Acımasız

Acımasız (Knallhart)

Puan : 4/10 6 oy
Yönetmen: Detlev Buck
Oyuncular
Slogan: Çaty?manyn ortasyna ho?geldin
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2006 (98 dk)
Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2006 Cuma
Senaryo: Zoran Drvenkar, Gregor Tressnow
Yapımcı Firma: Boje Buck Produktion GmbH
Yapım Ülkesi: Almanya
Orijinal Dil: Almanya
Orijinal Adı: Knallhart
Dağıtıcı Firma: Bir Film

Acımasız Filminin Konusu

On bes yasindaki Michael Polischka’nin annesi zengin sevgilisinden ayrilinca, lüks semtlerde yasamaya alismis olan ana ogul, paralari olmadigi için Berlin’in etnik nüfusu yogun yoksul mahallelerinden birine tasinirlar. Onlari bekleyen, hiç tanimadiklari bir yasamdir.

Erol adli bir gencin basini çektigi bir grup kabadayi, Michael’in yeni okulundaki günlerini cehenneme çevirmeye baslar. Evdeki hayatin da pek farki yoktur nitekim Michael, arayis içindeki annesinin eve getirdigi erkeklere katlanmak zorundadir.

Genç adam yeni çevresinin kurallarini ögrenip ufak tefek suçlara bulasmakta gecikmez. Sehrin mafya babalarindan Hamal ve Barut ile tanismasi da sansini açacaktir. Michael, yerel uyusturucu saticilarina kuryelik yaparken gösterdigi profesyonellikle ‘yeterince sert’ oldugunu kanitlar ancak basindan büyük islere bulasmakta oldugundan haberdar degildir. Erol ile son karsilasmalari, ikisinin de kaderini dönülmez bir sekilde degistirecektir.

Acımasız Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 6 Yorum
 • Film Notu 10/10
  Aylin BAKAN 4.2.2009 14:40:00
  Kesinlikle süper.İzlemedim ama David kroos olduğu sürece bütün filmleri süper olur tabii.Valla kızlar o benim.Hiçkimseye vermem.Bunu kabullenin.Hem kız arkadaşıyla yakalarsan o kızın ağzını burnunu dağıtırım.Allah allah yaaaaa.AYY ama çok tatlı yakışıklı yaaa.Öüyom onun için....
 • Film Notu 8/10
  Tugay Erentürk 14.9.2007 16:40:00
  Yaw arkadaşlar ne kadar anlamsız şeylerden alınan bir millet olduk. Neymiş efendim Türk'leri kötü göstermişler. Eeeeee nolmuş Film bu film arkadaşlar film. Yani bir senaristin ve yönetmenin hayal ettiği şeyler. Haber görüntüleri değil yani. Kaldı ki öyle bi olsa (bizi kötüleseler bile) bu gün Amerika'yı kötüleyen binlerce film var. Hem de kendileri çekiyor. Bütün ülkeler için var böyle filmler... Filme gelene kadar biz ülke ve millet olarak öyle dangalakça şeyler yapıyoruz ki filmlerin bizi kötülemesine gerek kalmıyor. O zaman Tür'kleri iyi gösteren film yapalım yüzlerce, bütün dünya bizi sevsin. Bu kadar kolay mı Biraz düşünelim n'olur biraz....
 • Film Notu 5/10
  SaTi 9.9.2007 20:38:00
  Yurtdisinda yasayan türk genclerinin haline benziyor MAALESEF... kabul etsekte etmesekde.. Türk gencleri özellikle yabanci ülkelerde iyi yetistirilemiyor...!
 • Film Notu 1/10
  burcu yılmaz 20.8.2007 15:40:00
  filmin konusu herkese güzel görünebilir fakat bu filmde erol adlı kişinin başını çektiği grubu türk yapmışlardır ve bu şekilde türklerin kötü olduğunu, çoğu kişiye sataştığını vb. tür davranışlarda bulunduklarını göstermek istemişlerdir.Zaten Türk'lerin amerikan ve alman filmlerinden yana şansları yok! Amerikalıların yaptığı geceyarısı ekspresi filimindede Türkleri kötülemişlerdir.
 • Film Notu -/10
  ilknur kaya 25.11.2006 09:41:00
  Neden Ankara%%1%da oynamıyor
 • Film Notu 7/10
  merve tuna 24.11.2006 10:22:00
  filmin konusunu okudum çok güzel olmuş konuda bile etkilendim

Acımasız Filminin Oyuncuları