Blu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • İkimizin Yerine

  İkimizin Yerine

  Yönetmen: Umur Turagay
  Senaryo: Pınar Bulut
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Komedi
  Yapım Yılı: 2016
  Yayın Tarihi: 21.10.2016
  Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir.
  İkimizin Yerine Orijinal Fragman
 • Kar Küreyici

  Kar Küreyici

  Yönetmen: Joon-ho Bong
  Senaryo: Joon-ho Bong, Kelly Masterson
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
  Yapım Yılı: 2012
  Yayın Tarihi: 1.08.2013
  Gelecekte başarısızlığa uğrayan bir deney büyük bir felaketle sonuçlanır ve yeryüzündeki yaşamı büyük ölçüde bitiren bir küresel ısınma olur. Dünyanın çevresinde kesintisiz bir güçle dönen bir tren hayatta kalan insanların son sığınağı olacaktır. Fakat güç bela yaşamın sürdüğü bu yeni dünyada sınıfsal farklılıklar halen en büyük silahtır... Yönetmenliğini Koreli sinemacı Joon-ho Bong'un üstlendiği 'kıyamet sonrası' temalı filmin kadrosu, Chris Evans, Jamie Bell, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris ve Octavia Spencer gibi yıldız isimler oluşuyor.
  Kar Küreyici & Snowpiercer
 • Deniz Seviyesi

  Deniz Seviyesi

  Yönetmen: Nisan Dağ, Esra Saydam
  Senaryo: Nisan Dağ, Esra Saydam
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 7.11.2014
  Damla 8 sene önce Ayvalık’ı terk etmiş ve Amerika’ya gelmiştir. New York’ta yaşayan, Amerikalı bir adamla evli ve başarılı bir iş kadınıdır. Dahası 6 aylık hamiledir. Türkiye’de ve geçmişinde bıraktıklarından dolayı anne olmaya kendisini halen hazır hissetmez. Bir gün Türkiye’den bir haber alır ve çocukluğunun geçtiği yazlık evin satılacağını öğrenir. Kocasıyla beraber Ayvalık’a gelen kadının aklındaki tek şey ise yıllar önce hiçbir açıklama yapmadan terk ettiği sevgilisi Burak ile yüzleşmektir. Fakat Burak onu hayatından tamamen çıkartmıştır. Damla şimdi her şeyle yeniden barışabilmek için senelerce sakladığı sırrını anlatacaktır…
  Deniz Seviyesi Fragman
 • Ulan İstanbul

  Ulan İstanbul

  Yönetmen: Murat Onbul
  Senaryo: Uğraş Güneş
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Suç
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 23.06.2014
  İstanbul’da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; “Adaletli Çalmak”tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır’dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir’in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan’ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir. Kandemir ve çetesi İstanbul’un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına… Derya’nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.
  Ulan İstanbul 39. Bölüm Fragmanı
 • Kumun Tadı

  Kumun Tadı

  Yönetmen: Melisa Önel
  Senaryo: Feride Çiçekoğlu, Melisa Önel
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 21.11.2014
  Karadeniz’de bir sahil kasabasında insan kaçakçılığı yapan Hamit’in, botanik bilimcisi olan yabancı bir kadınla ilişkisi ve kasabada birkaç gün mahsur kalan kaçak göçmenlerle hayatlarının kesişmesinin hikâyesi.
  Kumun Tadı Teaser 2
 • Her Şey Çok Güzel Olacak

  Her Şey Çok Güzel Olacak

  Yönetmen: Ömer Vargı
  Senaryo: Cem Yılmaz, Ömer Vargı
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 1999
  Yayın Tarihi: 16.04.1999
  Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un sorunlu abi kardeş ilişkisini beyazperdeye yansıttığı bu özel filmde Altan, gereksiz yere karıştığı bir kavga sırasında üç yıldır görmediği kardeşi Nuri ile karşılaşır. Bu rastlantı; aradan geçen bunca zamandan sonra bu iki kardeş için sürpriz olmuştur. Birbirleriyle tamamen zıt iki karakteri simgeleyen bu kardeşler kaderin oyunu sonucu bir takım olaylara gireceklerdir.
  Her Şey Çok Güzel Olacak Orijinal Fragman
 • Ankara'nın Dikmeni

  Ankara'nın Dikmeni

  Yönetmen: Süleyman Seçik
  Senaryo: Gani Müjde
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 12.03.2014
  Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif. Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında, kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.
  Ankara'nın Dikmeni 24. Bölüm Fragmanı