Miami'de dört çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Eva'nın ailesi daha sonra Los Angeles'a taşındı. 1998 yılında "C...">
Daha Hızlı, Daha Öfkeli
Yönetmen: John Singleton
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Macera
Yapım Yılı:
Vizyon Tarihi: 18 Nisan 2003 Cuma
Senaryo: Michael Brandt, Derek Haas
Yapımcı Firma:
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: 2 Fast 2 Furious
Resmi Site: www.cinema.com/gallery/item.phtml?ID=7746
Dağıtıcı Firma: UIP

Daha Hızlı, Daha Öfkeli Filminin Özeti

Eva Mendes... Hayatının neredeyse sıfır noktasındayken bir fotoğrafçı tarafından keşfedildi. Fotomodelliğe başladı. Üstüste gelen filmleriyle Hollywood’un yeni Latin güzeli olarak yıldızı parladı. Ve şimdilerde Paul Walker'a karşı oynadığı "2 Fast 2 Furious"un gösterime girmesiyle yıldızının daha da parlayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Miami'de dört çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Eva'nın ailesi daha sonra Los Angeles'a taşındı. 1998 yılında "Children of the Corn V: Fields of Terror" adlı ilk filmiyle oyunculuk kariyerine başladı. O filmde oynadığı sırada kolejde okuyordu ve bir çeşit yaz işi olarak görmüştü. Fotoğrafçı komşusu tarafından keşfedildi. Onun portföyünde yer aldıktan sonra bir menejerin dikkatini çekti.

İlk filmini çekmeden önce geleceğinden tamamen umudunu kesmiş durumdaydı. Ancak ilk filminin gösterime girmesinin ardından kolejden ayrılma kararı alarak kendisini full-time oyunculuğa verdi.

Hemen ardından Mendes'in çektiği bazı reklam filmleriyle video kliplerde (Örneğin Aerosmith'in 'Hole in My Sole' ve Will Smith'in 'Miami' videoları) küçük roller aldı. Yine Mendes'in çektiği "ER - Acil Servis" adlı dizide de küçük rolde göründü.

Eva Mendes geçtiğimiz birkaç yıl içinde "Urban Legends: Final Cut", "Training Day", "All About Benjamins" gibi birkaç filmde irili ufaklı rollerle kamera karşısına geçti.

Onu çok yakında Robert Rodriguez'in "Once Upon a Time in Mexico", Carl Franklin'in "Out of Time" ve John Singleton'ın "2 Fast 2 Furious" adlı filmlerinde izleyeceğiz.

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Daha Hızlı, Daha Öfkeli Filminin Oyuncuları


>> >> Daha Hızlı, Daha Öfkeli

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor