Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna
Oyuncu

Doğum Tarihi: 19.3.1986

Doğum Yeri: Nizhny- Novgorod, Rusya

Anne Vyalitsyna, doğum ismi Anna Sergeyevna Vyalitsyna (Rusça: Анна Сергеевна Вьялицына) Gorky doğumludur, Russian SFSR, Sovyetler Birliği), Anne V adıyla bilinen rus modeldir. Anne Vyalitsyna şu sıralarda Maroon 5'ın solisti-söz yazarı Adam Levine ile beraberdir.

Önceki Hayatı ve Keşfedilişi:

Vyalitsyna rusyanın Gorky şehrinde doğdu (şimdiki ismi Nizhny Novgorod). Anne ve babası Hekimdir. Babası bir sport takımında hekimlik yaparken annesi çocuk doktorudur. MTV'nin Fashionably Loud Avrupa programı yeni yüzler ararken bir gözlemci Saint Petersburg'da onu gördü ve daha sonra Vyalitsyna 15 yaşındayken profesyonel modellik kariyerine başladı. 'Barbi bebeklerimle oynadığım günlerimden beri bir model olmak istiyordum' diye The Age 'e anlattı.
Kariyeri 

Vyalitsyna Anna Molinari, Chloé ve Sportmax için çalıştı. Vogue, ELLE, ve Glamour kapak güzeli oldu. 2005 yılından beriSports Illustrated Swimsuit Yayını ile her yıl çalışmaktadır. 2011 yılında Victoria Secrets meleklerinden biri oldu.
Vyalitsyna Alanis Morissette 'nin 'Out Is Through' ve Maroon 5 'ın 'Misery' , 'Never Gonna Leave This Bed' kliplerinde oynadı.
Mayıs 2012 de Die Hard 'ın 5. serisi olan ( A Good Day to Die Hard ) filminde oynayacağı açıklandı.
Women Model Management katılmıştır.

Görev Aldığı Yapımlar

Anne Vyalitsyna Fotoğrafları

Portreler