Çok Fena

Çok Fena (Superbad)

Puan : 4/10 4 oy
Yönetmen: Greg Mottola
Oyuncular
Tür: Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2007 (114 dk)
Vizyon Tarihi: 9 Kasım 2007 Cuma
Senaryo: Seth Rogen, Evan Goldberg
Yapımcı Firma: Columbia Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Superbad
Resmi Site: www.sonypictures.com/movies/superbad/
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Çok Fena Filminin Konusu

Liseden mezun olmak üzere olan, sosyal becerileri az gelişmiş iki gencin birbirine bağımlı bir arkadaşlıkları vardır. Farklı üniversitelere gidecekleri için, hayatla ayrı ayrı yüzleşmek zorundadırlar. Evan çok korkak bir gençken, Seth, ağzı lâf yapan ve karşı cinse fazlasıyla düşkün bir kişiliğe sahiptir. Film, beğendikleri kızlara yanaşmak için yaptıkları yanlışlarla dolu çabalarının hikâyesi.

Çok Fena Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu -/10
  nihaldemir 19.11.2007 23:48:00
  berbat ötesi bir film.ahlak vb acısından yaklaşmıyorum ama film tamamen hard argodan oluşuyor.Oyuncular yetenekli ama cocuklara yazık olmuş.hayatımda izlediğim çok nadir sıkıcı gereksiz filmlerden biri.gülmek neredeyse imkansız paranıza yazık.yeniyetme genclerin bile ilgisini çekmeyecektir.Bu kadar bir gişe başarısını amerikan halkının zevksizliğine bağlıyorum
 • Film Notu -/10
  tasarımcı 19.11.2007 12:38:00
  eee bizim milletimiz komediyi belden aşağı ve malzemesi kadın olan bir kavram olarak algıladklarından eminim bu anlayışta olanlar ÇOK FENA kahkahalar boğulmuşlardır... aynı kahkahaları cem yılmazı izlerken de atmıyomusunuz... komedi = belaltı zekice yapılan espirileri de algılayamaz ve zewk alamaz bu insanlar..
 • Film Notu 1/10
  FİLİZ 13.11.2007 09:27:00
  Arkadaşlar bence bu yorumu dikkat alın ve sakın gitmeyin böyle filmlere para kazandırmak ve para vermeniz yazık olur ben gittim ve verdiğim paraya üzüldüm.bu kadar iğrenç ve hiç komik olmaya bi komedi film olabilir.film boyunca hiç gülmedin...
 • Film Notu -/10
  11.11.2007 22:04:00
  ben sinemacılık adına izlediğim filmler adına kurgusu bu kadar kötü konusu sırf sex üzerine kurulu böyle kötü hatta iğrenç bir film daha görmedim bence yaptıkları film hiçbir şekilde önsözünde yazdığı kadar komik ve eğlenceli asla değil gerçekten çok ama çok kötü bir film sinema vizyonu adına girmemesi gereken gösterilmemesi gereken en iğrenç komedi adı altındaki saçma sapan ve terbiyessizliğin ve ahlakın zirvesine çıkılan bir film film ara verildiği anda dışarıya çıktım verdiğim paraya çok yazık oldu bi animasyon filmine gitsem daha iyi olacağına eminim.kesinlikle gidilmemesini tavsiye ediyorum özellikle kızlar veya ahlaklı erkekler için çünkü girdiğim salondaki çiftler bile filmi terk ettiler.gerçekten sinema adına komedi adına vizyona giren çok kötü bir film olmuş.gred mottola dan 2 iyi filme imza atmış birinde bu kadar kötü içeriği olan bir film beklemezdim doğrusu bence vizyondan kaldırılması gerek ayrıca komedi adına bir şey görmediğimide belirtmek isterim...yazık olmuş harcana emeğe tabi harcandıysa...!

Çok Fena Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor