Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Kuzey Güney

  Kuzey Güney

  Yönetmen: Hilal Saral
  Senaryo: Melek Gençoğlu, Ece Yörenç
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 7.12.2011
  Kuzey deli dolu, isyankar, öfkesini kontrol etmekte güçlük çeken, gözü kara, haksızlığa tahammülü olmayan, sabırsız ve sözün yetmediği yerde yumrukları ile konuşan, bu yüzden de küçüklüğünden beri başı bir türlü dertten kurtulmayan bir genç... Güney ise kardeşi Kuzey’in tam tersine; sakin, sabırlı, düşünmeden adımını atmayan, çalışkan bir genç. Zıt karaktere sahip bu iki erkek kardeşin en önemli ortak noktasıysa; ölesiye aşık oldukları Cemre.
  Kuzey Güney Dizisi 80. Bölüm Fragmanı
 • Bizim Yenge

  Bizim Yenge

  Yönetmen: Aydın Bulut
  Senaryo: Fikret Bekler, Aysen Teker
  Oyuncular
  :
  Tür: Aile, Komedi
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 17.08.2011
  Filiz, evlenme yaşının geldiğinin, hatta geçtiğinin, farkında, artık kendisine ait bir evi olsun ve evinin hanımı olsun diye düşünen, bir iyi aile kızıdır. Tutucu bir baba gözetiminde ve kapalı bir muhitte yetişmiş olması sebebiyle gönül ilişkisine fırsatı olmamıştır. Aşk onu, yerinden yurdundan epey uzakta, dizilerden seyredip düş kurduğu İstanbul’da yakalar. Kalbini kaptırdığı taksi şoförü Bahri, İstanbul’da doğup büyümüş bir mahalle delikanlısıdır ve Filiz’e tutkuyla bağlanmıştır. Filiz de bu ilk aşka ve delikanlının saf yüreğine sonuna kadar inanmıştır. Kendisini öyle bir aşkın içinde bulmuştur ki, babasına karşı koyma pahasına, büyüdüğü şehirden ayrılmayı göze almış ve İstanbul’a gelmiştir. Gelin olacak her kız heyecanlıdır ama Filiz’in heyecanı bambaşkadır. Şimdiye kadar ancak dizilerden seyredebildiği bu rüya şehirde evinin kadını olacaktır. Sevdiği adamın onu kapısına getirdiği ev eski bir mahallededir. Yol boyunca kafasının içinde çoktan evini düzenlemiş, çeyiz sandığındaki dantelli üçgen örtülerini bile yerlerine yerleştirmiştir. Elbette kendisini çıkabilecek küçük aksiliklere de hazırlamıştır. İyi yetişmiş müstesna bir aile kızı olarak, kaynanasının müstehzi gülümsemeleri, kayınbiraderinin sinirini tutmaya çalışan halleri ile başa çıkmayı bilecektir.
 • Behzat Ç.

  Behzat Ç.

  Yönetmen: Serdar Akar, Doğan Ümit Karaca
  Senaryo: Faruk Emre Özünlü, İlke Yeşilay
  Oyuncular
  :
  Tür: Polisiye, Macera
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 19.09.2010
  Behzat Ç., 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Ekibinde yer alan diğer polisler Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Selim ve Cevdet ile beraber Ankara'da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır.
  Behzat Ç. 94.Bölüm Fragmanı
 • Bizim Büyük Çaresizliğimiz

  Bizim Büyük Çaresizliğimiz

  Yönetmen: Seyfi Teoman
  Senaryo: Seyfi Teoman, Barış Bıçakçı
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 15.04.2011
  İki yakın arkadaş, aynı evde yaşamaya başladıklarında diğer arkadaşları Fikret, bir trafik kazası geçirir ve annesiyle babasını kaybeder. Almanya’ya geri dönmesi gereken Fikret, Ender ve Çetin’den, kız kardeşi Nihal’in okulunu bitirene kadar, onlarla kalmasını ister. Bir süre sonra Ender ve Çetin, birbirlerinden habersiz Nihal’e aşık olurlar. Bu ortak aşk, Ender ve Çetin’in dostluğunda yeni bir sayfa açar.
 • Geniş Aile

  Geniş Aile

  Yönetmen: Ömer Uğur
  Senaryo: Cüneyt İnay
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 8.07.2009
  Cevahir (Ufuk Özkan) 28 yaşlarında genç bir delikanlıdır. Almanya'dan yeni dönmüş ve eski aşkı Şukûfe (Zuhal Topal)'yle evlenmek istemektedir. Fakat en eski düşmanı Koyu Bilal (Fırat Tanış) da bu amaçtadır. Bu yüzden sürekli birbirleriyle kavga ederler. Fakat ikinci sezonda Şukûfe'nin evlenmesiyle aralarındaki rekabet biter. Ama bu sefer de Koyu Bilal'in hapisteki arkadaşı Katip'in kardeşi Zeynep'e aşık olurlar. Cevahir'in küçük kardeşi Nazan (Bihter Dinçel) ise küçüklük aşkı Mürsel'le (İlker Ayrık) evlenmeye çalışmaktadır fakat hep bir olay buna engel olur ama evlenmişlerdir ve ikinci sezonda Somer Tuna adında bir çocukları olmuştur. Cevahir ve Nazan'dan sonraki en küçük kardeş Zekai (Bora Akkaş) ise Matematik dersi süper olan zeki ve bir o kadar da kurnaz olan bir çocuktur.
 • İnşaat

  İnşaat

  Yönetmen: Ömer Vargı
  Senaryo: Ömer Vargı, Serdar Tantekin
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Komedi, Suç
  Yapım Yılı: 2003
  Yayın Tarihi: 21.11.2003
  İnşaat filmi; hiç istemedikleri halde, kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı - parttime şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bulan Ali ve Sudi'nin trajikomik hikayesini perdeye yansıtıyor. Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların, çok haklı cinayetleri sonunda, sahip oldukları cesetler İnşaat'ta buluşuyor. Ve her şey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve her şey derme çatma bir İnşaat'ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar.
  İnşaat Orijinal Fragman