2013'ün En Çok İzlenenleri

 • Celal ile Ceren

  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 18.1.2013
  Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşler'in yeni komedi projeleri. Çekimlerine geçtiğimiz Mayıs ayında başlanan filmin vizyon tarihi 18 Ocak 2013 olarak açıklanırken, filmde Celal ile Ceren'in yaşadığı komik maceralarını izleyeceğiz.
 • Cem Yılmaz'dan Gösteri

  Tür: Komedi (120 dk)
  Vizyon Tarihi: 3.1.2013
  Yakın zamanda daha ziyade yazdığı ve yönettiği filmlerle öne çıkan Cem Yılmaz'ın 2010 yılında gerçekleştirdiği stand-up şov gösterilerinin derlemesinden oluşan film, ünlü oyuncunun bu sefer komedyenlik yönünü olduğu gibi beyazperdeye taşıyan bir yapım. 'CM101MMXI Fundamentals' adıyla sergilenen gösterilerle aynı adı taşıyan filmin Ocak 2013'te sinemalarda olması planlanıyor.
 • Hükümet Kadın

  Tür: Komedi
  Vizyon Tarihi: 1.2.2013
  8 çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlıların da hayatını değiştirdi, Xate Midyat Belediye Başkanı oldu. Devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.

Hangi Film Nerede Oynuyor