-

 

 • Alice in Borderland

  Yönetmen: Shinsuke Sato
  Senaryo: Shinsuke Sato, Yasuko Kuramitsu
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Fantastik, Gizem
  Yapım Yılı: 2020
  Vizyon Tarihi: 10.12.2020
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  İşsiz bir genç olan Ryohei Arisu zamanını bilgisayar oyunu oynayarak geçirir. Bir sabah uyandığında Tokyo’da hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Kendisini büyük bir oyunun içinde bulan Arisu ve arkadaşları hayatta kalmak için oyunu kurallarına göre oynamak zorundadır. Hayatı tehdit eden oyunlarda tek başına mücadele eden Usagi ile tanışan Arisu, bu yeni dünyanın sırrını çözmek için birlikte hareket etmeye karar verir.
  Alice in Borderland Alt Yazılı Fragman
 • Chilling Adventures of Sabrina

  Yönetmen: Rob Seidenglanz
  Senaryo: Roberto Aguirre-Sacasa
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama, Fantastik, Korku
  Yapım Yılı: 2018
  Vizyon Tarihi: 26.10.2018
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Sabrina the Teenage Witch’in karanlık anlatımı olan dizide Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır.
  Chilling Adventures of Sabrina Orijinal Fragman
 • Big Mouth

  Yönetmen: Bryan Francis
  Senaryo: Jennifer Flackett
  Tür: Animasyon, Romantik, Komedi
  Yapım Yılı: 2017
  Vizyon Tarihi: 29.9.2017
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Yakın arkadaş olan komedyen Nick Kroll ve Family Guy'un senaristlerinden Andrew Goldberg'in imzasını taşıyan dizide, ergenlik çağına gelen bir grup gencin büyüme hikayeleri, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri anlatılıyor.
  Big Mouth Orijinal Fragman
 • Tozkoparan İskender

  Yönetmen: Hakan Şahin, Mertkan Bozkurt
  Senaryo: Selin Arapkirli, Caner Güler
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Fantastik
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 2.1.2021
  TRT1 kanalında yayınlanmaktadır.
  Tozkoparan İskender Zaman Yolculuğu Yapıyor! Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.
  Tozkoparan İskender Orijinal Fragman
 • Akıncı

  Yönetmen: Veli Çelik
  Senaryo: Hakan Kandal
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon
  Yapım Yılı: 2021
  Vizyon Tarihi: 1.1.2021
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Akıncı, kökleri Osmanlı tarihine uzanan, insanları korumak için canını hiçe sayan bir kahramanın hikayesini konu ediyor. Modern bir kahramanın maceralarının anlatıldığı dizinin başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi paylaşıyor.
  Akıncı Orijinal Fragman
 • Kuruluş: Osman

  Yönetmen: Fethi Bayram, Metin Günay
  Senaryo: Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mehmet Bozdağ
  Oyuncular
  :
  Tür: Tarih, Aksiyon, Macera, Drama
  Yapım Yılı: 2019
  Vizyon Tarihi: 20.11.2019
  Atv kanalında yayınlanmaktadır.
  Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.
  Kuruluş: Osman Orijinal Fragman
 • Élite

  Yönetmen: Dani de la Orden , Ramón Salazar
  Senaryo: Darío Madrona, Carlos Montero
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Gerilim
  Yapım Yılı: 2018
  Vizyon Tarihi: 5.11.2018
  Netflix kanalında yayınlanmaktadır.
  Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir?
  Élite Orijinal Fragman