Yönetmen: Ted Demme
Oyuncular
Tür: Polisiye, Drama
Yapım Yılı: (124 dk)
Vizyon Tarihi: 21 Eylül 2001 Cuma
Senaryo: Bruce Porter, David McKenna
Yapımcı Firma: Apostle Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Blow
Resmi Site: www.getsomeblow.com/
Dağıtıcı Firma: Umut Sanat

Beyaz Şeytan Filminin Özeti

1970'li yıllarda, toz kokain kısa bir süre içersinde gizli ve yasadışı bir uyuşturucu olmaktan çıkıp, milyarlarca dolarlık uluslararası bir ticaret kolu haline gelir. Öylesine büyümüştür ki, devlet yıkma ve yaratma gücüne sahiptir. Çoğu insan, kokainin bu yükselişinin ardında, sonuçları ne olursa olsun, para kazanmaya kararlı, güçlü Kolombiyalı kartellerin bulunduğundan haberdardır. Ne var ki, çoğu insanın bilmediği şey, Kolombiyalı uyuşturucu patronlarının, bunu gerçekleştirecek Amerikan bağlantılarına sahip olduğudur.

Sıradan bir taşralı Amerikan genci olan George Jung, Amerikan rüyasını kendince yakalamaya karar verir ve pazarlama becerilerini kullanarak, ABD'ye büyük çapta kokain ithal eden ilk Amerikalı olarak, kolej öğrencilerine, üst düzey yöneticilere ve Hollywood sosyetesine kokain satışını başlatır.

Kısa bir süre içinde Jung, adeta parayla yatıp kalkmaya ve çoğu insanın düşlerini süsleyen kuralsız bir yaşam sürmeye başlar. Ancak, ne yaparsa yapsın, gerçekten istediği tek şeyi elde edemez: Kimsenin elinden alamayacağı bir aşkı.

Beyaz Şeytan Filminin Oyuncuları


>> >> Beyaz Şeytan

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor