-

 

 • İçimizden Biri

  Yönetmen: Ersoy Güler, Kağan Güler
  Senaryo: Ersoy Güler
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 12.09.2021
  Show TV kanalında yayınlanmaktadır.
  Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanlarıdır. Biri İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu; diğeri geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır. Hayat, onları birbirinden çok uzak iki yörüngeye yerleştirmişse de kader, onları bir araya getirir. Çünkü İrlanda ekonomik bunalımdayken onlara yardımı Osmanlı padişahı yaptığı için Adam’ın papaz olan babası William, birçok Drogeda’lı gibi bir Türkiye hayranıdır ve hatta yıllar önce tatil için geldiği Marmaris’e de hayran kalır ve oraya yerleşir. Üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan Adam, Havva’yı görür görmez aşık olmuştur. Havva da ilk defa kalbini eriten bu duyguya kayıtsız kalmamış, var oluşundan beri aradığı diğer yarısını sonunda bulmuştur. Adam Havva’ya evlenme teklif eder fakat Havva’nın kalbi istese de dudakları babası Hacı Hünkar’dan ötürü hayır diyecektir çünkü Adam ne Türk ne de Müslüman’dır. Adam aşkı için din değiştirmeyi göze alsa bile Havva’nın babası Hacı Hünkar, kız kardeşleri ve eşleri bu işin olmaması için elinden geleni yapacaklardır. Tüm imkanlarını Havva okusun ve profesör olsun diye döken Hünkâr’ın gelecek planlarında hiç mi hiç Havva’ya bir damat adayı bulmak yoktur. Havva gözünü karartarak babasının karşısına çıkıp bir İrlandalı’ya aşık olduğunu söylediğinde korktuğu şey başına gelmiş olur. İki aşık, aşklarını ailelerine kabul ettirmek için her yolu denerler. Adam’ın ailesi de iki aşığa açılan savaşta yadsınamayacak bir cephedir. Havva ile Adam, aşklarına kör olan gözleri ve sağır olan kulakları elbet bir gün açacaktır. Yani onlar buna inanmaktadır…
 • Uzak Şehrin Masalı

  Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan, Tuğçe Küçükkalıpçı
  Senaryo: Can Sinan
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 12.09.2021
  FOX kanalında yayınlanmaktadır.
  Umay, kocası Affan’ın başka bir kadından çocuk yapmasını kabullenmeyerek konaktan iki çocuğuyla birlikte ayrılır ve ablası Sonay’ın yanına yerleşir. Bu sırada sınırdan kaçak olarak giren Kürşat, peşindeki jandarmayı atlatmak için Sonay’ın evine saklanır. Yolları kesişen Umay, Sonay ve Kürşat, Kürşat’ın gerçek kimliğini saklamak için onun Sonay’ın kayıp kocası olduğunu iddia ederler. Bu arada hem Umay, hem de Sonay, Kürşat’a âşık olacaklardır.
 • Kırık Hayatlar

  Yönetmen: Bekir Dadaş, İlknur Oğuz Arslan
  Senaryo: Yaşar Aksu, İbrahim Güler
  Oyuncular
  :
  Tür: Romantik, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 23.08.2021
  Kanal D kanalında yayınlanmaktadır.
  Dizi iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.
  Kırık Hayatlar Orijinal Fragman
 • Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı

  Yönetmen: Adel Adeeb, Doğan Ümit Karaca
  Senaryo: Ozan Aksungur, Oğuz Ayaz
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Tarih, Savaş
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 16.09.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  Dizide Akdeniz'de Osmanlı üstünlüğünü sağlayan 4 denizci Hayreddin Barbaros Hayreddin, Oruç Reis, İshak ve İlyas kardeşlerin hikayesi ele alınıyor.
  Barbaroslar Orijinal Teaser
 • Dünya Hali

  Yönetmen: Osman Nail Doğan, Murad Zaloğlu
  Senaryo: Osman Nail Doğan, Murat Kaman
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 28.07.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  Sinan, dedesinin değerleriyle büyümüş, dürüst, ahlaklı, vicdanlı bir gençtir. Ancak aradığı aşkı henüz bulamamıştır. Sinan’ın dedesi ölüm döşeğindeyken ona ilginç bir vasiyette bulunur. Vasiyete göre Sinan şu üç şarta uyan kızı bulup evlenmelidir: “Erken kalksın, eskinin kıymetini bilsin, bir de bal porsuğuna benzesin yeter” Sinan dedesinin vasiyetini yerine getireyim derken kendisini komik bir maceranın içinde bulur. Bu macerada ona en yakın arkadaşı Azim, patronu Güven, ailesi, yakın çevresi ve dedesinin cami arkadaşları Burhan, Namık ve Talat amcalar eşlik edecektir.
  Dünya Hali Orijinal Fragman
 • İkimizin Sırrı

  Yönetmen: Cem Akyoldaş
  Senaryo: Özen Yula
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 8.08.2021
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Neva Canpolat, 7 yaşındaki kızı Hayal ile ayakta kalmak için mücadele eden bir kadındır. Kızını masallarla büyüten Neva, kızına hayatın güzelliğini ve umudu aşılamaya çalışır. Ancak onların mutlu hayatı, peşlerine karanlık insanların düşmesiyle yarım kalır. Anne kızın yolu, bir trafik kazasında Alp adında bir adamla kesişir.
 • Baş Belası

  Yönetmen: Murat Onbul
  Senaryo: Ramazan Demirli, A. Orçun Okşar
  Oyuncular
  :
  Tür: Polisiye, Komedi
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 20.06.2021
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Baş Belası, kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü'nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek’in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla sık sık karşı karşıya getirecek. “Baş Belası” birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayelerini anlatacak.
  Baş Belası Orijinal Fragman