-

 

 • Teşkilat

  Yönetmen: Yağız Alp Akaydın, Ketche
  Senaryo: Ethem Özışık
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 7.03.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde 'kötü adamların' kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.
  Teşkilat Orijinal Fragman
 • Güldür Güldür Show

  Yönetmen: Meltem Bozoflu, Hakan Algül
  Senaryo: Eray Akyamaner, Sıla Çetindağ
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2013
  Vizyon Tarihi: 27.02.2013
  Show TV kanalında yayınlanmaktadır.
  Meltem Bozoflu ve Hakan Algül'ün yönetmenliğini üstlendiği komedi programının yapımcılığını BKM üstleniyor. Sunuculuğunu Ali Sunal'ın yaptığı programda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aziz Aslan, Doğa Rutkay ve Meltem Kızılkaya gibi isimler yer alıyor.
  Güldür Güldür Show Orijinal Fragman
 • Beni Bırakma

  Yönetmen: Gürsel Ateş, Dilşen Kavuzlu
  Senaryo: Deniz Aydenk, Uğur Kandemir Arpacı
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2018
  Vizyon Tarihi: 8.01.2018
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?
  Beni Bırakma Orijinal Fragman
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

  Yönetmen: Özge Toprak, Yılmaz Erdoğan
  Senaryo: Cenan Adıgüzel, Cemile Çiğdem Canyurt
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Aile
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 10.02.2019
  Kanal D kanalında yayınlanmaktadır.
  İlk kez 2008 yılında yayınlanan Çok Güzel Hareketler komedi programının ikinci kuşağı yine BKM çatısı altında ve Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde sevenlerinin karşısına çıkıyor.
  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Orijinal Fragman
 • Kardeşlerim

  Yönetmen: Serkan Binici
  Senaryo: Gül Abus Semerci
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 20.02.2021
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Kardeşlerim, hayatın karşılarına çıkardığı tüm sorunların birlikte üstesinden gelmeye çalışan, her şeye rağmen kopmayıp, birbirlerinden güç alan dört kardeşin hikayesini konu ediyor.
  Kardeşlerim Orijinal Teaser
 • Yemin

  Yönetmen: Serkan Mut, Serkan Mut
  Senaryo: Nazmiye Yılmaz
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 18.02.2019
  Kanal 7 kanalında yayınlanmaktadır.
  Reyhan, geleneksel tarzda yetiştirilen, mütevazi genç bir kadındır. Annesinin ölümünden sonra yetim kalan Reyhan, Hikmet Bey tarafından İstanbul’a getirilir. Hikmet’in amacı, Reyhan’ı ele avuca sığmayan, şımarık oğlu Emir ile evlendirmektir. Ettikleri yemin sonucu Reyhan ve Emir evlenir ancak Emir’in bu evliliği sürdürmeye niyeti yoktur. Ancak Emir’in hayatı, zoraki yaptığı bu evliliğin ardından bambaşka bir hal alır.
  Yemin Orijinal Fragman
 • Emanet

  Yönetmen: Ayhan Özen, Taner Tunç
  Senaryo: Serkan Mut, Başak Yazı Odası
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Müzikal
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 7.09.2020
  Kanal 7 kanalında yayınlanmaktadır.
  Yaşlı babası ile birlikte sakin bir yaşam süren Seher, ablasının ölüm haberi ile büyük bir yıkıma uğrar. Yaşadığı bu acının üstesinden gelmeye çalışan Seher’in artık sahip çıkması gereken büyük bir emaneti vardır; ablasının beş yaşındaki oğlu Yusuf. Seher, yeğenine sahip çıkmaya çalışırken kendisini zorlu bir mücadelenin de içinde bulur. Çünkü Yusuf’un amcası Yaman Kırımlı’nın yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur.
  Emanet Orijinal Fragman