Amazon Prime Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Rambo: Son Kan

  Rambo: Son Kan

  Yönetmen: Adrian Grunberg
  Senaryo: Matthew Cirulnick, David Morrell
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 20.09.2019
  Rambo 5 filminde, eski bir asker olan John Rambo'yu Arizona'daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır. Sylvester Stallone'un başrolünde yer aldığı ikonik seriyi yeniden dirilten yeni devam halkasında yönetmen koltuğunu Adrian Grunberg üstleniyor.
  Rambo: Son Kan (Rambo: Last Blood) Altyazılı Fragman
 • Abigail: Sınırların Ötesinde

  Abigail: Sınırların Ötesinde

  Yönetmen: Aleksandr Boguslavskiy
  Senaryo: Aleksandr Boguslavskiy, Dmitriy Zhigalov
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 30.08.2019
  Genç bir kız olan Abigail, gizemli bir salgın hastalık yüzünden sınırları uzun yıllar önce kapatılarak karantina altında kalan bir şehirde yaşamaktadır. Abby henüz 6 yaşındayken babası hastalığa yakalanınca şehir dışına gönderildi. O günden beri babasını bulmayı aklına koyan Abby, babasına ulaşabilmek için yetkililere karşı çıkmaya başlar. Genç kız bu sırada şehrin aslında sihirli bir alan olduğunu öğrenir ve kendisinde olağanüstü yetenekler olduğunu keşfeder.
  Abigail: Sınırların Ötesinde (Abigail) Altyazılı Teaser
 • Kuzular Firarda: Uzay Parkı

  Kuzular Firarda: Uzay Parkı

  Yönetmen: Will Becher, Richard Phelan
  Senaryo: Jon Brown , Mark Burton
  Tür: Animasyon, Macera, Komedi
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 17.01.2020
  Sessiz ve sakin Mossingham kasabasının üzerinde, gökyüzünde ortaya çıkan ne olduğu anlaşılamayan garip ışıklar, gizemli bir ziyaretçinin galaksinin ve samanyolunun ötesinden geldiğini haber vermektedir. Ancak yakındaki Mossy Bottom Çiftliği'ndeki muzır koyun Shaun'ın zihninde başka şeyler vardır; yaptığı birçok plan sürekli bıkkın Bitzer tarafından engellenmektedir. Ancak bu şaşkın ve sevimli uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği'nin yakınlarına inanılmaz bir güçle düştüğü zaman, koyun Shaun çok geçmeden uzay gücünde bir eğlence ve macera için büyük bir fırsat görür. Koyun Shaun, tehlikeli bir örgüt onu yakalamadan önce bu galaksiler arası ziyaretçiye evin yolunu göstermek için zorlu bir mücadeleye girişecektir. Dünyanın geleceği Shaun ve sürüsünün ellerindedir. Onların başarısız olması dünyadaki her canlının kaderini belirleyecektir. Yaramaz koyun Shaun ve kalabalık sürüsü çok geç olmadan önce Mossy Bottom Çiftliği'ndeki Farmageddon'u engelleyebilecekler midir?
  Kuzular Firarda: Uzay Parkı Orijinal Fragman
 • Bloodshot: Durdurulamaz Güç

  Bloodshot: Durdurulamaz Güç

  Yönetmen: Dave Wilson
  Senaryo: Eric Heisserer, Yvel Guichet
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Fantastik
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 13.03.2020
  Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison'ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele vermeye başlayacaktır. Garrison, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkaracaktır.
  Durdurulamaz Güç (Bloodshot) Orijinal Fragman
 • Saka Kuşu

  Saka Kuşu

  Yönetmen: John Crowley
  Senaryo: Peter Straughan, Donna Tartt
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 27.09.2019
  13 yaşındaki Theodore Decker'ın hayatı, annesinin Metropolitan Müzesi'ne düzenlenen bir terörist saldırısında öldürülmesinin ardından alt üst olur. Theodore, tüm bu karmaşanın ortasında The Goldfinch adı verilen paha biçilemez bir sanat eserini çalar. Theodore'un annesinin bombalanma sonucu öldürüldüğü o günden geriye elinde kalan tek somut şey The Goldfinch’tir. Kafesine zincirlenmiş bir Saka Kuşu portresi olan The Goldfinch, Theodore’un hayatını yeniden inşa etme sürecinde önemli bir yer edinecektir.
  Saka Kuşu (The Goldfinch) Altyazılı Teaser
 • Bir Zamanlar... Hollywood'da

  Bir Zamanlar... Hollywood'da

  Yönetmen: Quentin Tarantino
  Senaryo: Quentin Tarantino
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 23.08.2019
  1969 yılının Los Angeles'ında geçen Bir Zamanlar Hollywood'da filmi artık ışığını kaybetmiş bir televizyon yıldızı ve kendisinin dublörünün, Hollywood Altın Çağı'nın son yıllarında günden güne çetrefilleşen film endüstrisinde yeniden şöhret ve başarı elde etmek için verdikleri çabayı konu edinirken bu ikilinin hikâyesinin arka planında aynı yıl gerçekleşen ve bahsi geçen aktörün kapı komşusu olan Sharon Tate'in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamını anlatıyor.
  Bir Zamanlar Hollywood'da (Once Upon a Time In Hollywood) Orijinal Teaser
 • Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik

  Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik

  Yönetmen: Anthony Power
  Senaryo: Mark Slater, Gabriele Walther
  Tür: Animasyon, Aile, Macera, Komedi, Fantastik
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 29.03.2019
  Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, eğlence dolu bir tatile çıkan ejderha Kokonat ve arkadaşlarının yaşadığı maceraları konu ediyor. Küçük ateş ejderhası Kokonat, en yakın arkadaşları vejetaryen ejderha Oscar ve kirpi Matilda ile birlikte eğlence dolu bir tatile çıkmaya karar verir. Ekip, başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde gizemli bir yaz kampına gitmek için vapurla yolculuğa çıkar. Kamp alanına vardıklarında onları bekleyen şey düşlediklerinden bambaşkadır. Kaybolmuş bir ejderha, korkutucu su ejderhaları, etobur bitkilerle dolu olan kamp alanını gören Kokonat ve arkadaşları en kötü tatilleri ile karşı karşıya olduklarını fark eder. Kamp alanında kendilerine yeni dostlar da edinen Kokonat ve arkadaşları, etobur bitkileri yenmek için birlikte hareket etmeye karar verir. Güçlerini birleştiren Kokonat ve arkadaşları tatillerini yeniden güzel bir hale getirmeyi başarabilecekler midir?
  Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik Dublajlı Fragman