Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Sahipli

  Sahipli

  Yönetmen: Alper Mestçi
  Senaryo: Alper Mestçi
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Korku, Gerilim
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 24.01.2017
  Yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak geri dönen Büşra, en az kendisi kadar felaketler yaşamış öğretmen Selim ile geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkar. Selim ile Büşra birbirlerini tanıdıkça, hikayeye atılan düğüm de çözülmez hale gelecektir.
  Sahipli Orijinal Fragman
 • Six Feet Under

  Six Feet Under

  Yönetmen: Alan Ball
  Senaryo: Alan Ball
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2001
  Yayın Tarihi: 3.06.2001
  Cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarının, tüm aile fertlerinin birbirlerini yeniden tanıyışlarının, hayata atılan farklı bakışların, yüzeysel ilişkilerin yavaş yavaş derinleştiği bir kara mizah hikayesi.
  Six Feet Under Orijinal Fragman
 • Luther

  Luther

  Yönetmen: Sam Miller
  Senaryo: Neil Cross
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gizem
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 4.05.2010
  Tehlikeli bir dedektif olan John Luther, Londra Ağır Suçlar Birimi'ne bağlı çalışan zekasına güvenen, ukala ve gerektiğinde şiddete başvuran bir adamdır. Kural tanımaz dedektifimiz, av ve avcı, zanlı ve mağdur arasında gidip gelirken iyi ile kötü arasındaki dengeyi kurmakta bazen zorlanır.
  Luther Orijinal Fragman
 • Patrick Melrose

  Patrick Melrose

  Yönetmen: Edward Berger
  Senaryo: David Nicholls, Edward St. Aubyn
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 12.05.2018
  Dizide ilgisiz bir anne ve babanın çocuğu olarak büyüyen Patrick’in çocukluğunda yaşadığı travmaların ilerideki hayatını nasıl etkilediği konu alınıyor. Yaşadığı travmanın en büyük nedeni, uzun bir süre boyunca babası tarafından cinsel istismara uğramış olmasıdır. Patrick; yaşadığı travma, babasının cinsel istismarı ve şiddeti, annesinden beklediği ilgi ve sevgiyi görememesi nedeniyle oldukça yalnız ve mutsuz bir çocukluk geçirir. Sürekli kendine zarar verme davranışlarında bulunur.
  Patrick Melrose Orijinal Fragman
 • The Pier

  The Pier

  Yönetmen: Alex Rodrigo
  Senaryo: Nacho Manubens, Esther Martínez Lobato
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Gizem
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 18.01.2019
  Ünlü bir mimar olan Alexandra, yerel bir polis memuru olan Conrado’dan aldığı telefonla hayatının kabusu ile karşı karşıya kalır. Genç kadın, kocası Oscar’ın cesedini teşhis etmek için Valensiya dışında bulunan Albufera’ya çağrılmıştır. Birkaç saat önce Oscar ile gelecekleri için plan yapan Alexandra şimdi kocasının ölümünün soğuk gerçekliği ile yüzleşmek zorundadır. Kocasının cinayete kurban gittiğinden şüphelenen acılı kadın, bu gizemli ölümü araştırmaya karar verir. Oscar’ın hayatı ile ilgili araştırma yapmaya başladığındaysa kocasının aslında iki yaşamı olduğunu öğrenir. Oscar’ın Veronica adında bir kadınla ilişkisi vardır. 15 yıldır birlikte olduğu eşinin kendisinden sakladığı hayatı öğrenmek isteyen Alexandra, sahte bir kimliğe bürünerek Veronica ile tanışır ve onunla iş birliği yaparak Oscar’ın ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.
  The Pier Orijinal Fragman
 • The Handmaid's Tale

  The Handmaid's Tale

  Yönetmen: Mike Barker
  Senaryo: Bruce Miller, Warren Littlefield
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Bilim Kurgu, Gerilim
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 26.04.2017
  Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan dizi, Gilead isimli bir toplumda geçiyor. Doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınlar devletin malı olarak kabul ediliyor. Toplumun yeniden çoğalması için üreme hizmetine zorlanan Offred, bu acımasız koşullarda hayatta kalmaya çalışıyor.
  The Handmaid's Tale Orijinal Fragman
 • Normal People

  Normal People

  Yönetmen: Lenny Abrahamson, Hettie Macdonald
  Senaryo: Alice Birch, Mark O'Rowe
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Drama
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 26.04.2020
  Sally Rooney’nin aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizi, İrlanda'nın küçük bir kasabasında yaşayan Marianne ve Connell’in arasındaki karmaşık ilişkiyi takip ediyor. Başrollerinde Daisy Edgar-Jones ve Paul Mescal'ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda 'Room' filminin yönetmeni Lenny Abrahamson görev yapıyor.
  Normal People Orijinal Fragman