Amazon Prime Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Star Trek: Picard

  Star Trek: Picard

  Yönetmen: Douglas Aarniokoski
  Senaryo: Kirsten Beyer, Michael Chabon
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Drama
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 23.01.2020
  “Star Trek: The Next Generation”ın yedi sezonunda karşılaştığımız ikonik Captain Jean-Luc Picard karakteri, yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. İkonik karaktere, orijinal dizide olduğu gibi usta aktör Patrick Stewart hayat verecek. Dizi yürütücü yapımcılar Alex Kurtzman, James Duff, Akiva Goldsman ve Michael Chabon'un imzasıyla ekrana taşınıyor.
  Star Trek: Picard Orijinal Teaser
 • Düzenbaz Pete

  Düzenbaz Pete

  Yönetmen: Jon Avnet
  Senaryo: Bryan Cranston, David Shore
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 7.08.2015
  Breaking Bad'in yıldızı Bryan Cranston'ın yapımcılığını üstlendiği Sneaky Pete dizisinde, Giovanni Ribisi tarafından canlandırılan hapisten yeni çıkmış Marius, eski hücre arkadaşı Pete'in kimliğini alır. Marius isimli bu düzenbaz, Pete'in ailesini ve çevresini kendisinin Pete olduğuna ikna etmeye çalışmaktadır...
  Düzenbaz Pete (Sneaky Pete) Orijinal Fragman
 • One Mississippi

  One Mississippi

  Yönetmen: Ken Kwapis
  Senaryo: Diablo Cody, Tig Notaro
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 5.11.2015
  Yarı otobiyografi olan kara mizah türündeki dizide Tig hayatta kendisini anlayan tek kişi olan annesinin ölümünü kabul etmekte oldukça zorlanır. Bu zorlu süreci atlatmaya çalışırken bir yandan da ilgi meraklısı kız arkadaşı ve bir işlevi olmayan ailesi ile uğraşmak zorunda kalır.
  One Mississippi Orijinal Teaser
 • Modern Love

  Modern Love

  Yönetmen: John Carney
  Senaryo: John Carney
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Romantik
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 13.08.2019
  Modern Love, insan ilişkilerini konu ediyor. Her bir bölümde farklı konuların ele alındığı dizide aşkın karmaşık doğası ele alınıyor. Birbirinden farklı hikayeler ve karakterler ile birlikte aşk ve insan ilişkilerinin işlendiği dizide, cinsellik, romantizm, platonik aşk, kendini sevme gibi aşkın değişik formları masaya yatırılıyor. Sekiz bölümden oluşan dizinin her bir bölümü yarım saat sürüyor.
  Modern Love Orijinal Fragman
 • Mozart in the Jungle

  Mozart in the Jungle

  Yönetmen: Paul Weitz
  Senaryo: Alex Timbers, Blair Tindall
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Müzikal
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 6.02.2014
  Blair Tindall'ın Mozart In The Jungle: Sex, Drugs and Classic Music isimli kitabından uyarlanan dizi, New York'ta yaşayan profesyonel bir obuacının yaşadığı çılgın hayatı ve müzik dünyasının perde arkasını anlatıyor.
  Mozart in the Jungle Orijinal Fragman
 • Şok

  Şok

  Yönetmen: Tanya Wexler
  Senaryo: Scott Wascha
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 23.07.2021
  Öfke kontrolünü sağlamakta sorunlar yaşayan ve cinayet işlemek isteyen bir yapıya sahip olan bir kadın, bu sorununu elektrot kaplı bir yelek giyerek kontrol altına almaya çalışır. Genç kadın, elektrotlu yelek sayesinde yaşamına normal bir şekilde devam edebilmektedir. Ancak aşık olduğu ilk adamın öldürülmesi, genç kadının öfkesini bastıran yeleği çıkarmasına neden olur. Sevdiği adamın katil ya da katillerini bulmak için her şeyi göze alan kadının öfke problemi, onun cinayetin baş şüphelisi haline gelmesine neden olur.
  Şok (Jolt) Orijinal Fragman
 • Making the Cut

  Making the Cut

  Yönetmen: Ramy Romany
  Senaryo: Ramy Romany
  Tür: Reality Show
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 16.07.2021
  12 yetenekli girişimci ve tasarımcıdan oluşan farklı bir grubu bir araya getiren bir moda yarışmasına katılırlar. Tasarımcılar ise kendi markaları bulunan ve sektörde henüz kendisine yer bulamamış olan kişilerden oluşmaktadır. Yarışmadan gelen ödülle beraber yarışmacılar kendi markalarını daha fazla büyütme yoluna gideceklerdir. Aynı zamanda yarışmada birincilere 1 milyon dolar verilmektedir.
  Making the Cut Orijinal Fragman