Entrika

Entrika (The Walker)

Puan : 6/10 1 oy
Yönetmen: Paul Schrader
Oyuncular
Tür: Suç, Drama, Gizem
Yapım Yılı: 2007 (108 dk)
Vizyon Tarihi: 10 Ağustos 2007 Cuma
Senaryo: Paul Schrader
Yapımcı Firma: Kintop Pictures
Yapım Ülkesi: ABD, İngiltere, Man Adası
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: The Walker
Dağıtıcı Firma: Kintop Pictures
Maliyet: 10 Milyon Dolar

Entrika Filminin Konusu

Arka planında politik bir entrika, gizemli bir cinayet, bir aşk hikayesi ve haftalık canasta oyunu olan Entrika, Washington DC’de bir sosyete 'gezgin'i olan III. Carter Page’in hikayesini anlatıyor. Page’in işi, sırf zengin ve güçlü kocaları vakit bulamadığı için onların eşlerini operaya götürmektir.

Üç asıl arkadaşı var, hepsi de farklı yaşlarda kadınlar, Lynn, Abby ve Natalie ve Page’in genç sevgilisi Emek. Liberal senatörün karısı olan Lynn, aşığının öldürüldüğünü öğrendiğinde Carter’ı arar ve onu ve kocasının politik bir utançtan korumak için Carter cesedi Lynn’in değil kendisinin bulduğunu söylemeye ikna eder.

Hırslı ve muhafazakar Birleşik Devletler Bölge Dava Vekili Mungo cinayete Lynn ve Carter’ı karıştırmaya karar verince her şey daha da karışır. Birtakım karışık hareketler ve Washington entrikaları sonucunda Carter yakalanır. Birleşik Devletler senatörünün oğlu ve Virginia yöneticisi Carter 'yüzeysel' olmakla ve 'kara koyun' olmakla gurur duyar. Arkadaşları onu terk edince ağ daralır, tam olarak ne kadar yüzeysel olduğuna karar vermek zorundadır: kendilerini kurtarmak için onu terk eden arkadaşlarına yüz mü çevirecektir yoksa bu işe dahil mi olacaktır?

Entrika Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Entrika Filminin Oyuncuları