Bak Kim Gelmiş

Bak Kim Gelmiş (Guess Who)

Puan : 4/10 3 oy
Yönetmen: Kevin Rodney Sullivan
Oyuncular
Tür: Romantik, Komedi
Yapım Yılı: 2005 (106 dk)
Vizyon Tarihi: 2 Eylül 2005 Cuma
Senaryo: William Rose, David Ronn
Yapımcı Firma: Columbia Pictures Corporation
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Guess Who
Resmi Site: www.sonypictures.com/movies/guesswho/
Dağıtıcı Firma: Columbia Pictures Corporation

Bak Kim Gelmiş Filminin Konusu

Başarılı ve tutucu Afro-Amerikalı aile babası Percy Jones her konuda haklı olduğuna yürekten inanır; hele de söz konusu olan ailesi ise onu fikirlerinden caydırabilecek güç dünyada yok gibidir. Ve büyük kızı Theresa, yeni erkek arkadaşı Simon’u ailesiyle tanıştırmaya getirdiğinde ilk görüşte kararını vermiştir: Bu genç adam kızı için hiç de uygun değildir. Zira ne zengindir, ne siyah, ne de dürüst…

Aslında Percy için kızına uygun göreceği bir erkek yeryüzünde yoktur demek daha doğru olacaktır. Yakın zaman önce işsiz kalmış genç borsa brokeri Simon’un uygun olması için de bir sebep yoktur şu durumda. İlk şok atlatıldıktan sonra Percy, Simon’u sorguya çekmeye başlar. Ailesi, eğitimi, kariyeri ve ilgilendiği sporlar konusunda soru yağmuruna tutulan Simon, alışkın olmadığı bu tavır karşısında paniğe kapılarak eski bir Nascar yarışçısı olduğu yalanını uydurur. Ama çok geçmeden bu yalanının kendisine pahalıya patlayacağını anlar; zira gerçek bir Nascar fanatiği olan Percy’yi, Simon’un yalancının teki olduğuna ve kızına uygun olmadığına kesinkes inandıracak en iyi kanıttır bu.

Bak Kim Gelmiş Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu -/10
  esgi 19.05.2006 17:24:00
  yapçak daa ii bişi bulamasanız izleyn ama gerek yok benje
 • Film Notu -/10
  fuat 25.08.2005 23:52:00
  benden önceki yorumunu yazan zeynep hanıma yürekten katılıyorum.gerçekten çok basit bir film.verdiğim paraya bende çok acıdım.üstelik birde mısır almıştım.almaz olsaydım bayattı galiba midem bozuldu.her neyse film gerçekten çok kötü.kimseye tavsiye etmiyorum.ben gittim siz gitmeyin.o kadar pişmanımki anlatamam.yazıklar olsun.
 • Film Notu 1/10
  zeynep inancı 25.08.2005 22:11:00
  emeğe saygısızlık etmek istemem fakat tek kelimeyle berbat bir film.senaryosunu çocuk bile yazabilir.çok basit bir konusu var.verdiğim paraya çok acıdım ve çok pişmanım bu kadar boş bir filme gittiğim için.Sözde komedi ama en ufak bir tebessüm bile olmadı yüz ifademde.

Bak Kim Gelmiş Filminin Oyuncuları