alvarez
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim (88 dk)
  Vizyon Tarihi: 26.08.2016
  Rocky, Alex ve Money, evinde küçük bir servet bulunan kör bir adam olduğunu öğrendiklerinde, en büyük vurgunlarını yapmak için o eve girmeye karar verirler. Ne var ki, yaptıkları plan hiç de istedikleri gibi gitmez çünkü kurbanları tahmin edilmeyecek kadar tehlikeli biri çıkar. Kör adam gençleri çok iyi güçlendirilmiş evinde amansızca takip etmeye başladığında, adamın paradan başka şeyler de saklıyor olduğunu öğrenmek gençleri...
 • Neon Şeytan

  Yönetmen: Nicolas Winding Refn
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku, Gerilim (117 dk)
  Vizyon Tarihi: 05.08.2016
  Dünya prömiyerini 69. Cannes Film Festivali'nde yapan The Neon Demon yönetmen Nicolas Winding Refn özel bir yere sahip. Yönetmen bir sabah uyandığında etrafının kadınlar tarafından çevrili olduğunu ve kadınların dünyaya hakim olduğunu fark ettiğini belirterek, buradan yola çıkarak 'tehlikeli güzellik' temasını ön plana alan bir senaryo oluşturduğunu söylüyor.
 • Evrim

  Yönetmen: Lucile Hadzihalilovic
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku, Gizem (81 dk)
  Vizyon Tarihi: 03.06.2016
  On yaşındaki Nicolas, yalnızca kadınların ve erkek çocuklarının barındığı bir adada annesiyle birlikte yaşamaktadır. Okyanusun kenarındaki bir hastanede tüm erkek çocuklara gizemli bir tedavi uygulanmaktadır. Bu tedaviyi ve etraflarında olanları sorgulamaya başlayan Nicolas, annesinin kendisine yalan söylediğini fark eder. Bir gece annesini sahile kadar takip eder ve gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar. Ancak gördükleri,...
 • Cafe Society

  Yönetmen: Woody Allen
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Romantik (96 dk)
  Vizyon Tarihi: 12.08.2016
  1930'larda geçen aşk hikayesinde New York'lu yahudi bir aile temel alınıyor. Ailenin fertlerinden biri film endüstrisinde çalışmak umuduyla Hollywood'a geliyor, bu sırada aşık oluyor ve kendini çağın topluluğu olarak tanımlayan bir sosyete eşrafının arasında buluyor. Hikaye, 1935-1940 tarihleri arasında geçiyor.
 • Robinson Crusoe

  Yönetmen: Vincent Kesteloot
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Vizyon Tarihi: 17.06.2016
  Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Fakat adada pek çok hayvan türü yaşamaktadır; yani Robinson aslında pek de “tek başına” değildir. Bu adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar için ise bu ilginç tür karada yürüyen bir deniz canavarıdır. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk kuracaktır.
 • Prensim

  Yönetmen: Maïwenn
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik (124 dk)
  Vizyon Tarihi: 29.07.2016
  Her aşk, zaman içerisinde bir enkaza dönüşmez mi? Prensim, acı ve özlem, tutku ve ihanet arasında gidip gelen sıra dışı bir ilişkiye odaklanıyor. Bir tarafta istikrarlı bir avukat olan Marie Antoinette, diğer tarafta ise karizmatik, özgür ruhlu, kadın avcısı Georgio. İdealize edilmiş bir aşk mefhumunu ve beyaz atlı prens kavramını sorgulayan film, klişelerden uzak durarak bir ilişkinin duygusal türbülanslarını cesur bir şekild...
 • Hitler'e Suikast

  Yönetmen: Oliver Hirschbiegel
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Savaş (110 dk)
  Vizyon Tarihi: 01.07.2016
  1939 yılında Hitler'e yapılan suikast girişimi başarılı olsaydı tarihte neler değişirdi? Oscar adayı 'Çöküş' ve 'Deney' gibi filmleriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuş yönetmen Oliver Hirschbiegel'in son filmi inanılmaz bir gerçek olaydan uyarlandı. Nazi dönemi Almanya'sında geçen film, yerleştirdiği bomba ile Adolf Hitler'i ve kurmaylarını havaya uçurmayı sadece 13 dakikayla kaçıran Georg Elser'in hikayesini anlatıyor. Ya...
 • Veronique’in İkili Yaşamı

  Yönetmen: Krzysztof Kieslowski
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Fantezi, Müzikal (98 dk)
  Vizyon Tarihi: 12.08.2016
  İki şehirde, yani biri Varşova’da, diğeri Clermon Ferrand’da iki kız, aynı anda doğmuşlar ve 20 sene geçmiştir. Ortak hiçbir şeyleri yoktur, ne baba, ne anne ne büyükanne veya büyükbaba. Aileleri hiç tanışmamıştır. Ancak birbirlerinin aynısıdırlar. İkisi de solaktır, çıplak ayakla yürümeyi severler. İkisinin de muhteşem, eşsiz sesleri, gelişmiş müzikal algıları ve tespit etmesi zor kalp gelişim bozuklukları vardır.


Türkiye'de her hafta yerli yabancı pek çok yeni sinema filmi vizyona giriyor. Vizyondaki filmler Türkiye'nin dört tarafında 800'den fazla sinema salonunda gösteriliyor ve İntersinema kullanıcılara vizyondaki filmler ile ilgili en güncel bilgileri sunuyor.

Vizyondaki filmlerin hangi sinema salonlarında hangi seanslarda oynadığına, fragmanlarına, resimlerine, oyuncularına ve benzeri bilgilere pratik bir şekilde İntersinema'dan pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

İntersinema'nın "Vizyondaki Filmler" kategorisinde gösterimdeki filmlerin detaylı bilgileri ve görselleri dışında vizyondaki filmlere puan verebilir, diğer kullanıcıların verdikleri puanları görebilir ve film için yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

İntersinema'nın sunduğu sosyal platform sayesinde vizyondaki filmler içinden hangisine gitmek istediğinize daha kolay karar verebilirsiniz.