Yönetmen: Vincenzo Natali
Oyuncular
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Yapım Yılı:
Vizyon Tarihi: 23 Temmuz 2010 Cuma
Senaryo: Vincenzo Natali, Antoinette Terry Bryant
Yapımcı Firma: Gaumont
Yapım Ülkesi: Kanada, ABD, Fransa
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Splice
Resmi Site: www.splicethefilm.com/
Dağıtıcı Firma: Duka Film

Deney Filminin Özeti

Clive ve Elsa, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. İkili, özellikle hayvan DNA’larını birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu karizmatik çift, işin içine insan DNA’sını da karıştırarak yeni melezler oluşturmayı planlamaktadır. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli kârıyla ilgilenmektedir.

Clive ve Elsa deneylerini gizlice yürütür. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan DREN ’dir.. Dren, onların en vahşi hayallerinin ve daha da kötüsü en korkunç kabuslarının bile ötesindedir...

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 8/10
  Gizem Dimli 24.8.2010 00:37:00
  aslında güzel bir film ama beklenildiği kadar afili bir film olmadı izlediğimde açıkçası sonunu pek hoş bulmadım zannediyorum 2. si de çekilir yakında genel olarak baktığımızda iyi diyebilirim gidilebilir filmlerden
 • Film Notu 6/10
  deniz 9.8.2010 09:08:00
  Başlangıçta heyecanla giden filim, birden sonlara doğru anormal derecede saçmalamaya başlıyor açıkçası yok deve dediğiniz anlarda oluyor , Ayrıca yaratık ve insan arasındaki seksi de çok tiksinç buldum.
 • Film Notu 7/10
  tanem kenber 4.8.2010 01:47:00
  gidişat güzel.ama son yarım saati çok saçmaydı bence..daha iyi bir son yapılabilirdi
 • Film Notu 10/10
  Batu DURMAZ 24.7.2010 00:44:00
  sürükleyici buldum filmi.çok hareketli aksiyon dolu bir f,ilm değil elbette ancak her dakikası merak uyandırıyor. ve beklenmedik şaşırtıcı bir sonu var. izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.15+ olarak gelmiş kesinlikle uyulmalı :)
 • Film Notu 10/10
  Batu DURMAZ 23.7.2010 11:50:00
  çok ilgimi çeken bir film.. bugun izleyeceğim. ama içimde bu denli, heyecan uyandırdığı için 10 puanı haketti. bakalım hayal kırıklığı oluşturacak mı bende izledikten sonra. paylaşacağım.

Deney Filminin Oyuncuları


>> >> Deney

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor