2013'ün En Çok İzlenenleri

 • Karaoğlan

  Tür: Aksiyon, Savaş
  Vizyon Tarihi: 11.01.2013
  Moğollar, Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Moğol istilâsından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar. Ancak karşılarında efsane kahraman Karaoğlan vardır.
 • Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları

  Tür: Aksiyon, Komedi, Korku (88 dk)
  Vizyon Tarihi: 1.02.2013
  15 yıl önce başlarından geçen trajik olaydan sonra Hansel ve Gretel kardeşler birer cadı avcıları olur ve tüm dünyayı cadıları tek tek avlamaya başlarlar.
 • Hobbit: Beklenmedik Yolculuk

  Tür: Macera, Fantastik (169 dk)
  Vizyon Tarihi: 14.12.2012
  Bilbo huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve baş kahramanımız Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler, Şekil Değiştirenler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir...
 • Kahraman Maymun

  Tür: Animasyon, Komedi, Aile (80 dk)
  Vizyon Tarihi: 25.01.2013
  MARCO MACACO bir plaj polisi olarak çalışmaktadır, fakat vaktinin bir çoğunu güzel Lulu'nun kalbini çalmaya çalışarak harcar. Bir gün Marco'nun rakibi Carlo , Marco'nun sahilinde , dev bir maymun şeklinde bir kumarhane açar.Lulu Carlo'dan çok etkilenmektedir. Kıskançlığı yüzünden bu esrarengiz kumarhaneyi sorgulamaya başlayan Marco ,Carlo'nun adayı ele geçirerek Lulu'ya evlenme teklif etmeyi planladığını öğrenir. Marco , Carlo...
 • Pi’nin Yaşamı

  Tür: Macera, Drama (127 dk)
  Vizyon Tarihi: 28.12.2012
  Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor.
 • G.D.O. KaraKedi

  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 25.01.2013
  Anne ve babası rahmetli olmuş olan Gürkan’ın, kardeşleri Duran ve Orhan’dan başka kimsesi yoktur. Duran, sevdiği kızı düğün günü kaçırır. Orhan her zamanki gibi pilâv satmaktadır. Müşterilerine sipariş götürürken mafya kuryesi Cengiz’le çarpışır. Sivil polislerden kaçmakta olan Cengiz elmasları, Orhan’ın önlüğüne bırakır. Bir yanda, peşine düşen kızın abileri, diğer yanda mafya babası.
 • Efsane Beşli

  Tür: Animasyon, Macera, Aile (97 dk)
  Vizyon Tarihi: 11.01.2013
  Efsane Beşli, sıra dışı becerilere sahip bir grup kahramandan oluşuyor. ‘Kara’ olarak bilinen kötü ruh, inançlarımızı yok etmek için işe koyulduğunda Efsane Beşli umutlarımızı korumak için ilk defa kaba kuvvete başvurmak zorunda kalır. Kara, dünyayı kuşatmak için korku yayarken, Jack Frost’un onu yenmek için Efsane Beşli ekibine katılması gerekmektedir.

Hangi Film Nerede Oynuyor

Vizyondakiler