Aşkla Randevu

Aşkla Randevu (Must Love Dogs)

Puan : 4/10 6 oy
Yönetmen: Gary David Goldberg
Oyuncular
Slogan: İşin zor yanı, kalmalarını sağlamak!
Tür: Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2005 (98 dk)
Vizyon Tarihi: 7 Ekim 2005 Cuma
Senaryo: Claire Cook, Gary David Goldberg
Yapımcı Firma: UBU
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Must Love Dogs
Resmi Site: www.mustlovedogsmovie.com
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Aşkla Randevu Filminin Konusu

Sevgili bulmak hiç bir zaman kolay olmamaıştır. Zamana karşı sürdürülen ruh eşi arayışı bir parça aşağılanma, iki parça kötüye gidiş, ve talihliye sunulmuş bir tutam şansla birlikte gelir.

Oyunun bugünkü uyarlaması web siteleri, hızlı öğle yemekleri ve sizin için ‘doğru’ kişiyi tanıyan arkadaş ve akrabaların zorlamalarının bir karışımıdır.

Otuz küsur yaşındaki anaokulu öğretmeni Sarah Nolan (DIANE LANE) sekiz ay önce boşanmıştır, ki bu süre ailesinin kaldıramayacağı kadar uzundur. En iyi niyetleriyle ve tamamen onun mutluluğunu gözeterek, Sarah’yı öyle veya böyle pijamalarından çıkartıp tekrar flört arenasına sokmak için bir darbe düzenlerler. Ekibin başında Sarah’nın uygun adayları sıraya dizmeye niyetli kızkardeşleri Carol (ELIZABETH PERKINS) ve Christine (ALI HILLIS) ile İnternet üzerinden sevgili bulma arenasına yeni ve başarılı bir giriş yaparak iyi bir örnek teşkil eden dul babası Bill (CHRISTOPHER PLUMMER) bulunmaktadır. Bill son günlerde İnternet’te tanıştığı özgür ruhlu Dolly’nin (STOCKARD CHANNING) yanı sıra, isimlerini kızının bile aklında tutamadığı çok sayıda bayanla görüşmektedir.

Kızkardeşlerinin siber buluşma adımını atması için aşırı istekli olan Carol ve Christine, Sarah’nın adını kullanarak onun bilgilerini perfectmatch.com’a (mükemmeleş.com) yazmakla kalmaz, bir de baştan çıkarıcı bir not düşerler: “Şehvetli, seksi, baştan çıkarıcı ve eğlenceli. DWF yıldızlı geceleri paylaşacak özel bir erkek arıyor. Köpekleri sevmesi şart”. Şimdi sıra akın akın gelecek yanıtları beklemeye gelmiştir.

Çok geçmeden, Sarah bir dizi traji-komik ve uyumsuz eşleşmelere, ve web sitesinin önerdiği bir dizi istekli talibe göğüs gererken, bir de ‘belki mümkün’ bir adaya rastlar. Anlaşılması zor ama ilginç biri olan tekne üreticisi Jake Anderson (JOHN CUSACK) romantizmi Dr. Zhivago standartlarıyla ölçen biridir. Duygularını biraz fazlaca yoğun yaşayan Jake, belki de Sarah’nın şu an için istediğinden biraz fazlasını arıyordur. Bu arada, iş yerinde de yeni bir gelişme vardır: Sarah’nın öğrencilerinden birinin eşinden henüz ayrılmış babası Bob Connor (DERMOT MULRONEY). Çekici ve rahat bir tip olan Bob, adeta sipariş üzerine yapılmış, mükemmel bir adamdır… ama acaba gerçek olamayacak kadar mı iyidir?

Aşkla Randevu Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 6 Yorum
 • Film Notu 5/10
  şeyma bilgen arık 26.11.2005 18:25:00
  güzel bir filme benziyor
 • Film Notu 5/10
  elif 6.11.2005 20:22:00
  daha filmi izlemedim yorumlara bakırsa güzel değil
 • Film Notu -/10
  seyhun 27.10.2005 13:26:00
  YAPILAN YORUMLARA BAKILIRSA BU FİLM İZLENECEK KADAR GÜZEL OLMADIGI İÇİN BU FİLME GİTMİYORUM
 • Film Notu 10/10
  GÜLÇİN AYDIN 17.10.2005 15:43:00
  ÇOK GÜZEL BİR FİLMDİ.
 • Film Notu 7/10
  Cansin Cumur 15.10.2005 19:56:00
  eylenceli keyifli bir film :))
 • Film Notu -/10
  fb 4.10.2005 11:52:00
  bu film nerde oynuyor... bilen varmı.

Aşkla Randevu Filminin Oyuncuları