50 İlk Öpücük

50 İlk Öpücük (50 First Dates)

Puan : 8/10 2 oy
Yönetmen: Peter Segal
Oyuncular
Tür: Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2004 (99 dk)
Vizyon Tarihi: 30 Nisan 2004 Cuma
Senaryo: George Wing
Yapımcı Firma: Columbia Pictures Corporation
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce, Hawaice, Çince, Türkçe
Orijinal Adı: 50 First Dates

50 İlk Öpücük Filminin Konusu

Deniz hayvanlarının tedavisi üzerinde uzmanlaşmış veteriner Henry Roth, kadınlara bağlanmaktan korkan bir erkek. Ama her şey günün birinde güzeller güzeli Lucy ile tanışınca bitecek ve Henry kendini sonsuz bağlılık için hazır hissedecektir. İşlerin çatallaştığı nokta da tam burası. Henry evliliğe bile hazır belki ama Lucy için aynı şeyi söylemek zor. Daha doğrusu o da Henry’ye aşık ama sadece bugün. Neden derseniz, ertesi gün her şeyi unutuyor ve gözleri sanki ilk kez tanışıyorlamış gibi bakıyor genç adama. Amnezinin nadir görülen bir türüne sahip olan genç kız kısa süre önce olan her şeyi unutuyor ve ona bütün bunları yeniden hatırlatmak için bir hayli ter dökmeniz gerekiyor. Henry’nin vakasında ise genç adam Lucy’nin aşkını her gün yeniden kazanmak zorunda.

50 İlk Öpücük Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu 10/10
    Seçil Çevik 25.06.2010 14:37:00
    Peter Segal en sevdiğim yönetmenlerden birisi...adam sandlerin daha birçok filminin yönetmenliğini yaptığını hatırlıyorum..zaten adam sandler ve drew barrymore tartışmasız mükemmel bir film çıkartmışlar..filmi 3-4 kere izledim..yine izlerim..gerçek bir aşk müücadelesini anlatıyor..mutlaka izleyin..
  • Film Notu 10/10
    niskelebek 21.01.2010 00:11:00
    filmi kesinlikle izleminizi tavsiye ederim,, pişman olmazsınız. çok sıcak ve sevimli bir film :) hem güzel bir aşk hikayesi hem eğlenceli. ve de adam sandler çok sempatik

50 İlk Öpücük Filminin Oyuncuları