Yönetmen: Kornél Mundruczó
Oyuncular
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2014 (119 dk)
Vizyon Tarihi: 9 Ocak 2015 Cuma
Senaryo: Kornél Mundruczó, Viktória Petrányi
Yapımcı Firma: Proton Cinema
Yapım Ülkesi: Macaristan, Almanya, İsveç
Orijinal Dil: Macarca, İngilizce
Orijinal Adı: Fehér Isten / White God
Resmi Site: www.magpictures.com/whitegod/
Dağıtıcı Firma: M3 Film

Beyaz Tanrı Filminin Özeti

13 yaşındaki Lili’nin annesi ve babası ayrı yaşamaktadır. Annesinin bir seyahate çıkması üzerine, Lili köpeği Hagen ile babasının evine yerleşir. Ancak Macaristan’da yeni çıkan bir yasa gereği melez köpeklerin sahipleri tarafından evde beslenmesi zorlaşmıştır. Lili’nin babası Hagen’i istemez ve onu sokağa atar. Artık Hagen için hiçbir şey eskisi gibi değildir; diğer köpeklerle birlikte insanlara savaş açar.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 10/10
  Özgen 27.1.2018 11:34:00
  Insanlar ne ara bu kadar kötü oldular..zaten hep kötüydüler de biz mi goremiyoduk..bazi sahnelerde cok duygulandim..bazi sokak köpeklerinin neden saldırgan olduğunun ibretlik öyküsü.cok etkilendim..
 • Film Notu 9/10
  imge do 3.5.2015 21:18:00
  çok etkilici bir film duygusal vb. bi çoknseyi barındırıyor içinde macar yapımı olması dahada ilginç zaten böyle güzel filmler kendini aşmayı bekleyen üklelerden çıkar
 • Film Notu 8/10
  mualla örnek 12.10.2014 22:05:00
  film eleştirimi sadece seyirci olarak yapıyorum müthiş bir 117 dakika ve sonrası olarak özetleyebilirim biraz vahşete kaçan yönü var ama köpeği azdırırsan dehşete vahşete katlanacaksın hayvan hakları yönünden belediyeler ve yasa çıkaranların ibretle filmi izlemesini tavsiye ederim tek merakım ise o kadar köpeği nasıl organize edip çekim yapıldığı filim tekniklerinden anlamam ödülü gerçekten haketmiş.

Beyaz Tanrı Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor