Disney+ Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Star Wars: Klon Savaşları

  Star Wars: Klon Savaşları

  Yönetmen: Dave Filoni
  Senaryo: George Lucas
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2008
  Yayın Tarihi: 3.10.2008
  Yıldız Savaşları film serisinden uyarlanan çizgi dizi Klon Savaşları, Bölüm II ile Bölüm III arasındaki zaman diliminde yaşanan olayları konu ediyor. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padmé Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bu seride de karşımızda olacak. Olay örgüsü, Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlığa odaklanıyor. Her iki tarafı da kontrolü altında bulunduran Yüce Başkan Palpatine, diğer adıyla Darth Sidious, Jedi Şövalyesi Anakin Skywalker’ı kötülerin tarafına çekmeyi planlamaktadır. Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi ve diğer Jedi Şövalyeleri’nin liderliğindeki Cumhuriyet Ordusu ise General Grievous’a karşı büyük bir mücadele vermektedir.
  Star Wars: Klon Savaşları (Star Wars: The Clone Wars) Orijinal Fragman
 • Vampir Avcısı Buffy

  Vampir Avcısı Buffy

  Yönetmen: Joss Whedon
  Senaryo: Joss Whedon
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Fantastik, Drama
  Yapım Yılı: 1997
  Yayın Tarihi: 1.06.1996
  Buffy Summers yaşamı tüm genç kızların imreneceği cinstendir. Amigo kızlarının başıdır ve adetten olduğu üzere basketbol takımının da kaptanıyla çıkmaktadır. Bunun dışındaysa tüm zamanını arkadaşlarıyla alışveriş yaparak ve eğlenerek geçirir. Gizemli bir adam olan Merrick hayatına girinceye kadar da yaşamının anlamının farkında değildir. Merrick ona dünyayı vampirlerden kurtarması için seçilmiş kişi olduğunu söyler. Başta hiçbirine inanmayan Buffy, sonrasında Merrick'in doğruyu söylediğini ve hayatının geri döndürülemez biçimde değiştiğini fark edecektir. En yakın arkadaşları bile yavaş yavaş Buffy'den uzaklaşamaya başlarken yanında sadece tehlikenin farkında olan Pike vardır.
  Vampir Avcısı Buffy (Buffy the Vampire Slayer) Orijinal Fragman
 • Büyük Kaçış

  Büyük Kaçış

  Yönetmen: Bobby Roth , Kevin Hooks
  Senaryo: Paul T. Scheuring
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Suç, Drama
  Yapım Yılı: 2005
  Yayın Tarihi: 16.06.2006
  Haksız yere suçlandığını düşündüğü abisini hapishaneden kurtarmak isteyen Michael Scofield, nerdeyse kusursuz bir plan yapar. Lincoln Burrows'a yüklenen suç, kendilerini temize çıkarabilecekleri bir suç değildir. Devletin de işin içine karıştığını öğrendiklerinde kaçmaktan başka çareleri kalmaz. Michael planını uygulamaya sokar ve kaçış başlar.
  Büyük Kaçış (Prison Break) Orijinal Fragman
 • Kayıp

  Kayıp

  Yönetmen: Jack Bender, Stephen Williams
  Senaryo: J.J. Abrams, Jeffrey Lieber
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Fantastik
  Yapım Yılı: 2004
  Yayın Tarihi: 15.09.2020
  Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, okyanus üzerinden geçerken, manyetik bir alana kapılarak büyük bir adaya düşer. Fakat önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçasının, kazazedelerin her birinin hayatını farklı biçimde değiştireceğinden habersizdirler. Adada sandıklarından daha fazla zaman mahsur kalan Oceanic Havayolları yolcuları her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler. Öte yandan hem ormanın derinliklerinden gelen 'Diğer ada sakinleri', kara bir duman, silahlı bir Fransız kadın, üniformalı iskeletler, terkedilmiş ambarlar adadan kurtulmak isteyenleri bekleyen cevaplanmamış sorular.
  Lost Orijinal Fragman
 • Jessie

  Jessie

  Yönetmen: Richard Correll, Bob Koherr
  Senaryo: Pamela Eells
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Aile
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 30.09.2011
  Jessie, hayallerinin peşinden New York'a gider ve kendisini aniden ünlü bir yönetmen ile sonradan iş kadını olan eski bir süper modelin çocuklarının dadısı olarak bulur.
  Jessie Orijinal Fragman
 • Star Wars: Visions

  Star Wars: Visions

  Yönetmen: Eunyoung Choi, Abel Gongora
  Senaryo: TBA
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 22.09.2021
  Yedi farklı Japon anime stüdyosunda hazırlanan ve her bir bölümde farklı bir hikayenin ele alındığı Star Wars: Visions'da, Star Wars evrenine farklı bir bakış sunuluyor.
  Star Wars: Visions Orijinal Fragman
 • Hawkeye

  Hawkeye

  Yönetmen: Rhys Thomas, Amber Finlayson
  Senaryo: Don Heck, Stan Lee
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Suç
  Yapım Yılı: 2021
  Yayın Tarihi: 24.11.2021
  Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahramana dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton ile birlikte savaşır.
  Hawkeye Alt Yazılı Fragman