-

 

 • Yemin

  Yönetmen: Serkan Mut, Serkan Mut
  Senaryo: Nazmiye Yılmaz
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2019
  Kanal 7 kanalında yayınlanmaktadır.
  Reyhan, geleneksel tarzda yetiştirilen, mütevazi genç bir kadındır. Annesinin ölümünden sonra yetim kalan Reyhan, Hikmet Bey tarafından İstanbul’a getirilir. Hikmet’in amacı, Reyhan’ı ele avuca sığmayan, şımarık oğlu Emir ile evlendirmektir. Ettikleri yemin sonucu Reyhan ve Emir evlenir ancak Emir’in bu evliliği sürdürmeye niyeti yoktur. Ancak Emir’in hayatı, zoraki yaptığı bu evliliğin ardından bambaşka bir hal alır.
  Yemin Orijinal Fragman
 • Emanet

  Yönetmen: Ayhan Özen, Taner Tunç
  Senaryo: Serkan Mut, Başak Yazı Odası
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Müzikal
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 7.9.2020
  Kanal 7 kanalında yayınlanmaktadır.
  Yaşlı babası ile birlikte sakin bir yaşam süren Seher, ablasının ölüm haberi ile büyük bir yıkıma uğrar. Yaşadığı bu acının üstesinden gelmeye çalışan Seher’in artık sahip çıkması gereken büyük bir emaneti vardır; ablasının beş yaşındaki oğlu Yusuf. Seher, yeğenine sahip çıkmaya çalışırken kendisini zorlu bir mücadelenin de içinde bulur. Çünkü Yusuf’un amcası Yaman Kırımlı’nın yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur.
  Emanet Orijinal Fragman
 • Jurassic World Kretase Kampı

  Yönetmen: Shih Ming Tay
  Senaryo: Josie Campbell, Michael Crichton
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 18.9.2020
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Jurassic World: Camp Cretaceous, dinozorlar yüzünden katıldıkları macera kampında mahsur kalan altı gencin verdikleri yaşam mücadelesini konu ediyor. Nublar Adası’nda bir macera kampına katılan gençler, asla tahmin edemeyecekleri olaylarla karşı karşıya kalır. Macera dolu bir tatil geçirmek isteyen gençler, kendilerini hayatta kalma savaşı içinde bulur. Dinozorlar adada terör estirmeye başlayınca, gençler hayatta kalabilmek için birlik olup zorlu bir mücadeleye girişir.
  Jurassic World Kretase Kampı Dublajlı Fragman
 • Carmen Sandiego

  Yönetmen: Jos Humphrey
  Senaryo: Duane Capizzi, May Chan
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 15.1.2021
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Dünyayı dolaşan Carmen, V.I.L.E. kurbanlarını bulup paralarını geri almak için kusursuzca planlanmış soygunlar işliyor. Dizinin showrunner görevini yapımcı ve dizinin yaratıcısı Duane Capizzi üstleniyor.
  Carmen Sandiego Orijinal Fragman
 • Snowpiercer

  Yönetmen: James Hawes
  Senaryo: Josh Friedman, Bong Joon Ho
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Bilim Kurgu, Gerilim
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 26.1.2021
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.
  Snowpiercer Orijinal Fragman
 • Disenchantment

  Yönetmen: Ira Sherak
  Senaryo: Matt Groening, Josh Weinstein
  Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
  Yapım Yılı: 2018
  Vizyon Tarihi: 17.8.2018
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Disenchantment, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur. Düğün töreninden kaçan prenses kendi kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atar. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içindeki şeytan Luci ile türlü maceralara atılır. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer alıyor.
  Disenchantment Alt Yazılı Fragman
 • Lupin

  Yönetmen: Louis Leterrier
  Senaryo: George Kay, François Uzan
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Suç, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 8.1.2021
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Arsen Lüpen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.
  Lupin Orijinal Fragman