Oyuncular
:
Tür: Dizi
Yapım Yılı: 2014
Senaryo: Tayfun Güneyer
Yayıncı Kanal: Show TV

Dizinin Konusu

Ezra, Gazze’li dünyalar güzeli bir kız. Çocukken yetimhaneden çalınan küçük kız kardeşinin izini İtalya’da bulunca, onun yanına gitmek için Gazze’den kaçıyor. Ancak, bindiği mülteci teknesi Kıbrıs açıklarında batınca, teknedeki bütün mülteciler ölüyor, bir tek Ezra kurtuluyor.

Ezra’yı kurtaran dünyanın en zengin işadamlarından Çahangir Hüseyinov, daha ilk görüşte bu dünya güzeli denizkızı Ezra’ya aşık oluyor.

Aynı anda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde başkomser olan Tek Tabanca lakaplı Mustafa ve yardımcısı Ömer, kaçak altın kuryesi kılığında Çahangir ile görüşmeye gidiyorlar.

İşte tam orda, Gazze’li Ezra ile Tek Tabanca Mustafa’nın yolları kesişiyor.

Mustafa’nın polis kimliği, Çahangir karşısında deşifre olunca, mekandan kaçmak zorunda kalıyor. Ezra da, Çahangir’den korkup kaçınca; Ezra’nın kaçıp sığınabileceği tek yer Mustafa’nın yanı oluyor.

Tek Tabanca Mustafa, hayatı tek başına yaşamayı seven genç ve serseri ruhlu bir polis. Ezra, en başta Mustafa’nın sırtında bir yük gibi görünse de, zamanla aralarında çok büyük bir aşk başlıyor.

Oyuncular

Dizi >> Diziler >> Ezra

Diziler

İlgili Haberler