Yönetmen: Karyn Kusama
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Macera
Yapım Yılı: (93 dk)
Vizyon Tarihi: 24 Şubat 2006 Cuma
Senaryo: Phil Hay
Yapımcı Firma: CIS Hollywood
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Aeon Flux
Resmi Site: www.aeonflux.com/
Dağıtıcı Firma: UIP

Aeon Flux: Gelecek Flux’ta Filminin Özeti

Ailesinin hükümet ajanları tarafından öldürülmesi üzerine Aeon Flux (Charlize Theron) intikam almaya yemin eder. Mükemmel topluma karşı mücadele verilen savaşın ön cephelerinde yer almış iyi eğitimli bir kadın asker olan Aeon, mükemmel hayat denilen kavramın arka planında mükemmel bir yalanın gizlenmekte olduğundan kuşku duyan az sayıda insandan birisidir.

Konusu 2415 yılında geçen “Aeon Flux”ta sürekli değişim halinde olan uzak geleceğin son derece çarpıcı bir vizyonu vardır.

Paramount Pictures ile Lakeshore Entertainment’ın sunduğu bir Valhalla Motion Pictures ve MTV Films prodüksiyonu olan “Aeon Flux”un yönetmenliğini, “Girlfight” adlı çalışmasıyla eleştirmenlerin beğenisini toplayan kadın yönetmen Karyn Kusama üstlendi. Senaryosunu, Peter Chung’un yarattığı ünlü MTV animasyon dizisini temel alarak Phil Hay ile Matt Manfredi yazdılar. Yapımcılığını Gale Anne Hurd, David Gale, Gary Lucchesi, Greg Goodman ve Martha Griffin gerçekleştirdi.

Ekranlarda gösterildiği sıralarda büyük ilgi gören MTV yapımı animasyon dizisinin ünlü karakteri Aeon Flux rolünde Oscarlı oyuncu Charlize Theron’un oynadığı filmin diğer rollerinde Marton Csokas, Jonny Lee Miller, Amelia Warner, Caroline Chikezie, Frances McDormand ve Oscar adayı oyuncular Sophie Okonedo ile Pete Postlethwaite kamera karşısına geçtiler.

Aeon Flux: Gelecek Flux’ta Filminin Oyuncuları


>> >> Aeon Flux: Gelecek Flux’ta

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor