Ankara Sinemaları

Ankara İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
ARCADIUM (312) 241 12 41
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:30
Bir Aşk İki Hayat 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Git Be Abi Dub 16:15
Git Be Abi Dub 21:00
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 20:45 - C&C.tesi 00:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:30 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 11:30 - 14:00 - 18:45 - 21:15
AVŞAR (METROPOL) (312) 425 74 78
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Bir Aşk İki Hayat 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Çiçero 19:00 - 21:30
Döndüm Ben 11:45 - 13:45 - 15:45
Hep Yek 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Sibel 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Sir-ayet 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Tez: 13. Gece 17:45 - 19:45 - 21:30
AVŞAR OPTİMUM ANKARA (312) 280 34 94
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 11:15 - 15:45 - 18:00
Bir Aşk İki Hayat 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 18:30 - 21:15
Can Dostlar 13:30 - 20:30
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Hep Yek 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Sibel 19:00 - 21:15
Sir-ayet 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER) (312) 212 92 96
Alita: Savaş Meleği 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Asla Gözlerini Kaçırma 12:00 - 15:40
Bir Aşk İki Hayat 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 12:20 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00
Sibel 11:20 - 15:20 - 17:20
Sibel 19:20 - 21:20
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 13:10 - 19:20 - 21:30
BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY) (312) 425 01 00
Alita: Savaş Meleği 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Asla Gözlerini Kaçırma 14:00 - 17:40
Asla Gözlerini Kaçırma 20:10
Bir Aşk İki Hayat 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Döndüm Ben 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Kefernahum 11:50
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 12:20 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00
Sarayın Gözdesi 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sibel 16:00
Sibel 12:30 - 14:30 - 19:00 - 21:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 16:30 - 21:20
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 11:30 - 13:40 - 18:00
CINEFORA (ANKARA) (312) 358 06 07
Bir Aşk İki Hayat 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hep Yek 3 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 20:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (FORUM ANKARA) (312) 578 00 22
Alita: Savaş Meleği Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Döndüm Ben 12:00
Döndüm Ben 17:30 - 19:30 - 21:30
Hep Yek 3 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 14:45 - 17:30 - 20:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Tez: 13. Gece 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
CINEMARINE (TAURUS) (312) 286 07 77
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Can Dostlar 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
Çiçero 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Döndüm Ben 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Git Be Abi Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Hep Yek 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Lego Filmi 2 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Napoli'nin Sırrı 19:00 - 21:30
New York İn New York 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
CINEMAXIMUM (ANKAMALL) (312) 541 13 33
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 21:00
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Aslı Gibidir 14:05 - 18:45
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:15 - 14:45
Bir Aşk İki Hayat 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:40
Can Dostlar 12:20 - 16:50
Çiçero 19:15 - 22:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:40
Hep Yek 3 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - 22:00 - C&C.tesi 00:10
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Lego Filmi 2 Dub 3D 10:20 - 12:40 - 15:05 - 17:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 21:05
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:35
Sir-ayet 19:55 - 22:05
Sir-ayet 16:25
CINEMAXIMUM (ANTARES) (312) 325 90 60
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Aslı Gibidir 11:00 - 13:10 - 15:20
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 12:50 - 17:20
Bir Aşk İki Hayat 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:40
Çiçero 19:20 - 22:00
Döndüm Ben 17:30 - 19:40 - 21:50
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 10:20 - 14:50
Hep Yek 3 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40 - 21:40 - C&C.tesi 23:59
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 09:50 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Lego Filmi 2 Dub 3D 10:20 - 12:45 - 15:10 - 17:35
Organize İşler: Sazan Sarmalı 09:45 - 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30 - C&C.tesi 23:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:30 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:20
Ölümcül Labirent Dub 22:00
Sir-ayet 20:00 - 22:10
CINEMAXIMUM (ARMADA) (312) 219 16 00
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:35 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Aslı Gibidir 13:20 - 17:40
Bir Aşk İki Hayat 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Bir Aşk İki Hayat 10:30 - 15:45 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 20:30
Can Dostlar 11:15
Çiçero 13:45 - 19:15
Glass 21:00
Göç Mevsimi 13:40
Göç Mevsimi 16:00
Hep Yek 3 11:10 - 15:30
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
Lego Filmi 2 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 13:00 - 18:15
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:15
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40 - C&C.tesi 00:00
Ölümcül Labirent 19:50 - 22:00
Sarayın Gözdesi 16:30 - 22:00
Sibel 13:50 - 21:15
Sibel 11:20 - 18:45
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 16:25 - 21:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 11:20 - 18:45
CINEMAXIMUM (CEPA) (312) 219 64 44
Alita: Savaş Meleği
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Aslı Gibidir 11:00 - 15:25 - 19:50
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:30 - 14:50 - 16:55
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Bizim İçin Şampiyon 21:30
Çiçero 10:30 - 15:45 - 21:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 12:30
Glass 21:15
Hep Yek 3 13:15 - 17:40 - 22:05
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 10:00 - 12:30 - 15:15 - 18:00 - 20:45 - C&C.tesi 23:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:20
Sarayın Gözdesi 19:00 - 21:40
Sibel 19:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 13:15 - 18:30 - C&C.tesi 23:45
CINEMAXIMUM (GORDION) (312) 236 70 77
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Aslı Gibidir 10:20 - 12:40 - 15:00 - 19:40 - 22:00 - 22:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:20 - 15:10
Bir Aşk İki Hayat
Bir Aşk İki Hayat 09:40 - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:40
Can Dostlar 17:15
Çiçero 16:10 - 21:55
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:10 - 13:40
Glass 21:00
Hep Yek 3 10:15 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45 - 21:45 - C&C.tesi 23:59
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 09:55 - 11:25 - 13:30 - 15:35 - 17:40 - 19:45
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 09:50 - 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30 - C&C.tesi 23:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:40
Sarayın Gözdesi 21:50
Sibel 12:50 - 19:40
Sir-ayet 17:20
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 22:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 19:10
CINEMAXIMUM (NEXT) (312) 287 21 88
Alita: Savaş Meleği 3D 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Aslı Gibidir 10:15 - 12:30 - 14:45 - 17:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 3D 10:30 - 15:00
Bizim İçin Şampiyon 21:10
Çiçero 10:30 - 13:15 - 18:35
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 3D 12:35 - 17:05
Hep Yek 3 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45 - 21:45 - C&C.tesi 23:59
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 10:00 - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:55
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Sarayın Gözdesi 19:15
Sibel 19:30 - 21:45
Sir-ayet 21:55
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 16:00 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM (PANORA) (312) 491 64 65
Alita: Savaş Meleği 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Alita: Savaş Meleği
Alita: Savaş Meleği 3D 10:30 - 13:10 - 15:50 - 18:30 - 21:10 - C&C.tesi 23:50
Aslı Gibidir 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:20 - 19:40 - 22:00 - 22:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:30 - 15:00 - 17:05
Bir Aşk İki Hayat 14:00 - 19:30
Bir Aşk İki Hayat 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Bizim İçin Şampiyon 20:30
Çiçero 21:30
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 12:35
Göç Mevsimi 16:00
Göç Mevsimi 13:20
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Lego Filmi 2 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:15 - 16:45 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Sarayın Gözdesi 19:10 - 21:50
Sibel 11:00 - 18:50
Sibel 13:40 - 21:40
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 16:10 - 21:20
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 11:00 - 18:55
CINEMAXIMUM ATAKULE ANKARA (850) 200 87 87
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 19:00
Alita: Savaş Meleği 3D 21:45
Bir Aşk İki Hayat 11:00 - 13:30 - 18:40 - 21:15 - C&C.tesi 23:50
İskoçya Kraliçesi Mary 21:00
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 18:00 - C&C.tesi 23:50
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Sarayın Gözdesi 15:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 16:00
CINEMAXIMUM ATLANTİS BATIKENT (312) 255 66 72
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 11:20 - 16:40 - 22:00
Alita: Savaş Meleği 3D 14:00 - 19:20
Alita: Savaş Meleği Dub - C&C.tesi 23:55
Aslı Gibidir 10:30 - 12:45 - 17:15
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 11:00
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Bizim İçin Şampiyon 21:10
Çiçero 19:30 - 22:10
Döndüm Ben 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 13:00
Hep Yek 3 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55 - 21:55 - C&C.tesi 00:05
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:45 - 15:30 - 18:15 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:25 - C&C.tesi 23:50
Sir-ayet 19:20 - 21:30
Sir-ayet 15:00
CINEMAXIMUM METROMALL (312) 878 30 94
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 15:45 - 21:15
Alita: Savaş Meleği 3D 18:30
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 3D 10:30 - 12:40
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59
Çiçero 19:00 - 21:50
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 3D 10:45 - 13:15
Hep Yek 3 14:50 - 17:15 - 19:30 - 21:45 - C&C.tesi 23:59
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM PODIUM ANKARA (312) 978 09 90
Alita: Savaş Meleği 3D 18:15
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 21:00
Aslı Gibidir 11:30 - 13:45 - 16:00
Bir Aşk İki Hayat 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:25 - C&C.tesi 23:59
Bizim İçin Şampiyon 21:45
Çiçero 21:10
Döndüm Ben 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Hep Yek 3 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:40
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 10:05 - 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:40 - 17:20 - 20:30 - C&C.tesi 23:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 10:15 - 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20 - C&C.tesi 23:40
CINEMAXIMUM POLATLI (850) 200 87 87
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 19:00 - 21:45
Aslı Gibidir 13:00 - 17:30 - 22:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 11:30 - 13:40
Bir Aşk İki Hayat 15:50 - 18:20 - 21:00
Hep Yek 3 10:45 - 15:15 - 19:45 - C&C.tesi 00:15
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı
CINEVİZYON (ACITY) (312) 397 10 12
Alita: Savaş Meleği Dub 3D 17:00 - 18:30 - 21:00
Bir Aşk İki Hayat 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Can Dostlar 19:00
Döndüm Ben 15:00 - 16:45 - 18:30 - 20:15 - 22:00
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:00 - 13:00
Hep Yek 3 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 21:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Tez: 13. Gece 11:15 - 13:00 - 14:45 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:30
KIZILIRMAK (312) 425 53 93
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 10:45 - 12:45
Bir Aşk İki Hayat 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 20:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Sibel 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
PRESTIGE (BİLKENT) (312) 266 16 32
Alita: Savaş Meleği 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Lego Filmi 2 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20
New York İn New York 17:30 - 19:30 - 21:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Sibel 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
PRESTIGE (KENTPARK) (312) 219 93 93
Alita: Savaş Meleği 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Çiçero
Çiçero 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Hep Yek 3 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Lego Filmi 2 Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
New York İn New York 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Ölümcül Labirent 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Sibel 11:30 - 13:30 - 15:30
Sibel 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
PRESTIGE (NATAVEGA) (312) 554 26 26
Alita: Savaş Meleği Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Alita: Savaş Meleği 16:30 - 21:30
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dub 11:15 - 13:00 - 14:45
Bir Aşk İki Hayat 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 16:30 - 22:00
Can Dostlar 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Çiçero 21:00
Çiçero 19:15
Döndüm Ben 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:00 - 13:10 - 15:20
Git Be Abi Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hep Yek 3 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Lego Filmi 2 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Ölümcül Labirent Dub 19:45 - 21:45
Sibel 17:30 - 19:30 - 21:30
Tez: 13. Gece 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
SİNEMAX ANKARA (312) 280 44 10
Bir Aşk İki Hayat 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Döndüm Ben 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Dub 11:20
Hep Yek 3 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna Dub 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:10 - 19:10
Lego Filmi 2 Dub 11:50 - 14:00 - 16:10 - 18:20 - 20:30
Müslüm 21:00
Organize İşler: Sazan Sarmalı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.

 

Ankara Haberleri

Vizyondaki Filmler