Yönetmen: David McNally
Oyuncular
Tür: Komedi, Drama
Yapım Yılı: (100 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Aralık 2000 Cuma
Senaryo: Gina Wendkos
Yapımcı Firma: Touchstone
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Coyote Ugly
Resmi Site: www.bvimovies.co.uk/coyote_ugly/
Dağıtıcı Firma: UIP

Çıtır Kızlar Filminin Özeti

Aşırı korumacı yapısındaki babası Bill'i(John Goodman) terk eden ve Manhattan'da kendisine bir ev tutan Violet, yeni yaşamında tam bir çaresizlik ortamıyla karşılaşır. Zamanını sıkı bir şekilde çalışarak değerlendirerek elindeki özgün materyali kaydederek ve sözler yazmaktadır. Ancak kentte kapısını çaldığı bütün plak şirketlerinden olumsuz yanıt alması karşısında morali bozulur. Kimilerinden para almayı başarsa bile bütün bu çabaları sonucunda ev kirasını bile karşılayamaz hale gelir.

Bir gün yerel kulüplerden birisinde mikrofonun müşterilerin şarkı söylemesine açıldığı özel bir geceye rastlayıp kendisini sahneye atmayı başarır. Bu kez de küçüklüğünden beri yakasını bırakmayan kalabalık önünde durma korkusunun bir anda baş göstermesi yüzünden sahnede donup kalır ve insanların karşısında kendi şarkılarını söylemez.

Yine bir gün kayıt bantını dağıtabilmek için kaldırımlarda koşuştururken kulüp yöneticisi olduğunu sandığı genç bir adama rastlar. Ancak Kevin adındaki bu New York'lu genç adam (Adam Garcia) müzik yapanlara hayranlık duyan sevgi dolu aşçıdır. Violet'in başarma hırsına hayranlık duyar ve eksik yanlarını söyleyerek onun kariyerini geliştirmesine yardımcı olur.

Ardı arkası kesilmeyen reddedilmelere rağmen yılmayan Violet asıl hedefi üzerine ciddi biçimde yoğunlaşmaya başlar. Öncelikle para sorununu çözmeye karar verir ve Coyote Ugly'de barmaid olarak iş bulur. Çevrede "Demir Yumruklu Bakire" olarak bilinen Lil adlı bir kadının yönettiği bu barın büyüleyici ortamı ve sürekli kalabalık olması sayesinde kabuğunu kırmayı başarır ve spot ışıkları altında sesiyle birlikte seksi çekiciliğini de kullanmasını öğrenir.

(Konu: Netgazete)

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
 • Film Notu 10/10
  buşraköksaldı 31.12.2012 08:16:00
  harika bi film.son zamanda izledgm en en ennnn neşeli umut dolu bi film yaa....
 • Film Notu 10/10
  ahmet k. 21.12.2006 10:45:00
  film tek kelime ile kusursuz bir gençlik filmi keşke türkiyedede bu tür filmler çekilsede kalıte olarak bi şeyler yakalansa .. ayrıca filmin tüm müzikleri elimde mevcut hepside harika ben hala zevkle dinliyorum arkadaşlar

Çıtır Kızlar Filminin Oyuncuları

Film Kritiği

 • Gençlik Güzel ?ey..

  Gençlik Güzel ?ey..

  İçinizi ısıtacak, izlerken yüzünüzde tebessüm uyandıracak sıcak bir film “Coyote ugly”. Gençler, kendini genç hissedenler ve gençliklerini özleyenler ..
  24.12.2000


>> >> Çıtır Kızlar

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor