Antalya Sinemaları

Antalya İçin Vizyon Filmleri ve Seansları
-
AGORA ANTALYA (242) 333 07 00
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Biz Böyleyiz 18:30 - 21:00
Dolittle Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Karakomik Filmler 2 11:15 - 11:30 - 13:45 - 14:00 - 16:15 - 16:30 - 18:45
Karakomik Filmler 2 19:00 - 21:15 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 17:15 - 20:00 - 22:15
AKSİN (MEGAPOL) (242) 237 01 31
Baba Parası 12:15 - 16:15 - 19:00 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Karakomik Filmler 2 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 19:15 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45
AKSİN ERASTA (242) 344 43 44
Baba Parası 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Biz Böyleyiz 19:15 - 21:30
Dolittle Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Karakomik Filmler 2 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
BELEDİYE (KUMLUCA) (242) 887 50 70
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 20:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
CINEMA PINK (SHEMALL) (242) 324 14 85
Baba Parası 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın C&C.tesi 22:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 19:00 - 21:45
Biz Böyleyiz 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45- C&C.tesi 00:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
CINEMA PINK (TERRACITY) (242) 318 16 91
Baba Parası 18:30 - 21:00
Baba Parası 13:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:30 - 16:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
CINEMASAL (242) 417 27 00
İstasyon 18:30 - 20:00
Kirpi Ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları Dub 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:00
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Mühr-ü Cin 17:15 - 19:15 - 21:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:15 - 18:30 - 20:45
CINEMAXIMUM (MANAVGAT) (242) 878 30 73
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:20
Feride 17:25 - 19:40 - 21:55
Gamonya: Hayaller Ülkesi 10:20 - 12:45 - 15:10
Karakomik Filmler 2 19:00 - 21:30
Karakomik Filmler 2 13:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:50 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:30 - 12:30 - 14:40 - 16:50
Sıfır Bir 19:30 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 16:10 - 18:50 - 21:30
CINEMAXIMUM (MARK) (242) 242 41 41
Baba Parası 11:30 - 14:05 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Biz Böyleyiz 19:00 - 21:45
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 21:30
Dolittle Dub 19:40
Dolittle Dub 10:40 - 13:00 - 15:20
Feride 17:40 - 19:50 - 22:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:50 - 12:50 - 14:50 - 17:00
Mucize 2 Aşk 22:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Sıfır Bir 10:50 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
CINEMAXIMUM (MİGROS ANTALYA) (242) 230 14 14
Baba Parası 13:30 - 18:30
Baba Parası 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bedenimi Kaybettim 13:30
Bedenimi Kaybettim 16:15
Bıçaklar Çekildi 10:30 - 18:30
Bıçaklar Çekildi 10:30 - 15:40 - 21:20
Biz Böyleyiz 18:30 - 21:15
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:20 - 13:40 - 16:00
Karakomik Filmler 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Karakomik Filmler 2 11:00 - 16:00 - 21:00
Kutup Köpekleri Dub 10:30 - 12:35 - 15:00 - 17:15
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 12:50 - 14:40
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 10:15 - 12:15 - 14:20 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Saklı Gerçekler 13:40 - 21:30
Saklı Gerçekler 18:45
Sıfır Bir 19:30 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 16:40 - 19:20 - 22:00
CINETECH (MALL OF ANTALYA) (242) 340 62 00
Baba Parası 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 12:00 - 17:00
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 14:30 - 19:30 - 22:00
Biz Böyleyiz 11:00 - 17:15 - 19:45 - 22:15
Dolittle Dub 3D 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Feride 13:15 - 15:15
Feride 21:45
Gamonya: Hayaller Ülkesi 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Karakomik Filmler 2 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kutup Köpekleri Dub 10:45 - 12:30 - 14:15 - 16:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:30 - 12:00 - 13:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 17:45 - 19:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Sıfır Bir 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
CINETIME (ANTALYA) (242) 334 33 99
Baba Parası 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:30 - 16:45 - 19:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın 14:00 - 22:15
Biz Böyleyiz 19:00 - 21:45
Feride 13:30 - 18:00 - 20:15 - 22:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:00 - 13:15 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Kutup Köpekleri Dub 11:15 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 11:15 - 15:45
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Sıfır Bir 20:00
Sıfır Bir 12:15 - 14:30 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
KÜLTÜR MERKEZİ (FİNİKE) (539) 578 32 06
Baba Parası 17:00 - 19:15 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00
KÜLTÜR MERKEZİ (MANAVGAT) (242) 743 05 24
Baba Parası 11:20 - 13:40 - 16:00 - 18:20 - 20:40
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Dolittle Dub 10:00 - 12:10 - 14:20
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:20 - 16:20 - 20:20
Karakomik Filmler 2 16:30 - 18:50 - 21:10
Kutup Köpekleri Dub 11:40 - 13:40 - 15:40
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 10:30 - 14:30 - 18:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sıfır Bir 19:00 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 17:40 - 20:30
ÖRNEK DAMLATAŞ (242) 513 26 71
Baba Parası 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Dolittle Dub 12:15 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kuzular Firarda: Uzay Parkı Dub 12:45 - 14:45 - 16:45 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Sıfır Bir 12:15 - 14:30 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
PLAZA (242) 312 62 96
Baba Parası 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Biz Böyleyiz 17:15 - 19:30 - 21:45
Dolittle Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gamonya: Hayaller Ülkesi 11:15 - 13:15 - 15:15
Karakomik Filmler 2 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:15 - 12:00
Sıfır Bir 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
SİTE LAURA (242) 324 40 00
Baba Parası 11:15 - 16:15 - 21:15
Biz Böyleyiz 13:45 - 18:45 - 21:00
Feride 17:00 - 19:15 - 21:30
Gamonya: Hayaller Ülkesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Karakomik Filmler 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kutup Köpekleri Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri 11:45 - 13:30 - 15:15
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.

Vizyondaki Filmler