-

 

 • Kağıt Ev

  Yönetmen: Şenol Sönmez
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 19.04.2021
  Star Tv kanalında yayınlanmaktadır.
  Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.
  Kağıt Ev Orijinal Fragman
 • Bir Zamanlar Kıbrıs

  Yönetmen: Hakan İnan
  Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür
  Oyuncular
  :
  Tür: Tarih, Aksiyon, Aile, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 1.04.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  '1963, Kıbrıs'ta Türkler ve Rumlar yan yana sorunsuzca yaşamaktadır. Adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk'ün lideri haline gelir. Kıbrıs'ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye'den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa'da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.'
  Bir Zamanlar Kıbrıs Orijinal Fragman
 • Camdaki Kız

  Yönetmen: Nadim Güç
  Senaryo: Gülseren Budayıcıoğlu, Seda Altaylı Turgutlu
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 8.04.2021
  Kanal D kanalında yayınlanmaktadır.
  Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.
  Camdaki Kız Orijinal Teaser
 • Teşkilat

  Yönetmen: Yağız Alp Akaydın, Ketche
  Senaryo: Ethem Özışık
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 7.03.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde 'kötü adamların' kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.
  Teşkilat Orijinal Fragman
 • Güldür Güldür Show

  Yönetmen: Meltem Bozoflu, Hakan Algül
  Senaryo: Eray Akyamaner, Sıla Çetindağ
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2013
  Vizyon Tarihi: 27.02.2013
  Show TV kanalında yayınlanmaktadır.
  Meltem Bozoflu ve Hakan Algül'ün yönetmenliğini üstlendiği komedi programının yapımcılığını BKM üstleniyor. Sunuculuğunu Ali Sunal'ın yaptığı programda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aziz Aslan, Doğa Rutkay ve Meltem Kızılkaya gibi isimler yer alıyor.
  Güldür Güldür Show Orijinal Fragman
 • Beni Bırakma

  Yönetmen: Gürsel Ateş, Dilşen Kavuzlu
  Senaryo: Deniz Aydenk, Uğur Kandemir Arpacı
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2018
  Vizyon Tarihi: 8.01.2018
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?
  Beni Bırakma Orijinal Fragman
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

  Yönetmen: Özge Toprak, Yılmaz Erdoğan
  Senaryo: Cenan Adıgüzel, Cemile Çiğdem Canyurt
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Aile
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 10.02.2019
  Kanal D kanalında yayınlanmaktadır.
  İlk kez 2008 yılında yayınlanan Çok Güzel Hareketler komedi programının ikinci kuşağı yine BKM çatısı altında ve Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde sevenlerinin karşısına çıkıyor.
  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Orijinal Fragman