Aman Doktor!

Aman Doktor! (Novocaine)

Puan : 6/10 1 oy
Yönetmen: David Atkins
Oyuncular
Tür: Komedi, Suç
Yapım Yılı: 2001 (95 dk)
Vizyon Tarihi: 18 Nisan 2003 Cuma
Senaryo: Paul Felopulos, David Atkins
Yapımcı Firma:
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Novocaine
Resmi Site: www.novocaineonline.com/

Aman Doktor! Filminin Konusu

Bu komedi filminde başarılı bir dişçi olan Dr. Frank Sangster‘in(Steve Martin) hikayesi anlatılmaktadır. Frank Sangster son derece başarıyla yürüttüğü mesleği ve son derece gösterişli modern evi ile hayatından hoşnut ,çok mutlu bir hayat sürmektedir.Frank hayattan elde etmek istediği her şeye ulaştığını düşünmektedir.Ayrıca güzel ve hırslı yardımcısı Jean Noble (Laura Dern )ile de hoş ve romantik bir ilişki yaşamaktadır.Hayat onun için daha güzel olamaz ... Ama daha kötü olabilir... Hatta çok daha kötü olabilir...

Dr. Frank’in mukemmel isleyen hayatı genç, güzel, bastan çıkarıcı ve ağrı kesici tutkunu yeni hastası Susan Ivey ‘nin (Helena Bonham Carter) dişçi koltuğuna oturmasıyla birlikte seks, uyuşturucu ve cinayetle örülü bir komediye dönüşür. Hastasının kendisinden istediği ağrı kesiciler, oldukça tehlikeli bir maceranın sadece başlangıcıdır. Susan’ın psikozlu kardeşi Duane (Scott Caan) Frank’a yanaşırken, kısa surede ofisindeki hap kutuları da kaybolmaya baslar. Frank kendisini uyuşturucu trafiği ve cinayetle örülü bir komplo tuzağının içinde bulur.

Gerçek ustu tadı ve hınzır mizah anlayışıyla Novocaine, suç kavramının masum insanların hayatına da ne kadar kolay sızabildiğini gösteren sürprizlerle dolu bir film.

Aman Doktor! Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Aman Doktor! Filminin Oyuncuları