Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Entourage

  Entourage

  Yönetmen: Julian Farino , Mark Mylod
  Senaryo: Doug Ellin
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2004
  Yayın Tarihi: 12.06.2018
  Vince Chase, genç, seksi ve kariyer basamaklarını hızlı tırmanan bir stardır. Yakın arkadaşları Eric ve Turtle ve üvey kardeşi Johnny, Vince'i Hollywood'un dikenli yollarında yalnız bırakmamaya kararlıdır. Bu eğlenceli dörtlü çıkar ilişkileri, paparazziler, para ve şöhretle bezeli iniş ve çıkışlara beraber göğüs gererler
  Entourage Orijinal Teaser
 • Killing Eve

  Killing Eve

  Yönetmen: Damon Thomas
  Senaryo: Luke Jennings, Phoebe Waller-Bridge
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 8.04.2018
  Luke Jennings'in kitaplarından uyarlanan dizi, ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını anlatıyor. Güvenlik hizmetlerinde çalışan Eve, ajan olma hayalleri kuran bir kadındır. Villanelle ise şiddete dayanan işinin kendisine sunduğu lükse hayatı seven yetenekli bir katildir. Birbiriyle takıntılı hale gelen bu iki kadın arasında zorlu bir kedi fare oyunu başlar.
  Killing Eve Orijinal Fragman
 • Pavyon

  Pavyon

  Yönetmen: Sami Öztürk
  Senaryo: Sami Öztürk
  Tür: Belgesel
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 3.07.2019
  Pavyonlar, Ankara eğlence sektörünün yaklaşık %80’ini karşılamasına ve il ekonomisini kayda değer bir biçimde beslemesine rağmen, efsaneleşmiş klişelerin yarattığı söylemler sebebiyle genişçe bir kısım tarafından kabul görmez. Konsomatrisler, müdavimler, yalnızlar, âlemciler, işletmeciler, bolca neon ışık, kabarık hesaplar… Ülkenin bir kesimince ‘tabu’ olarak kabul gören pavyon kültürü, seride etraflıca ele alınıyor.
  Pavyon Orijinal Teaser
 • Hayaller Bizim İki Gözüm

  Hayaller Bizim İki Gözüm

  Yönetmen: Yunus Ozan Korkut
  Tür: Belgesel
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 25.03.2020
  'Hayaller Bizim İki Gözüm', rapçiden boksöre, break dansçıdan amatör lig futbolcusuna ve Sıfır Bir dizisinden örnek alarak yapım şirketi kurana, birbirinden farklı karakterlerin kendi çabalarıyla başarıya ulaşmaya çalışmalarını konu ediniyor. 'Hayaller Bizim İki Gözüm' dizisinin yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut oturuyor.
  Hayaller Bizim İki Gözüm Orijinal Teaser
 • Dijital Flörtleşme

  Dijital Flörtleşme

  Yönetmen: Sami Öztürk
  Tür: Belgesel
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 21.05.2020
  Dijital Flörtleşme, dijital çağda flörtleşmenin nasıl bir değişime uğradığını gözler önüne seriyor. Dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanılan dizide, ilk buluşma, stalk, takılma, dating uygulmaları gibi konuları ele alıyor. Dizide ilişki kurmak için başvurulan yöntemler, uygulamalar sayesinde gerçekleşen buluşmalarda ve sonrasında yaşananlar bu konuları tecrübe eden kişiler üzerinden aktarılıyor.
  Dijital Flörtleşme Orijinal Tesaer
 • Yarım Kalan Aşklar

  Yarım Kalan Aşklar

  Yönetmen: Umur Turagay
  Senaryo: Hakan Bonomo, Ethem Özışık
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik, Gerilim
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 10.09.2020
  Yarım Kalan Aşklar, bir kaza sonucu hayatını kaybedip, farklı bir bedende dünyaya geri dönen bir adamın hikayesini konu ediyor. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan ve meslektaşı olan Elif'in mutlu bir ilişki vardır. Çift, mutluluklarını evlilikle taçlandırmaya karar verir. Ancak onlar evlenecekleri günü beklerken, korkunç bir olay meydana gelir. Ozan, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeder. Ancak Ozan, başka birinin bedeninde dünyaya geri döner. Hayata yeniden dönen Ozan'ı bekleyen iki görev vardır. Ozan, kendisini kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif'e gerçekleri anlatmak için harekete geçer.
  Yarım Kalan Aşklar Orijinal Fragman
 • Bonkis

  Bonkis

  Yönetmen: Emre Erdoğdu
  Senaryo: Deniz Tezuysal
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 22.01.2021
  Hayalperest be inatçı biri olan Deniz, ‘Bonkis’ adını verdiği kafeyi işletir. Kafesini ayakta tutmak için mücadele eden Deniz bu sırada kendisini hem ilişki durumu hem de geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılmış halde bulur.
  Bonkis Orijinal Teaser