Bana Bir Soygun Yaz 2

Bana Bir Soygun Yaz 2

Puan : 3/10 1 oy
Yönetmen: Murat Toktamışoğlu
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2018 (102 dk)
Vizyon Tarihi: 14 Aralık 2018 Cuma
Senaryo: Ulaş Çobancı
Yapımcı Firma: Eser Yapımcılık
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Bana Bir Soygun Yaz 2 Filminin Konusu

Başlarına gelen onca talihsiz olayın ardından Çeto ve Sülo çareyi Kıbrıs’a gitmekte bulur. Arkadaşları Nasip sayesinde Kıbrıs’ta bir otelde çalışma başlayan ikili hayata adeta yeniden başlamıştır. Sade bir yaşam sürmeye karar veren Çeto ve Sülo’nun planları Nasip’in, otel sahibi Nadide Hanım'ın kızı Asya ile evlenme kararı ile alt üst olur. Asya ile evlenebilmek için paraya ihtiyacı olan Nasip, kendisine yardım etmesi için Kasap Tercan’ın kapısını çalar. Onun sayesinde yasa dışı bir işe bulaşan Nasip, bu işi de eline yüzüne bulaştırınca başına büyük bir bela açar. Çeto ve Sülo, Nasip’i Kasap Tercan belasından kurtarmak için kendilerini bir anda büyük bir aksiyonun içinde bulurlar. Üçlü çalıştıkları otelin kumarhanesini soymaya karar verir. Ancak bu iş sandıkları kadar kolay olmaz. Planı uygulamaya kalkıştıkları sırada aralarına Asya’nın da dahil olması işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar.

2012 yapımı 'Bana Bir Soygun Yaz'ın devam halkası olan komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Murat Toktamışoğlu oturuyor. Başrollerde ise Şafak Sezer, Çetin Altay, Umut Oğuz, Hasan Elmas gibi isimler yer alıyor.

Bana Bir Soygun Yaz 2 Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 1/10
    ŞAFAK SEZER 20.12.2018 08:45:00
    hayatımda izlediğim en berbat film şafak sezerin kalitesine yakışmayan bir film verdiğim parayada yazık orada harcadığım zamanada hayatımdan 2 saat çaldılar.....

Bana Bir Soygun Yaz 2 Filminin Oyuncuları