Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Fargo

  Fargo

  Yönetmen: Michael Uppendahl
  Senaryo: Noah Hawley
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 15.04.2014
  Esrarengiz bir kiralık katil olan Lorne Malvo, iş üzerindeyken geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılır. Hastanede Lester Nygaard ile tanışan Malvo, genç adamın hayatının değişmesine neden olur. Sıradan bir hayatı olan Lester’in geçmişi başarısızlıklar doludur ve ailesi tarafından sürekli küçümsenir. Malvo ile yaptığı konuşmalardan etkilenen Lester, karısını öldürerek farklı bir dünyanın kapısını aralar. O, artık herkesin tanıdığı insan değildir. İşlediği suçtan sonra Malvo’dan yardım isteyen Lester artık bir arada çalışmaya başlar. Bemidji Polis Departmanı‘nın hırslı polisi Molly Solverson ve Duluth Polis Departmanı'nda görevli Gus Grimly bir takım olup işlenen cinayetleri çözmeye çalışacaktır.
  Fargo Orijinal Fragman
 • Bozkır

  Bozkır

  Yönetmen: Bahadır İnce
  Senaryo: Levent Cantek, Ali Demirel
  Oyuncular
  :
  Tür: Polisiye
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 30.11.2018
  Bozkır, gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan bir başkomiser ve ekibinin hikayesini anlatıyor. Seyfi, mesleğinde deneyimli bir başkomiserdir. Genç ve delidolu olan çaylak polis Nuri Pamir ile birlikte bir çocuk cinayetini aydınlatmaya çalışan Seyfi, büyük bir gizemin içine sürüklenir. Yönetmen koltuğunda ‘Es Es’, ‘Bugünün Saraylısı’ ve ‘Eski Hikaye’ gibi yapımlara imza atan Bahadır İnce’nin oturduğu dizinin başrollerini Yiğit Özşener ve Ekin Koç paylaşıyor. Levent Cantek’in senaryosunu kaleme aldığı polisiye türündeki dizinin kadrosunda ayrıca Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige Önal ve Altan Erkekli gibi isimler yer alıyor.
  Bozkır Orijinal Fragman
 • Bartu Ben

  Bartu Ben

  Yönetmen: Tolga Karaçelik
  Senaryo: Bartu Küçükçağlayan
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 18.10.2018
  Bartu Ben, az ünlü bir adamın az daha herkes tarafından tanınan biri haline gelme hikayesini konu ediyor. Bartu Küçükçağlayan’ın senaryosunu yazıp aynı zamanda başrolünde yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Sundance ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik oturuyor.
  Bartu Ben Orijinal Fragman
 • Apple Tree Yard

  Apple Tree Yard

  Yönetmen: Jessica Hobbs
  Senaryo: Amanda Coe, Louise Doughty
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 22.01.2017
  Emily Watson'ın başrolde olduğu, genetik alanında oldukça başarılı bir bilim insanı olan Yvonne Carmiachel, iki çocuk annesi ve evli bir kadın olarak karşımıza çıkmaktadır. Yvonne'nin hayatı karizmatik bir hayranıyla tanışması ve en yakın arkadaşının tecavüzüyle değişmektedir. Louise Doughty'nin romanından uyarlanan bu gerilim dizisiyle bir kadının aşk, evlilik ve tecavüz üçgeni arasındaki durumu gözler önüne serilmektedir.
  Apple Tree Yard Alt Yazılı Fragman
 • Sex and the City

  Sex and the City

  Yönetmen: Michael Patrick King
  Senaryo: Candace Bushnell, Darren Star
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 1998
  Yayın Tarihi: 4.08.2000
  30'larının başında dört kadın ve onların iflah olmaz aşk maceraları. Bir fenomen haline gelen Sex & The City; dört yakın arkadaş olan Carrie, Samantha, Charlotte ve Miranda'nın özel hayatlarını ekrana taşıyarak şehirli ve kariyerli kadının sorunlarına, aşk hayatlarına mercek tutuyor. Tam altı sene ekranda kalan dizi, daha sonra çekilen iki sinema filmiyle de beyazperdeye taşındı.
  Sex and the City Orijinal Fragman
 • The Salisbury Poisonings

  The Salisbury Poisonings

  Yönetmen: Saul Dibb
  Senaryo: Declan Lawn, Adam Patterson
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Tarih, Gerilim
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 14.06.2020
  The Salisbury Poisonings, büyük bir tehlike ile karşı karşıya olan bir şehirde yaşananları konu ediyor. Novichok isimli toksik bir madde, Salisbury şehrini etkisi altına alır. Maddeden dolayı meydana gelen zehirlenmeler halkın korkuya kapılmasına neden olur. Kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan insanlar, daha önce benzeri görülmemiş bu durum karşısında büyük bir cesaret gösterir.
  The Salisbury Poisonings Alt Yazılı Fragman
 • Hiç

  Hiç

  Yönetmen: Hamdi Can Teker
  Senaryo: Onur Dur
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 19.02.2021
  Üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup gencin sınıf farklılığına rağmen bir araya gelerek arkadaşlarına yardım etmeye başladığı 'ticaret' çok daha büyük bir organizasyona dönüşür.
  Hiç Orijinal Fragman