Alçak Adam

Alçak Adam (Shallow Hal)

Puan : 7/10 3 oy
Yönetmen: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Oyuncular
Tür: Komedi, Drama
Yapım Yılı: 2001
Vizyon Tarihi: 19 Nisan 2002 Cuma
Senaryo: Sean Moynihan, Peter Farrelly
Yapımcı Firma:
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Shallow Hal
Resmi Site: www.shallowhal.com

Alçak Adam Filminin Konusu

Hal Larsen, o herhangi bir alçak adamdan çok da fazla biri değildir. O güzelliğin sadece süper modellerde olduğuna inanan binlerce erkekten sadece biri. Kadınlarda ilk baktığı ve dikkat ettiği şey görüntüsü... Mükemmel bir vücuda sahip olmayan bir kadınla randevulaşmaz bile...Ama bir guru olan Tony Robbins Hal’e kadınlara 180 derece farklı bir açıdan bakmasını sağlamak ve onlara asıl güzelliği veren duygularının ve kalplerinin güzelliğini görmesini sağlayan bir hipnoz yapar. Rosemary (Gwyneth Paltrow) gönüllü Barış Birliği çalışanlarından biridir. Biraz fazla kiloludur... Çok değil biraz ... Hal, Rosemary’nin kibarlığı ve espri yeteneğini fiziksel bir güzellik olarak algılamaktadır. Ve aralarında inanılmaz romantizmde bir aşk başlar. Büyü bozulduğunda ise Hal hayatının en büyük dersini gerçek Rosemary’i tanıdığında yaşayacaktır.

Alçak Adam Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 10/10
  Cesur Gürsel 3.01.2008 19:57:00
  bende aslında o zamanlar izlemiştim filmi. Ama bende öyle bir etki bıraktı ki film şimdi aklıma düştü ve şimdi yorum yazmak geldi içimden. Film gerçekten süper iyi ders alınması gereken bir film... Filmde kendimi kızın yerine koydum yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım.... kesinlikle öneririm... Eğer aradığın şey iç güzellikse bulması en kolay şey odur... ;) Saglıcakla kalın.
 • Film Notu 9/10
  BHR 12.09.2006 22:49:00
  süppper izleyin çok güzell yaa orda bana çok benzeyen bi kız var bu vesileyle izledim çoook beğendimm
 • Film Notu 8/10
  dilsat yücel güven 21.04.2002 20:31:00
  son derece eğlenceli,epeyce güldüren bir miktar da hüzünlendiren bir film , gidenler gayet memnun ayrılacaktır diye düşünüyorum.

Alçak Adam Filminin Oyuncuları