Yönetmen: Leyla Yılmaz
Oyuncular
Tür: Drama, Romantik
Yapım Yılı: 2010
Vizyon Tarihi : 11 Mart 2011 Cuma
Senaryo: Leyla Yılmaz
Yapımcı Firma: FGS Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: www.biravucdeniz.com/
Dağıtıcı Firma: Cine Film

Bir Avuç Deniz Filminin Konusu

Bir Avuç Deniz, Deniz isimli bir kızın, Deniz’e aşık Mert’in, Mert’e aşık Deniz ve Dilek’in, belki de hepsinden önemlisi, oğlu Mert’e aşık Rana Hanım’ın hikâyesi. Bir avuç aldığımız deniz, gerçekten deniz midir? Tutkularımızın sınırı nerede?

Bir Avuç Deniz Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 1/10
  nurten bıyıklı 20.03.2011 13:01:00
  hizmet sektörünün bütün ürünlerinde müşteri memnuniyet var.... sinemalarda da olsun istiyorum.... zaman kaybı sorun değil ama , paramı geri istiyorum ......
 • Film Notu 8/10
  yaprak inal 18.03.2011 13:35:00
  filmi klişe, oyuncuları moda giremeden oynamış bulanlar; tüm bunlar zaten yönetmenin, filmin asıl amacıdır. hayatımızdaki yerleşmiş klişelere, burjuva kesimin donukluğuna sizce nasıl daha güzel atıfta bulunabilirlerdi ki! filmi kesinlikle tavsiye ediyorum!!
 • Film Notu 7/10
  Laposte diFalcone 16.03.2011 14:37:00
  Filmi izlerken ne hissettiğiniz değil filmin yapısına da bakmak gerekir. Salonun dekoratif düzeniyle daha sonra da ilgilenebilirsiniz. Film çok iyi değil, doğru, ama etkileyici tarafları da var. Filmin sahne yönetimi, kadrajı ve sanatsal tarafını hiç ele almamışsınız. Ne bekliyordunuz, matrix mi olacaktı Filmin bir konusu var, oyunculuklar orta düzey ve filmin sonu da aslında biraz kafa yorarsanız var, 'başa dönmek', bence. Yani film başladığı yere geri dönüyor. Biz de burdaki mastübatif dekor oluyoruz. Bu sizi biraz sıkmış olan etken olabilir. Sondaki Engin Altan Düzyatan bakışı da oldukça sert ve komik. Geri kalanı fena değil.. Daha iyilerini de bekliyoruz..
 • Film Notu 8/10
  demet yagci 16.03.2011 12:17:00
  bu film herkesin anlayabileceği bir film değildi filmde klişelerle alay ediliyor ama aynı zamanda sınıf tartışması yapılıyordu biraz bilgi birikiminiz ve zekanız varsa anlayabileceğiniz bir filmdi bence film kült bil film olacak bence izlenmeli
 • Film Notu 1/10
  kevser akar 12.03.2011 15:13:00
  bu 1 puan bile çok oldu aslında bu filme....son zamanlarda türk romantik filmler çoğunlukta ve bu filme gelene kadar hepsi kendince başarılı ama bu film berbat ötesi....kesinlikle izlemeyin demicem....izleyince ne olduğunu anlayacaksınız zaten.konu yok oyunculuk yok ve sonu yok....biz bu filmi izlerken çok güldük ama sebebi film değildi.ön sırada oturan grubun bu film ile ilgili enteresan yorumlarıydı....izleyecek film olmayınca etrafı izliyorsun ;) doğal olarak.....ii seyirler :)

Bir Avuç Deniz Filminin Oyuncuları