Başka Semtin Çocukları

Başka Semtin Çocukları

Puan : 6/10 4 oy
Yönetmen: Aydın Bulut
Oyuncular
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2008 (95 dk)
Vizyon Tarihi: 24 Nisan 2009 Cuma
Senaryo: Aydın Bulut, Serkan Turhan
Yapımcı Firma: Bulut Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: baskasemtincocuklari.com/
Dağıtıcı Firma: Medyavizyon

Başka Semtin Çocukları Filminin Konusu

Çöplerin içinde bulunan bir ceset. İstanbul Gazi mahallesinde işlenmiş bir cinayet. Öldürülen gencin ağabeyi güneydoğuda yaptığı askerliğinden geri dönmekte. Kardeşinin katilini bulmak için harekete geçtiğinde cevaplanması zor sorularla dolu bir başka savaşın içine sürüklenmektedir. Gerçeğin arayışı içinde iz sürerken, kaybedilen şeyin sadece kendi kardeşinin hayatı olmadığını görecektir.

Başka Semtin Çocukları Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 10/10
  murat özbilge 17.6.2010 13:33:00
  film süper çoook güzel gerçekleri gösteriyor film çok doğru bir şekilde yansıtılmış ve çokta güzel oyuncularla oynanmış filmi beğenmeyenler belli zaten ya bu gerçekleri kabullenemiyor yada filmden anlamıyor filmi ne için yaparsınki daha fzla izlenilmesi için filmde zaten dostlugu kardeşliği sevgiyi anlatıyor nasıl film izliyolarsa düşünceleri farklı diye bunu filmde yansıtıyor film çok başarılı zaten herkes bunu biliyor..
 • Film Notu 10/10
  tufan ünlüeser 20.5.2009 16:52:00
  izlenmeye değer bir film.
 • Film Notu 1/10
  şenay demir 6.5.2009 14:06:00
  filmi hiç beğenmedim. insani değerlerden uzak. son derece yanlış yansıtılmış. yalanlar üzerine kurulu bir film. içerik olarak sırf dikkat çeksin diye toplumsal sorunları vurguluyomuş gibi gösterilmiş.. maalesef çok kötü yansıtılmış.. sadece isim yapmak, para kazanmak için toplumda dikkat çeken konuların seçildiğini düşünüyorum.. verdiği mesajlar hiç hoş değil.. keşke dostluğu, kardeşliği, sevgiyi anlatsaydı.. en azından bu izlediğim saçmalıktan çok çok iyi olurdu.. gerçekçi ve dürüst olurdu.. teşekkür edemiyeceğim.. umarım yönetmen layığını bulur!
 • Film Notu 8/10
  Yalın Semih 1.4.2009 14:21:00
  Bu filmin Fragmanına bayıldım vizyona girer girmez gitmeyi düşünüyorum. Oyuncu kadrosu ve senaryo harika bakalım nasıl bir film olmuş.......

Başka Semtin Çocukları Filminin Oyuncuları