Yönetmen: Uğur Yücel
Oyuncular
Tür: Gerilim, Polisiye
Yapım Yılı:
Vizyon Tarihi: 22 Ocak 2010 Cuma
Senaryo: Kubilay Tat
Yapımcı Firma: TMC film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: www.ejderkapani.com
Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Ejder Kapanı Filminin Özeti

Güneydoğu’da askerliğini yapan Er Ensar acımasız bir ölüm makinasıdır. Askerdeyken 12 yaşındaki kız kardeşine tecavüz edilmiştir. Askerden döndüğü ilk gün, kız kardeşinin kendini astığını öğrenir. Ardından şehirde cinayetler işlenmeye başlar. Soruşturmayı cinayet masasından iki usta dedektif Abbas, Celal ve stajyer polis memuresi Ezo üstlenir. Emekliliğinden önce son görevini üstlenen Abbas’ın tek hayali sevgilisi Cavidan’ı da alıp uzaklara gitmektir.

Yorum Yaz"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
 • Film Notu 10/10
  mehmet salih şimşek 30.4.2010 23:45:00
  hee birde Kenan İmirzalioğlu'nu çok severim çok takdir ederim ama Kenan'ın nerden geldiğini, oyunculuğunu nasıl geliştirdiğini bilmeyenlere Deli Yürek'in ilk bölümlerini izlemelerini tavsiye ederim.filmleri acımasızca eleştirirken oyuncuların emeklerini düşünün,hiçbir film bi kaç sinema solununda gösterime girsin izleyen izlesin diye çekilmez. arkasında onca emek vardır yazıktır günahtır haksızlıktır yaptığınız acımasız eleştiriler

Ejder Kapanı Filminin Oyuncuları

Film Kritiği

 • Katil Kim?

  Katil Kim?

  KATİL KİM?
  Uğur Yücel ve Kenan İmirzalıoğlu ikilisi biraya gelince ne olur? Muhteşem bir performans sergilenir... Değil mi? .... Değil ne yazık ..
  4.2.2010


>> >> Ejder Kapanı

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor