Disney+ Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Modern Family

  Modern Family

  Senaryo: Christopher Lloyd I, Steven Levitan
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Komedi
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 23.09.2009
  Dizi, Jay Pritchett ve onun çocukları Claire Dunphy ile Mitchell Pritchett'in aileri etrafında dönmekte ve birbiriyle ilişkili bu üç ailenin hikayesi anlatılmaktadır. Aile'nin babası Jay Pritchett (Ed O'Neill) genç bir kadın olan Gloria (Sofia Vergara) ile evlidir, çocuğu Manny (Rico Rodriguez) ise Gloria'nın ilk evliliğindendir. Bir ev hanımı olan Claire (Julie Bowen), emlak acentası ve kendi ifadesiyle cool baba olan Phil (Ty Burrell) ile evlidir. Phil-Claire çiftinin üç çocuğu vardır; Haley (Sarah Hyland) basmakalıp bir lise öğrencisi, Alex (Ariel Winter) aşırı zeki ortanca çocuk ve gayet sıradışı olan Luke (Nolan Gould) evin tek oğlan çocuğudur. Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) ve Cameron (Eric Stonestreet) dizinin eşcinsel çiftidir. Bu çiftin evlatlık edindikleri Vietnamlı, Lily isminde bir bebekleri vardır.
  Modern Family 5. Sezon 23. Bölüm Fragmanı
 • Castle

  Castle

  Senaryo: René Echevarria
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Polisiye, Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 9.03.2009
  Dizinin konusu yazar Richard Castle ve Detektif Kate Beckett başından geçen olaylardır. Dizi, kitaplarından esinlenen cinayetler nedeniyle Richard Castle'dan polisin yardım istemesiyle baslıyor. Cinayetin araştırılması sırasında Richard Castle Detektif Kate Beckett'la karşılaşır. Detektif Kate Beckett'dan etkilenen Richard Castle, bir sonraki kitabının ana karakterini Kate Beckett'ı örnek alarak yapmak ister. Amirlerinin emri üzerine Richard Castle Kate Beckett'ın ortağı olarak görev yapmaya başlar.
  Castle 6. Sezon 22. Bölüm Fragmanı
 • Once Upon a Time

  Once Upon a Time

  Senaryo: Adam Horowitz, Edward Kitsis
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Fantastik, Drama, Gizem, Komedi
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 23.10.2011
  Cindrella'dan Pinokyo'ya, Pamuk Prenses'e birçok masal kahramanını iç içe geçmiş hikayesiyle barındıran fantastik bir dizi, Once Upon A Time. 28 yaşındaki Emma Swan terkedildiğinde bebekti. Laneti kırması için dünyaya gönderilen Emma'nın bu sihirli dünyadan haberi olmasa da, 10 yaşındaki oğlu Henry her şeyi biliyor. Geri kalan tek şey ise Emma'yı ikna etmek...
  Once Upon a Time 3. Sezon 21. - 22. Bölüm Fragmanı
 • Revenge

  Revenge

  Senaryo: Mike Kelley, Mark Fish
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Drama, Gizem
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 21.09.2011
  Amanda Clark (Emily VanCamp), David Clark (James Tapper)'ın çok sevdiği kızıdır. Ama bir gün David Clark en yakınlarının hatta evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Victoria Grayson (Madeline Stowe)'ın ona tuzak kurması yüzünden işlemediği bir suçtan terörist damgası yer ve hapse girer. Hapiste bıçaklanarak öldürülür. Bu sırada Amanda sorunlu bir çocukluk ve ergenlik dönemi geçirmiş ve bunların sonucunda ıslahevine girmiştir. Islahevinden çıktığı gün onu karşılayan Nolan Ross(Gabriel Mann) babasının bir arkadaşı olduğunu iddia eder ayrıca intikamını almasında da ona büyük destek olacaktır ve ona gerçekleri anlatır. Amanda ıslahevinden çıkınca yıllardır onu terk ettiğini düşünüp kırgın olduğu babası hakkındaki gerçekleri öğrenir ve babasına dolayısıyla kendisine bunu yapanlardan intikam almayı kafasına koyar. Bu yüzden olayların ilk başladığı yere Hamptons'a geri döner ve babasına ihanet edenlerden birer birer öç almaya başlar.
  Revenge 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı
 • Homeland

  Homeland

  Yönetmen: Michael Cuesta
  Senaryo: Howard Gordon, Chip Johannessen
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Drama
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 13.09.2012
  Nicholas Brody 2003'ten beri kayıp bir deniz çavuşudur ve öldü diye biliniyordur. Fakat Brody, 8 yıl sonra bir tatbikatta terorist sığınma evinde bulunur ve devlet tarafından 'kahraman' olarak nitelendirilir. Carrie Anderson bir CIA memurudur ve Brody'nin El Kaide'ye çalıştığını, onlarla iş birliği yaptığını ve ABD'ye saldırı gerçekleştirme planları olduğuu düşünmektedir.
  Homeland 3. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
 • Grey's Anatomy

  Grey's Anatomy

  Senaryo: Shonda Rhimes
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Komedi, Drama
  Yapım Yılı: 2005
  Yayın Tarihi: 27.03.2005
  Tıp fakültesinden yeni mezun olmuş beş stajyer doktor adayı elemeyi geçerek, prestijli bir eğitim hastanesi olan Seattle Grace’in cerrahi bölümünde stajyerlik programına kabul edilmiştir. Hastanenin en iyi cerrahlarından Uzman Doktor Bailey, nam-ı diğer Nazi, beş stajyerin ilk senesini cehenneme çevirirken, doktor adayları Meredith, Cristina, Izzie, Alex ve George hem iyi birer doktor olmak için yarışıyor, hem de birbirlerini tanımaya çalışıyorlar.
  Grey's Anatomy 10. Sezon 24. Bölüm Fragmanı
 • The Walking Dead

  The Walking Dead

  Senaryo: Frank Darabont, Robert Kirkman
  Oyuncular
  :
  Tür: Yabancı Dizi, Korku, Drama
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 31.10.2010
  The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır ve zombilerin ortaya çıkışı sonrasında yaşam mücadelesi veren bir küçük grubunun hikâyesini ele almaktadır. Hikâyenin çoğu, Atlanta metropol bölgesi ile Georgia çevresindeki kuzey kırsal bölgelerde geçmektedir. Yaşayan herhangi bir canlıyı yakalayıp yiyen ve insanları ısırarak onları da kendileri gibi yapan 'aylaklar' (dizide zombiler bu adla anılmakta) sürüsünden uzakta aradıkları güvenli yerler bu kırsal bölgelerde geçmektedir. Konu, yaşam mücadelesi verenler grubun zombi sürüsüne karşılık hayatları ile kendi insanlıklarını dengelemeye çalışmaları, gruptaki üyelerin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, tanıştıkları ve çoğu tehlikeli ya da yırtıcı olan başka insanlarla uğraşmaları gibi ikilemleri ele almaktadır. Grubun lideri, zombi salgını öncesi şerif yardımcısı olan Rick Grimes'tır. Grup her fırsatta grubun dinamiğini etkileyen/değiştiren yürüyen zombilerin korkusu ile yüzleşmektedir.
  The Walking Dead 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı