Ben Böyle Şansın

Ben Böyle Şansın

Puan : 5/10 2 oy
Yönetmen: Samet Çakırtaş
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2020 (110 dk)
Vizyon Tarihi : 18 Eylül 2020 Cuma
Senaryo: Serkan Ertem
Yapımcı Firma: Art İstanbul
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Ben Böyle Şansın Filminin Konusu

Samet Çakırtaş'ın yönettiği ve Serkan Ertem'in senaryosunu kaleme aldığı komedi filminin başrollerini Özgür Esat Şentürk, Umut Öğmen, Zeliha Çakırtaş, Akın Ayvaz ve Tane Boz paylaşıyor.

Hikmet ve Salim, hayatları pek de yolunda gitmeyen iki yakın arkadaştır. Uzun süre bir şirkette stajyer olarak çalışan Salim, sonunda beklediği terfi haberini alır ve yönetici olur. Ancak hayallerine kavuştuğunu düşündüğü gün şirket iflas eder ve büyük bir borcun altına girer. Hikmet ise gönlünü kaptırdığı Yağmur’a aşkını ilan etmek için uzun zamandır bekler. Tam beklediği fırsatı yakalayıp, Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet, bu sırada bir grup serseriden dayak yer. Yaşadıkları şanssızlıklardan bıkan iki arkadaş, hayatlarına son vermeye karar verir. Ancak bu kararlarını uygulamak da hiç kolay olmaz.

Ben Böyle Şansın Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu -/10
    Ayıp yahu! 18.09.2020 10:29:00
    Fragmandan anladığım kadarıyla beş para etmez bir film daha. Elin oğlu geçmişte bilime, edebiyata, müziğe, spora imzasını atmış insanların biyografik filmlerini (bkz. Radyoaktif) yapıyor, bizimkiler hala ve hala mafya kovalamacını konu edinen abuk subuk komedi(!) filmleri yapıyor. Haa unutmadan, geçtiğimiz haftalarda ünlü ressamımız Fikret Mualla'nın biyografik filmi vizyona girdi. Kaç kişi seyretti dersiniz Toplamda 109 kişi! Sorsalar herkes sanatçı, bilimsever, en sadık belgesel izleyicisi.
  • Film Notu 10/10
    Ivan Kuznetsov 2.09.2020 13:09:00
    Very funny film, nice actor, lovely

Ben Böyle Şansın Filminin Oyuncuları