Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Saygı

  Saygı

  Yönetmen: Ali Taner Baltacı
  Senaryo: Ercan Mehmet Erdem
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 27.10.2021
  Saygı – ‘Bir Ercüment Çözer Dizisi’, Behzat Ç. - “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin anti-kahramanı olan Ercüment Çözer’in hayatına odaklanıyor. Toplumun yozlaşmasına karşı kendi adalet sistemini uygulayan Ercüment Çözer'in hayatı, kendisi ile aynı amaca yönelik hareket ettiğini düşündüğü iki genç ile tanıştığında bambaşka bir hal alır.
  Saygı Orijinal Fragman
 • Çernobil

  Çernobil

  Yönetmen: Johan Renck
  Senaryo: Craig Mazin
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Gerilim, Tarih
  Yapım Yılı: 2019
  Yayın Tarihi: 16.04.2021
  Chernobyl, 1986 yılında Ukrayna’da Çernobil nükleer santralindeki patlama ve sonrasında yaşananları konu ediyor. Yaşanan trajik kazanın ardından SSCB, olayın araştırılması için ülkenin önde gelen nükleer fizikçilerinden Valery Legasov’u görevlendirir. Sovyet Başkan Yardımcısı Boris Shcherbina ile birlikte kazayı incelemeye giden Valery, olayın nasıl meydana geldiğini öğrenmek ve felaketin boyutlarını kontrol altına almak için zorlu bir mücadele verir.
  Çernobil (Chernobyl) Orijinal Fragman
 • Yeşilçam

  Yeşilçam

  Yönetmen: Çağan Irmak
  Senaryo: Levent Cantek, Volkan Sümbül
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik, Tarih
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 22.04.2021
  Yeşilçam dizisi, Türkiye’de 1960’lı yılların siyasi ve ekonomik çalkantılarının arasında ışığı parlamaya başlayan Yeşilçam sinemasındaki bir yapımcının hayata tutunma çabasını konu ediyor. Semih Ateş, iflas etmiş ve her şeyini kaybetmiş sinema aşığı bir film yapımcısıdır. Ancak, Yeşilçam, o dönemde altın çağını yaşamaya başlamıştır ve Semih Ateş de bu furya içinde küllerinden yeniden doğma mücadelesine soyunmuştur. Semih Ateş’in yanında o sırada Yeşilçam'ın gözde yıldızlarından Mine Cansu bulunmaktadır. Diğer yandan Tülin Saygı da Yeşilçam'ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalmaktadır.
  Yeşilçam Orijinal Fragman
 • Kalk Gidelim

  Kalk Gidelim

  Yönetmen: Özgür Pak, Yahya Samancı
  Senaryo: Baykut Badem, Oktay Berber
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile
  Yapım Yılı: 2017
  Yayın Tarihi: 18.11.2017
  Sahip olduğu şirketi iflas eden Mustafa Ali, zenginlik düşkünü karısı ve lüks içinde büyümüş çocuklarıyla köyün yolunu tutmak zorunda kalır. Fakat Mustafa Ali'nin karısı ve çocukları iflas ettiklerini bilmez ve tatil için köye gittiklerini sanar. Zengin olduğu süre zarfında ailesini hiç arayıp sormayan hayırsız Mustafa Ali’nin tekrar köye dönüşü ailesinde ve köy halkında nasıl bir şaşkınlık yaratacaktır?
  Kalk Gidelim Orijinal Fragman
 • Börü

  Börü

  Yönetmen: Can Emre, Cem Özüduru
  Senaryo: Alper Çağlar
  Oyuncular
  :
  Tür: Savaş, Aksiyon
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 15.03.2021
  Börü, Polis Özel Harekat'ın en seçkin, sıcak savaş timidir. 34-50 telsiz kodlu ekip, elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşur ve altından kalkamayacağı görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanlar, kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında vatanlarını korumak için canlarını ortaya koymaya hazırdır. Film de bu tarihin yazılışını değiştiren kahramanların hikayelerini konu ediniyor. Ekip, Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalanınca ekip korkusuzsa savaşmak için hazırlanıyor. Bir yandan terör örgütleri ile ülke savunması için durmaksızın mücadele edilirken, bir yandan da ülke ve Börü yönetime sızan örgütlerce tehdit ediliyor.
  Börü Orijinal Fragman
 • Güvercin

  Güvercin

  Yönetmen: Banu Sıvacı
  Senaryo: Banu Sıvacı
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 21.09.2018
  Kendi halinde bir yaşantısı olan Yusuf’un en büyük tutkusu babasından yadigar kalan güvercinleridir. Ablası ve ağabeyi ile birlikte Adana’nın kenar mahallelerinden birinde yaşayan Yusuf, oturdukları evin çatısında güvercinlerini besleyip eğitir. Maverdi adını verdiği bir dişi güverciniyle özel bir bağ kurar. Fakat onu bu durumu ailesi tarafından hoş karşılanmaz. Ailesinin yaptığı baskılardan bunalan Yusuf hayatın gerçekleri ile yüzleşir.
  Güvercin Orijinal Fragman
 • Bücür

  Bücür

  Yönetmen: Umut Kırca
  Senaryo: Yaşar Arak, Ömer Pınar
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2018
  Yayın Tarihi: 21.09.2018
  Bücür, annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının bu süreçte atıldığı maceraları konu ediniyor. Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesinin izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışır.
  Bücür Orijinal Fragman